ФК Львов подписал трех бразильцев

К клубу присоединились Висенте, Альваро и Шина

ФК Львов подписал трех бразильцев
© ФК Львов

ФК «Львов» объявил о подписании трех бразильских игроков: латераля Висенте, нападающих Шины и Альваро.

Новички будут выступать под 32-м, 97-м и 16-м номерами соответственно. Все трое могут дебютировать за ФК «Львов» уже в матче против «Черноморца» (23 февраля).

Ранее сообщалось о том, что весеннюю часть сезона ФК «Львов» будет играть на стадионе «Украина».

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Львов

(9 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Метки
Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    PFCLviv
      PFCLviv, 20.02.2019 19:36
    -2
    ПФК «Львів» посилився трьома бразильськими футболістами, склад львівського клубу поповнили півзахисники Ліпе та Кадіна, а також вінгер Педро.
    Угода Ліпе із «синьо-золотими левами» розрахована на чотири роки, Кадіна та Педро стали гравцями львівського колективу на найближчих п’ять років.
    Ліпе виступатиме за «Львів» під 10-м номером. 4-й та 6-й номери дісталися двом іншим новачкам «містян» – Кадіні та Педро.
    Ліпе (повне ім’я – Луїс Феліпе Велозу Сантуш)
    Народився 7 квітня 1997 року
    Вік – 21 рік
    Місце народження – Рібейран-Прету (Бразилія)
    Зріст/вага – 179 см, 72 кг
    Амплуа – атакувальний півзахисник
    Попередні клуби – «Корінтіанс» (Бразилія), «Палмейрас» (Бразилія), «Токіо» (Японія)

    Кадіна (повне ім’я – Муріло Вінісіус Лейте Кадіна)
    Народився 27 січня 1997 року
    Вік – 22 роки
    Місце народження – Сорокаба (Бразилія)
    Зріст/вага – 173 см, 69 кг
    Амплуа – опорний півзахисник/центральний півзахисник
    Попередні клуби – «Палмейрас» (Бразилія), «Барретус» (Бразилія)

    Педро (повне ім’я – Педро Вітор Феррейра да Сілва)
    Народився 20 березня 1998 року
    Вік – 20 років
    Місце народження – Палмейра-дуз-Індіус (Бразилія)
    Зріст/вага – 170 см, 68 кг
    Амплуа – вінгер
    Попередні клуби – «Спорт Ресіфі» (Бразилія), «АЕК» (Греція)
    Інформаційна служба ПФК «Львів»
    =================== Я розумію, що на цьому сайті тільки овець піарять і ШД але у нас поповнення! Ми ж майбутьні чемпіони і про нас писати за честь !
    PFCLviv
      PFCLviv, 19.02.2019 18:58
    -3
    Які такі трофеї ви виграли зі своїми Кльоцами, Шведами, Гуцуляками, Караскалями і іншим шлаком, і яке місце зараз займаєте ?! хто тут про дубль буде розказувати ?!
    PFCLviv
      PFCLviv, 19.02.2019 18:53
    -3
    Ой, млять. Вівця розказує про дубль, та ваша основа то дно, яке роками баламкається на дні! Пердів вже близько !
    deutsch777777
      deutsch777777, 19.02.2019 16:40
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    хіна з дубля Карпат..де майже не грав)))
    deutsch777777
      deutsch777777, 19.02.2019 16:36
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    DSH88, 19.02.2019 15:39
    Написали бы хотя бы в какой серии Бразилии они играли В или С.
    з третьої японської ліги вони))) де без особлмвого успіху грали)
    PFCLviv
      PFCLviv, 19.02.2019 16:02
    -3
    Вівці мінусують, ото їм пєрдаки розриває! А ще як Шина заграє, то жо...а овеча підгорить добряче!
    DSH88
      DSH88, 19.02.2019 15:39
    +1
    Написали бы хотя бы в какой серии Бразилии они играли В или С.
    Kevko
      Kevko, 19.02.2019 14:55
    +2
    У клуба есть стратегия и бизнес проект. Не все может сложиться, но последовательность уже неплохо
    PFCLviv
      PFCLviv, 19.02.2019 14:47
    -3
    Склад ФК "Львів" поповнили три бразильські футболісти – нападники Алваро та Шина, а також латераль Вісенте. Новачки уклали п’ятирічні угоди з львівським клубом.
    Вісенте виступатиме за "Львів" під 32-м номером. Алваро та Шина обрали собі 16 та 97 номери відповідно.
    Вісенте - 22 роки. Амплуа – латераль/вінгер. Попередні клуби – "Аудакс" (Бразилія), "Атлетіко Каязайренсе" (Бразилія).
    Алваро - 23 роки. Амплуа – нападник. Попередні клуби – "Монті-Азул" (Бразилія), "Франкана" (Бразилія).
    Шина - 22 роки. Амплуа – нападник. Попередні клуби – "Жувентус" (Бразилія), "Карпати" (Львів, Україна)
    ==================
    PFCLviv
      PFCLviv, 19.02.2019 14:38
    -5
    Спорт.юа, можна було б і повніше висвітлити інформацію про гравців, яка на офіційному сайті ПФК Львова є ... А я забув, ми не Шахтар чи Карпати ...
    PFCLviv
      PFCLviv, 19.02.2019 14:35
    -7
    Леви! скоро єврокубки будемо лупашити ! Удачі нам всім ! Тільки Львів !
    Александр Довольный
      Александр Довольный, 19.02.2019 14:31
    +3
    Кто? Шо?
    Александр Довольный
      Александр Довольный, 19.02.2019 14:31
    +3
    Кто? Шо?
    deutsch777777
      deutsch777777, 19.02.2019 16:40
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    хіна з дубля Карпат..де майже не грав)))
    Kevko
      Kevko, 19.02.2019 14:55
    +2
    У клуба есть стратегия и бизнес проект. Не все может сложиться, но последовательность уже неплохо
    deutsch777777
      deutsch777777, 19.02.2019 16:36
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    DSH88, 19.02.2019 15:39
    Написали бы хотя бы в какой серии Бразилии они играли В или С.
    з третьої японської ліги вони))) де без особлмвого успіху грали)
    DSH88
      DSH88, 19.02.2019 15:39
    +1
    Написали бы хотя бы в какой серии Бразилии они играли В или С.