Lviv Cycling Team – амбіційний проект з міста Лева

Менеджер велокоманди Lviv Cycling Team розповів про завдання, плани та зіркове підсилення

Lviv Cycling Team – амбіційний проект з міста Лева
© Lviv Cycling Team

Lviv Cycling Team з’явилася на велосипедній карті в минулому році. Львівська команда була єдиним представником України в третьому дивізіоні UCI. Цього року львів’яни, крім чоловічого складу, створили першу в історії України жіночу команду, яка отримала ліцензію UCI.

Менеджер Lviv Cycling Team Роман Селіверстов в ексклюзивному інтерв’ю Sport.ua розповів про завдання чоловічої і жіночої команд, плани на майбутнє і можливе зіркове підсилення.

В цьому році команда буде представлена теж у жіночому пелетоні. Які цілі перед колективом? Хто був ініціатором створення команди?
— Так, це перша жіноча велокоманда в Україні. Ініціатором був Анатолій Веселов, Олександр Селіверстов, Олександр Башенко, а також Орест Тичко. Цілі:  перш за все - це колосальний досвід для жінок, по-друге - це отримання очок перед Олімпійськими іграми, і по-третє - це підготовка на шосе для трековиків. Вони - наша Олімпійська надія.

Чи склад, що є на UCI, вже підсумковий, чи можливо, планується ще підписання?
— Це вже остаточний склад команди і поки додатково нікого брати не будемо.

Який календар стартів обох команд?
— Для чоловіків календар наступний: 21-24 лютого Тур Анталії, потім частина їде в Бельгію і Голландію, на хороший Європейський блок. Далі плануємо: Мороко, Польща і звісно Київ.
Для жінок ще не всюди маємо підтвердження, але точно буде Чехія, Польща. Головні гонки для нас це звісно в Бельгії, щоб отримати хороші залікові пункти, а також київський блок. Наш проект - це підтримка спортсменів, які відбираються на Олімпійські ігри, тому важливі старти на Чемпіонаті Європи і Світу, як на треку, так і на шосе.

В чоловічій команді є три легіонери, чому вибір впав саме на них? 
— Так, в нас є три легіонери - це два азербайджанці і один француз. На рахунок представників Азербайджана - Ельчін Асадов досвідчений спортсмен, чемпіон своєї країни, він буде передавати свій досвід молодим гонщикам, його брат Мухмуд ще досить молодий, але подає хороші надії. Француз нам дуже допомагає в календарі в Європі і Африці. Також він спеціаліст у виставлені посадки на велосипеді.

Одним із стартів значиться Le Samyn. Як команді вдалося отримати запрошення на цю досить престижну гонку?
— Ми особисто дзвонили організаторам, щоб нас прийняли на гонку. Вони погодилися, так як ми вже виступали в Європі минулого року і ми їм сподобались. Також допомогло везіння.

 —Чи є в планах Lviv Cycling Team в майбутньому підвищуватися у другий дивізіон - Professional Continental Teams?
— Так, звісно, плануємо підвищення рівня нашої команди, але поки важко із фінансуванням в плані глобальних спонсорів. Ми працюємо над цим.

Чи немає в планах Lviv Cycling Team організувати гонку календаря UCI у Львові?
— Чесно кажучи, вже навіть є готова траса для гонки, але поки це плани. Надіємось втілити їх в 2020 році. Поки не хочу багато обіцяти.

Чи Андрій Гривко і далі є віце-президентом команди? На даний момент він ще не підписав офіційно контракт на 2019 рік. Можливо він виступатиме за Lviv Cycling Team?
— Так , Андрій досі наш віце-президент, але поки як гонщик він ще не підписав контракт з нами. Я надіюсь цього місяця ми знайдемо вирішення.

Віктор ЯРЕМУС, спеціально для Sport.ua

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(2 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности