Львов подписал форварда Палмейраса Кауэ

Футболист будет защищать цвета украинского клуба на правах аренды

Львов подписал форварда Палмейраса Кауэ
© ФК Львов. Кауэ да Силва

ФК «Львов» достиг соглашения с бразильским «Палмейрасом» о переходе 22-летнего нападающего Кауэ да Силвы в расположение «сине-золотых львов».

Футболист будет играть за львовский клуб на правах аренды до конца сезона 2018/2019. Новоиспеченный форвард «горожан» выбрал себе 7-й номер.

Кауэ считается одним из самых талантливых воспитанников «Палмейраса». На детско-юношеском уровне форвард успел завоевать четыре титула, среди которых победа в чемпионате штата Сан-Паулу в возрасте 13 лет и триумф в Кубке Бразилии среди 15-летних. Новичок «горожан» забивал мячи и достигал успехов в Бразилии, играя бок о бок с Габриэлем Жезусом, звездой атаки «Манчестер Сити».

На сборах «Львова» в Турции Кауэ уже успел проявить свой бомбардирский талант, отличившись тремя мячами в воротах соперников.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Львов

(12 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    PFCLviv
      PFCLviv, 22.02.2019 09:27
    -2
    zhyr, 22.02.2019 00:38
    це ж наскільки впав рівень бразильського футболу, якщо найталановитіший вихованець Палмейраса переходить в клуб рівня ФК Львів? раніше за такими гранди боролись
    Прикинь, а хвальоні Карпати ще гірші за Львів і туди взагалі ні тренери, ні гравці не хочуть вже йти... Один шлак і дно!
    zhyr
    zhyr, 22.02.2019 00:38
    +1
    це ж наскільки впав рівень бразильського футболу, якщо найталановитіший вихованець Палмейраса переходить в клуб рівня ФК Львів? раніше за такими гранди боролись
    PFCLviv
      PFCLviv, 22.02.2019 00:06
    -2
    Golhrenshtanga, 21.02.2019 19:50
    Вы хоть с чемпионата не снимитесь будущие чемпионы Европы
    Ні, ми всерйоз і на вічно ! І наші цілі найвищі !
    Chester_787
    Chester_787, 21.02.2019 20:32
    0
    PFCLviv, 21.02.2019 20:16
    Вівця, ти неперевершено бекаєш ....
    Вівця твоя найближча родичка
    PFCLviv
      PFCLviv, 21.02.2019 20:16
    -4
    Chester_787, 21.02.2019 20:05
    Ого о це хлама бразільянського галичанка накупляла, готова всім розставити ножки аби дали бабосіків, а скоро (1-2роки банкрут і в трубу долбо.би) і десь заскучає синій лев
    Вівця, ти неперевершено бекаєш ....
    Chester_787
    Chester_787, 21.02.2019 20:05
    +1
    Ого о це хлама бразільянського галичанка накупляла, готова всім розставити ножки аби дали бабосіків, а скоро (1-2роки банкрут і в трубу долбо.би) і десь заскучає синій лев
    PFCLviv
      PFCLviv, 21.02.2019 20:02
    -3
    BekXan, 21.02.2019 19:54
    Он немой )Спасибо повеселил)))
    Я перепрошую, ти вболівальник Колгоспу ( Ворскла Полтава ) ?!
    BekXan
      BekXan, 21.02.2019 19:54
    0
    PFCLviv, 21.02.2019 18:30
    Сміється той хто сміється останній... Скажіть своєму баризі нехай пацанам зарплату заплатить....
    Он немой )Спасибо повеселил)))
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 21.02.2019 19:50
    +2
    PFCLviv, 21.02.2019 18:38
    Всі напряжуться скоро, тільки найвищі цілі у ПФК Львова.... Через пару років просто повинні рвати всіх і наробити шороху ! Тільки Львів !
    Вы хоть с чемпионата не снимитесь будущие чемпионы Европы
    PFCLviv
      PFCLviv, 21.02.2019 19:35
    -3
    Завершився другий тренувальний збір ПФК «Львів» у Туреччині. У четвер вранці футболісти та тренерський штаб «синьо-золотих левів» за маршрутом Анталія – Стамбул – Львів повернулися до України.
    Нагадаємо, що заключний підготовчий період львівського клубу до весняної частини сезону 2018/2019 років тривав з 8 по 20 лютого. Протягом дванадцяти днів команда Юрія Бакалова зіграла п’ять спарингів. «Львів» обіграв румунську «Полі Тімішоару» (3:0), грузинський «Динамо» з Батумі (2:1), казахський «Ордабаси» (2:1) та зіграв внічию із білоруським «Рухом» (0:0) і корейським «Пхоханг Стілерс» (1:1).
    Сьогодні команду чекають відновлювальні процедури, а вже завтра «містяни» проведуть передігрове тренування напередодні матчу 19-го туру чемпіонату України серед команд Прем’єр-ліги із одеським «Чорноморцем».
    Сама гра відбудеться 23 лютого о 17:00 на стадіоні «Україна» у Львові і транслюватиметься на телеканалі «Футбол 2».
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 21.02.2019 19:14
    +3
    Golhrenshtanga, 21.02.2019 18:37
    Реал напрягся
    Реал Фарма з 2-ї ліги
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 21.02.2019 19:09
    +3
    Golhrenshtanga, 21.02.2019 18:37
    Реал напрягся
    І не тільки...футбольна європа в шоці
    PFCLviv
      PFCLviv, 21.02.2019 19:07
    -7
    ll_pogulianka_ll, 21.02.2019 19:05
    "лємберг" вже майже рік на чомусь "важкому" сидить- "95 квартал" ховається ...
    Мля, знову вівцями тут смердить ... Парнокопитні, йдіть на Кльоца і Шведа моліться...
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 21.02.2019 19:05
    +6
    BekXan, 21.02.2019 18:26
    Что курим ?народу отсыпь или просто ярый фанат без логики и реалий)Не много спустись на землю.Твои коменты вызывают только улыбку.
    "лємберг" вже майже рік на чомусь "важкому" сидить- "95 квартал" ховається ...
    PFCLviv
      PFCLviv, 21.02.2019 18:38
    -9
    Golhrenshtanga, 21.02.2019 18:37
    Реал напрягся
    Всі напряжуться скоро, тільки найвищі цілі у ПФК Львова.... Через пару років просто повинні рвати всіх і наробити шороху ! Тільки Львів !
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 21.02.2019 18:38
    -4
    З таким підсиленням повинні грати в кращій шістці
    PFCLviv
      PFCLviv, 21.02.2019 18:37
    -4
    Kauê Da Silva | "Brazilian Talent" | Magic Skills, Passes & Goals | Palmeiras
    https://www.youtube.com/watch?v=zFUKABoTcBU
    =================================================================
    Трошки нарізочки ...
    Класний гравець, хороша швидкість, класний у відборі, хороше бачення поля і т.д. Удачі Кауе у Львові !
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 21.02.2019 18:37
    +14
    PFCLviv, 21.02.2019 18:18
    Кауе (повне ім’я – Кауе да Сілва)
    №7
    Народився 4 січня 1997 року
    Вік – 22 роки
    Місце народження – Сан-Паулу (Бразилія)
    Зріст/вага – 180 см, 70 кг
    Амплуа – нападник
    Попередній клуб – «Палмейрас» (Бразилія)
    ===========================================
    Ласкаво просимо в королівський клуб, клуб переможець і майбутній багаторазовий чемпіон України і Європи !
    Реал напрягся
    PFCLviv
      PFCLviv, 21.02.2019 18:30
    -12
    BekXan, 21.02.2019 18:26
    Что курим ?народу отсыпь или просто ярый фанат без логики и реалий)Не много спустись на землю.Твои коменты вызывают только улыбку.
    Сміється той хто сміється останній... Скажіть своєму баризі нехай пацанам зарплату заплатить....
    PFCLviv
      PFCLviv, 21.02.2019 18:28
    -7
    Реальне підсилення для Львова, на зборах був одним з найкращих, у Львова має бути два повноціних конкуруючих склади, так як хотів наш тренер. Неможу дочекатись як Кауе з Тейлором і КО будуть рвати захист суперника! Вперед до перемог ! Тільки Львів!
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 21.02.2019 18:37
    +14
    PFCLviv, 21.02.2019 18:18
    Кауе (повне ім’я – Кауе да Сілва)
    №7
    Народився 4 січня 1997 року
    Вік – 22 роки
    Місце народження – Сан-Паулу (Бразилія)
    Зріст/вага – 180 см, 70 кг
    Амплуа – нападник
    Попередній клуб – «Палмейрас» (Бразилія)
    ===========================================
    Ласкаво просимо в королівський клуб, клуб переможець і майбутній багаторазовий чемпіон України і Європи !
    Реал напрягся
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 21.02.2019 18:26
    +12
    PFCLviv, 21.02.2019 18:18
    Кауе (повне ім’я – Кауе да Сілва)
    №7
    Народився 4 січня 1997 року
    Вік – 22 роки
    Місце народження – Сан-Паулу (Бразилія)
    Зріст/вага – 180 см, 70 кг
    Амплуа – нападник
    Попередній клуб – «Палмейрас» (Бразилія)
    ===========================================
    Ласкаво просимо в королівський клуб, клуб переможець і майбутній багаторазовий чемпіон України і Європи !
    Ой... Подняли настроение.
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 21.02.2019 19:05
    +6
    BekXan, 21.02.2019 18:26
    Что курим ?народу отсыпь или просто ярый фанат без логики и реалий)Не много спустись на землю.Твои коменты вызывают только улыбку.
    "лємберг" вже майже рік на чомусь "важкому" сидить- "95 квартал" ховається ...
    BekXan
      BekXan, 21.02.2019 18:26
    +6
    PFCLviv, 21.02.2019 18:18
    Кауе (повне ім’я – Кауе да Сілва)
    №7
    Народився 4 січня 1997 року
    Вік – 22 роки
    Місце народження – Сан-Паулу (Бразилія)
    Зріст/вага – 180 см, 70 кг
    Амплуа – нападник
    Попередній клуб – «Палмейрас» (Бразилія)
    ===========================================
    Ласкаво просимо в королівський клуб, клуб переможець і майбутній багаторазовий чемпіон України і Європи !
    Что курим ?народу отсыпь или просто ярый фанат без логики и реалий)Не много спустись на землю.Твои коменты вызывают только улыбку.
    Ростик Карпа
      Ростик Карпа, 21.02.2019 19:14
    +3
    Golhrenshtanga, 21.02.2019 18:37
    Реал напрягся
    Реал Фарма з 2-ї ліги
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 21.02.2019 19:09
    +3
    Golhrenshtanga, 21.02.2019 18:37
    Реал напрягся
    І не тільки...футбольна європа в шоці
    Golhrenshtanga
    online
      Golhrenshtanga, 21.02.2019 19:50
    +2
    PFCLviv, 21.02.2019 18:38
    Всі напряжуться скоро, тільки найвищі цілі у ПФК Львова.... Через пару років просто повинні рвати всіх і наробити шороху ! Тільки Львів !
    Вы хоть с чемпионата не снимитесь будущие чемпионы Европы
    zhyr
    zhyr, 22.02.2019 00:38
    +1
    це ж наскільки впав рівень бразильського футболу, якщо найталановитіший вихованець Палмейраса переходить в клуб рівня ФК Львів? раніше за такими гранди боролись
    Chester_787
    Chester_787, 21.02.2019 20:05
    +1
    Ого о це хлама бразільянського галичанка накупляла, готова всім розставити ножки аби дали бабосіків, а скоро (1-2роки банкрут і в трубу долбо.би) і десь заскучає синій лев
    Chester_787
    Chester_787, 21.02.2019 20:32
    0
    PFCLviv, 21.02.2019 20:16
    Вівця, ти неперевершено бекаєш ....
    Вівця твоя найближча родичка
    BekXan
      BekXan, 21.02.2019 19:54
    0
    PFCLviv, 21.02.2019 18:30
    Сміється той хто сміється останній... Скажіть своєму баризі нехай пацанам зарплату заплатить....
    Он немой )Спасибо повеселил)))