В домашньому фіналі дніпряни перемогли «Одесу»

2826
1
ФБУ
Суперники з перших секунд продемонстрували величезну налаштованість на боротьбу. Понад дві хвилини команди не могли відкрити рахунок, але встигли за цей час чимало нафолити. А в одному з епізодів суперники ледь не зійшлися в рукопашному поєдинку.

Нарешті розмочили рахунок Натяжко та одразу у відповідь Мейсі. Відтак команди майже до кінця стартової чверті йшли рівно. Та на останній хвилині одесити забезпечили собі мінімальну двоочкову перевагу. Найактивнішим у номінальних гостей був американський новачок Мейсі. За першу чверть він набрав половину загальнокомандних очок – 9.

Половина другої чверті також проходила в рівній боротьбі. Як тільки в господарів намітився можливий ривок вперед, тренер одеситів Олег Юшкін відреагував тайм-аутом. Гості не лише зупинили дніпрян, а й перехопили під кінець першої половини ігрову ініціативу. Відтак до великої перерви Одеса здобула 11 очок переваги. Гості переважали за всіма аспектами реалізації, за підбираннями (23:16).

Та початок другої половини показав, що в Дніпра ще достатньо сил. Гру на себе взяв Мішула. Спочатку реалізував прохід під кільце, а після результативної відповіді Мейсі українець забив з-за дуги. Взагалі господарі в третій чверті значно покращили влучність з дальньої відстані. У підсумку на вирішальну чверть рахунок вирівнявся – 53:53.

З початком заключної 10-хвилинки тенденція збереглася. Дніпро ефективно захищався та невпинно набирав очки. На середину чверті господарі мали вже +13. Але й у них почала позначатися втома. Надалі не виходило підтримувати такий темп. То ж одесити змогли повернутися в боротьбу. Майже за дві хвилини до кінця основного ігрового часу різниця скоротилася до 3-х очок.

Втім господарі таки втримали переможну різницю. Одесити ж на останні секунди втратили через перебір фолів Пустозвонова. То ж Дніпро захистив титул володаря Кубка в домашньому фіналі.