Сергій КРАВЧЕНКО: «У нас є власна філософія футболу»

Капітан СК «Дніпро-1» підвів підсумки першого турецького збору команди

Сергій КРАВЧЕНКО: «У нас є власна філософія футболу»
© ФК Днепр. Сергей Кравченко

Підсумки першого турецького збору підвів капітан СК «Дніпро-1» Сергій Кравченко:
 
– В принципі, усі хлопці погоджуються із тим, що ці збори, які тривали два тижні, пройшли дуже швидко. Зазвичай далеко від дому збори проходять важко, але зараз було багато матчів і чудова атмосфера в команді, і тепер навіть не віриться, що вже завтра ми вирушаємо до дому. Так що, збір пройшов відмінно. Нічого негативного не було, навіть ті поразки, що трапились, вони підуть нам на користь, адже завжди перемагати – це теж погано. Ті ж австрійці трохи побили і вказали на слабкі боки. Ми зробили з цього висновки, і далі грали вже краще, а поразку від «Олімпіка» ми не заслуговували, а навіть були ближче до перемоги. Щодо новачків, то ми бачимо, як вони зростають, і вбирають в себе все, що їм кажуть тренери. І навіть по іграх видно, якщо порівняти перші і останні, наскільки вони вписуються в команду і в наш ігровий стиль. І в останніх іграх молодь виглядала здорово. Так що, тільки позитивні моменти: у нас є концепція, власна філософія футболу, молодь все це вбирає і демонструє на полі.
 
– А як взагалі капітану вдається знаходити співмову із 17-річним Рубчинським, з 15-річним Ярмолюком, які тобі майже у сини годяться?
– З ними відмінно працюється. Тим футбол і чудовий, що у ньому може себе проявити і дорослий, і молодий, і високий, і худий, і швидкий, і повільний. Тут скоріше більш головне інтелект і техніка, тому вважаю, що у нашої молоді велике майбутнє. Головне, щоб у них було прагнення до роботи і навчання, і тоді все буде гаразд. Ну а якщо дивитися на їх гру в останніх спарингах, то не у далекому майбутньому, а найближчим часом, вони вже стануть справжніми бойовими одиницями для нашої команди.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — СК Днепр-1

(2 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности