Федерація міні-футболу України обрала нового віце-президента

Відбулися загальні збори членів ГО «Федерація міні-футболу України»

Федерація міні-футболу України обрала нового віце-президента

Віце-президентом Федерації міні-футболу України обрано Михайла Реуцького.

Михайло Реуцький у журналістиціі з середини 90-х років. Експерт у digital media та спортивного маркетингу. З 2009-го – один з керівників найбільшого спортивного проекту країни Sport.ua.

На загальних зборах також були обрані нові члени правління - Олександр Онопко, Юрій Сєбов, Сергій Понурко, Михайло Реуцький та Олег Єгоров.

Кожен керівник буде відповідати за окремий департамент та організацію своєї частини роботи у Федерації міні-футболу України.

Олександр Онопко – народився 17 липня 1984 року у Харкові. Заступник голови Опікунської Ради МФК «Прикарпаття», рeкрутeр волонтерської програми до фіналу УЄФА Ліги чемпіонів 2018 у Києві, організатор чeмпіонату Європи 2018 з міні-футболу, екс-PR мeнeджeр телеканалів Футбол 1/Футбол 2, екс-директор з маркeтингу футбольних клубів «Чeркаський Дніпро» та «Вepec» Рівнe.

Юрій Сєбов – народився 3 серпня 1992 року у м. Чорноморськ, Одеська область. Директор департаменту маркетингу та комунікацій Федерації міні-футболу України, рeкрутeр волонтерської програми до фіналу УЄФА Ліги чемпіонів 2018 у Києві, організатор фіналу УЄФА Ліги чемпіонів 2018, екс-директор футбольних клубів «Жемчужина» Одеса та «Верес» Рівне.

Сергій Понурко – народився 30 травня 1971 року у м. Нікополь, Дніпропетровська область. Бізнесмен. Співзасновник футбольної академії «Стандарт».

Олег Єгоров – народився 17 серпня 1989 року у смт. Чорнобай, Черкаської області. З 2011 по 2018 роки працював у Федерації футболу України, організатор фіналу УЄФА Ліги чемпіонів 2018 та чeмпіонату Європи 2018 з міні-футболу, пройшов спеціалізований курс навчання УЄФА та Лозанського університету для футбольних менеджерів CFM – «Certificate in Football Management».

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Автор — , Sport.ua

(3 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2019 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности