Юні українки вибороли нагороди на турнірі у США

Сестри Єва та Устина Борсук виступали в синхронному фігурному катанні

545
0
Сестри Єва та Устина Борсук у складі команди Імідж стали призерами чемпіонату сходу США із синхронного фігурного катання, тепер на них чекає участь у національному чемпіонаті США.

17-річна Єва Борсук стала переможницею турніру, а 12-річна молодша сестра у складі юніорської команди виграла бронзу. Українські спортсменки живуть у Нью-Йорку, де й займаються синхронним катанням. Тепер на них чекає участь у національному чемпіонаті США, який відбудеться 28 лютого - 2 березня в місті Плімеф (штат Мічиган).

За даними Американськоі Асоціаціі Фігурного Катання (USFSA) Єва стала першою спортсменкою украінського походження, яка отримала золото Східного Узбережжя США у цьому виді спорту. Змагання, у яких взяли участь 146 команд і близько двох з половиною тисяч фігуристів, відбулися у місті Вустер (Worcester), штат Массачусутс, 30 січня - 2 лютого.