Збірна України U-17 зіграла внічию з Ізраїлем

Команда Володимира Єзерського двічі відігрувалась по ходу матчу

ФФУ
В понеділок, 25 лютого, юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2002 року народження) провела перший із двох запланованих спарингів із командою Ізраїлю.

Господарі відкрили рахунок на 11-й хвилині. На 63-й нападник київського «Динамо» Владислав Ванат реалізував пенальті. На 78-й хвилині ізраїльтяни знову вийшли вперед, проте на 80-й атакувальний півзахисник донецького «Шахтаря» Едвард Кобак відновив рівновагу — 2:2.

Товариський матч
Ізраїль (U-17) — Україна (U-17) — 2:2 (1:0)

Голи збірної України: Ванат (63, з пенальті), Кобак (80).

Україна: Нещерет, Емере (Якубів, 75), Скорко (Даниловський, 75), Забарний (Егбуджуо, 75), Вівчаренко, Блізніченко (Слюсар, 65), Ісадченко (Батагов, 45), Бражко (Абдуллаєв, 65), Кулаковський (Гончарук, 65), Кобак, Ванат (Рубчинський, 65).

Другий спаринг між цими командами відбудеться 27 лютого (початок — об 11.00).

Нагадаємо, що в березні (20-го, 23-го й 26-го) підопічні Володимира Єзерського візьмуть участь в еліт-раунді чемпіонату Європи, де їхніми суперниками будуть збірні Іспанії, Косова та Греції. До фінального турніру вийдуть 15 команд (переможці восьми груп еліт-раунду та сім кращих других збірних). Ірландія як господар змагань отримала пряму перепустку на Євро-2019, що проходитиме 3—19 травня.