Динамо-НПУ виграло Кубок України з баскетболу серед жінок

Команда Володимира Рижова перемогла «Київ-Баскет»

© ФБУ
Розпочали гру баскетболістки з володіння «Київ-Баскету», які й відкрили рахунок у матчі вже на дванадцятій секунді гри. Після цього чотири хвилини команди демонстрували практично рівну гру, а в ролі наздоганяючих, доволі очікувано, були гравчині «Динамо». Проте, Андреона Кийс вдалим проходом під кільце «Київ-Баскету» зуміла вивести свою команду вперед у рахунку і цим самим надати такий необхідний запал своїй команді. Надалі ініціативу легіонерки підтримали Фастова, П’янтак та Морріссет і на першу перерву команди пішли за переваги «Динамо» в 6 очок – 17:23.

Друга половина була ще більш вдалою для команди Володимира Рижова: номінальні гості ефективніше атакували кільце суперниць, краще підбирали та грали в хорошу команду гру – як результат за 5 хвилин до завершення другого періоду «Динамо» набрали вдвічі більше балів ніж «Київ-Баскет» – 19:38.

Завершилась перша половина ж за рахунку 27:48 для «Динамо».

У великій перерві Володимир Холопов зумів налаштувати своїх підопічних на битву і ті зі стартових секунд кинулися скорочувати відставання. Щоправда, і наставник «Динамо» зумів побудувати активний захист своєї команди, тож за підсумками чверті «Київ-Баскет» відквитали лише один бал.

Проте, в заключній десятихвилинці наздоганяюча команда ледь не створила диво: Програючи -20 на старті періоду гравчині в жовто-чорній формі зуміли відквитати 12 балів та скоротити різницю лише до восьми очок. Але після цього лідерки «Київ-Баскету» одна за одною почали сідати на лавку для запасних через перебір персональних зауважень, відповідно наздогнати суперниць їм так і не вдалося.

64:89 – «Динамо-НПУ» – нові володарки Кубку України з баскетболу серед жіночих команд.