0

Черкаські Мавпи перемогли Миколаїв в овертаймі

Дальній кидок Отверченка з сиреною врятував черкащан в основний час

ФБУ
Черкаські Мавпи вирвали в овертаймі виїзну перемогу проти Миколаєва в поєдинку регулярного чемпіонату Суперліги.

Початок зустрічі пройшов за рівної боротьби, у підсумку якої господарі забезпечили мінімальні два очка переваги за стартову чверть.

Та вже у другій 10-хвилинці чемпіони відчутно додали. То ж на велику перерву гості мали 11 очок запасу. Особливо вдало пішли у чемпіонів триочкові. Тут перевага за першу половину була беззаперечна – 7:0 за реалізованими. По три дальні спроби реалізували Отверченко та Липовцев.

Однак по перерві господарі перехопили ігрову ініціативу. Миколаївці наздогнали гостей та вийшли вперед. При тому, що триочкові і надалі вперто не проходили. Усього за весь основний ігровий час зустрічі гравці Миколаєва лише тричі влучили з-за дуги.

Здавалося, господарі знову переможуть, як і кілька днів тому в Черкасах, коли за 1:20 до сирени вони мали 6 очок переваги. Однак чемпіони змогли повернутися в боротьбу. Гру в овертайм перевів дальній постріл Отверченка з сиреною.

Схоже, такий перебіг психологічно пригнітив миколаївців. У овертаймі Черкаські Мавпи впевнено довели зустріч до вольової перемоги.

У переможців вагомий внесок у загальнокомандний результат зробили Отверченко (22 очка), Чумаков (17 очок, 14 підбирань) та Липовцев (14). Разом на двох вони реалізували 9 з 12-ти точних триочкових.

Миколаїв наступний поєдинок грає вдома – 14 березня проти Київ-Баскета. Черкаські Мавпи днем раніше зустрінуться вдома з одеситами.