ЧМ-2019 по биатлону. Стартовые составы мужской индивидуальной гонки

Артем Тищенко стартует 18-м, Прима и Пидручный не выступят

ЧМ-2019 по биатлону. Стартовые составы мужской индивидуальной гонки
© biathlon.com.ua. Артем Тищенко

В среду, 13-го марта, в шведском Эстерсунде пройдет мужская индивидуальная гонка в рамках чемпионата мира по биатлону. Стало известно, кто из украинских спортсменов примет в ней участие.

Стоит отметить, что гонку пропустят Дмитрий Пидручный и Артем Прима.

Индивидуальная гонка. Мужчины (17:10)

18.  Артем Тищенко
51.  Сергей Семенов
80.  Руслан Ткаленко
96.  Виталий Труш

Полный стартовый лист здесь (pdf).

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Украинский биатлон

(7 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 12.03.2019 23:06
    -1
    flydog773, 12.03.2019 21:01
    Шкода що новоспечений чемпіон пропустить індивідуалку.При таких кондиціях,в яких находиться зараз Підручний,вартувало б користатись можливісьтю і ризикнути замахнутись на ще одну медаль,а то ЧС лише раз в рік,і як завжди виправдовуються наші тренери-пік форми підводять саме до цих змагань,і що ми маємо? пік форми вроді би є і результати хороші,а від гонки відмовляються.
    Розумію,що людські сили небезмежні,але при таких стабільно-хороших результатах ,повторюсь:вартувало б спробувати дати бій в індивідуалці.
    Але...як бачимо в заявці,є тренери і їм видніше
    Підручний індивідуалки ніколи не любив бігати - не його це (подивіться на його результати в цих гонках - рідко коли в 20-ку забігає), в нього добре виходять "контактні" гонки, тому, гадаю, акцент буде зроблено на масстарт ну і естафета. Не здивуюся, якщо і у міксі побіжить не Підручний.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 12.03.2019 23:02
    -1
    svetikrm, 12.03.2019 20:21
    Спортсмены живые люди, могут заболеть. Вы в курсе, что Артем был с температурой в начале чемпионата. Есть тренер, который решает кому и в какой гонке принимать участие. Поэтому, подготовят Артёма на эстафету, отлично, нет, побегут те, кто будет здоров.
    Спортсмени на основних спортивних форумах року перестають бути живими людьми. В них вкладають стільки грошей для підготовки до цих змагань, що він просто не має права захворіти перед ними, а якщо таке сталося - чемодан в руки і вали додому - дай місце здоровим. Нема чого просто займати місце та займатися самодурством. Тут напів готовим не можна бути. Тут всі викладаються на максимум в кожній гонці, і якщо ти не готовий на 100-120% нема чого навіть їхати на ЧС... ну хіба що у ролі вболівальників.
    svetikrm
      svetikrm, 12.03.2019 21:21
    0
    flydog773, 12.03.2019 21:01
    Шкода що новоспечений чемпіон пропустить індивідуалку.При таких кондиціях,в яких находиться зараз Підручний,вартувало б користатись можливісьтю і ризикнути замахнутись на ще одну медаль,а то ЧС лише раз в рік,і як завжди виправдовуються наші тренери-пік форми підводять саме до цих змагань,і що ми маємо? пік форми вроді би є і результати хороші,а від гонки відмовляються.
    Розумію,що людські сили небезмежні,але при таких стабільно-хороших результатах ,повторюсь:вартувало б спробувати дати бій в індивідуалці.
    Але...як бачимо в заявці,є тренери і їм видніше
    Пробежать конечно можно, но Вы думаете, что после преследования у него остались силы на высокий результат? Это же ИГ. Допустит Дима 2 промаха, он чисто гонку не пройдёт, и на каком месте он финиширует? В 10ку не попадёт и в 20ке может не оказаться, а силы потратит. А впереди ещё 2 эстафеты. Пусть набирается сил и радует нас в этих гонках.
    flydog773
      flydog773, 12.03.2019 21:01
    0
    Шкода що новоспечений чемпіон пропустить індивідуалку.При таких кондиціях,в яких находиться зараз Підручний,вартувало б користатись можливісьтю і ризикнути замахнутись на ще одну медаль,а то ЧС лише раз в рік,і як завжди виправдовуються наші тренери-пік форми підводять саме до цих змагань,і що ми маємо? пік форми вроді би є і результати хороші,а від гонки відмовляються.
    Розумію,що людські сили небезмежні,але при таких стабільно-хороших результатах ,повторюсь:вартувало б спробувати дати бій в індивідуалці.
    Але...як бачимо в заявці,є тренери і їм видніше
    svetikrm
      svetikrm, 12.03.2019 20:21
    +2
    Vbolivalnyk-Peter, 12.03.2019 20:03
    А чому Прима не біжить. Готують до естафети? Вже на ОІ хімічили з жіночою командою - чим усе закінчилося усі пам'ятають...
    Спортсмены живые люди, могут заболеть. Вы в курсе, что Артем был с температурой в начале чемпионата. Есть тренер, который решает кому и в какой гонке принимать участие. Поэтому, подготовят Артёма на эстафету, отлично, нет, побегут те, кто будет здоров.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 12.03.2019 20:03
    +2
    А чому Прима не біжить. Готують до естафети? Вже на ОІ хімічили з жіночою командою - чим усе закінчилося усі пам'ятають...
    svetikrm
      svetikrm, 12.03.2019 20:21
    +2
    Vbolivalnyk-Peter, 12.03.2019 20:03
    А чому Прима не біжить. Готують до естафети? Вже на ОІ хімічили з жіночою командою - чим усе закінчилося усі пам'ятають...
    Спортсмены живые люди, могут заболеть. Вы в курсе, что Артем был с температурой в начале чемпионата. Есть тренер, который решает кому и в какой гонке принимать участие. Поэтому, подготовят Артёма на эстафету, отлично, нет, побегут те, кто будет здоров.
    Vbolivalnyk-Peter
    online
      Vbolivalnyk-Peter, 12.03.2019 20:03
    +2
    А чому Прима не біжить. Готують до естафети? Вже на ОІ хімічили з жіночою командою - чим усе закінчилося усі пам'ятають...
    svetikrm
      svetikrm, 12.03.2019 21:21
    0
    flydog773, 12.03.2019 21:01
    Шкода що новоспечений чемпіон пропустить індивідуалку.При таких кондиціях,в яких находиться зараз Підручний,вартувало б користатись можливісьтю і ризикнути замахнутись на ще одну медаль,а то ЧС лише раз в рік,і як завжди виправдовуються наші тренери-пік форми підводять саме до цих змагань,і що ми маємо? пік форми вроді би є і результати хороші,а від гонки відмовляються.
    Розумію,що людські сили небезмежні,але при таких стабільно-хороших результатах ,повторюсь:вартувало б спробувати дати бій в індивідуалці.
    Але...як бачимо в заявці,є тренери і їм видніше
    Пробежать конечно можно, но Вы думаете, что после преследования у него остались силы на высокий результат? Это же ИГ. Допустит Дима 2 промаха, он чисто гонку не пройдёт, и на каком месте он финиширует? В 10ку не попадёт и в 20ке может не оказаться, а силы потратит. А впереди ещё 2 эстафеты. Пусть набирается сил и радует нас в этих гонках.
    flydog773
      flydog773, 12.03.2019 21:01
    0
    Шкода що новоспечений чемпіон пропустить індивідуалку.При таких кондиціях,в яких находиться зараз Підручний,вартувало б користатись можливісьтю і ризикнути замахнутись на ще одну медаль,а то ЧС лише раз в рік,і як завжди виправдовуються наші тренери-пік форми підводять саме до цих змагань,і що ми маємо? пік форми вроді би є і результати хороші,а від гонки відмовляються.
    Розумію,що людські сили небезмежні,але при таких стабільно-хороших результатах ,повторюсь:вартувало б спробувати дати бій в індивідуалці.
    Але...як бачимо в заявці,є тренери і їм видніше