Олександр ГОРЯЇНОВ: «Керівництво зробило все, щоб втримати лідерів»

Тренер «Металіста 1925» розповів про підготовку команди до другої частини сезону

Олександр ГОРЯЇНОВ: «Керівництво зробило все, щоб втримати лідерів»
© ФК Металлист 1925. Александр Горяинов

«Металіст 1925» розпочав п'ятий тиждень підготовки до найважливішого періоду в своїй історії. Про підготовку команди до другої частини сезону розповів головний тренер Олександр Горяїнов.

- Олександре Сергійовичу, давайте підсумуємо перший тренувальний місяць команди: чи все заплановане вдалося виконати?
- Так, практично все, що хотіли та планували, успішно зробили. Єдине - не зіграли матч проти житомирського «Полісся», але тоді втрутилися погодні умови. Вважаю, що перший місяць зборів провели досить плідно. Зараз хлопці повертають ту фізичну форму, яка в них була наприкінці осені. Так, наразі їм досить важко, але всі чудово розуміють, що ця праця даремно не пройде.

- Власне, сьогодні можна сказати, що в тренувальному таборі команди немає гравців на перегляді, а є повноцінний склад. Задоволені селекцією?
- Кожен тренер хоче, аби під його орудою працювали висококласні гравці. Я - не виключення. Зараз можу із впевненістю сказати, що керівництво зробило все можливе, аби втримати лідерів команди, а селекційна служба запросила футболістів, які, впевнений, підсилять наш склад навесні та допоможуть у вирішенні поставлених задач.

- Давайте трохи про кожного новачка. Це Владислав Кравченко, Ярослав Ямполь, Андрій Фаюк, Дмитро Сидоренко та Дмитро Гранкін...
- Сидоренко та Кравченко - захисники, які додадуть конкуренції в обороні, Гранкін та Ямполь - гравці середньої лінії (перший може зіграти, як нижче, так і під форвардом), ну, а Фаюк - центральний нападник. На кожного футболіста ми дивилися, оцінювали його форму та можливості, з кожним розмовляли, аби дізнатися, чи хоче він грати за «Металіст 1925». Тому, все добре, цими футболістами я задоволений!

- Зараз із командою працює і кілька молодих футболістів із «МЮ». Задоволені їхнім ставленням до тренувального процесу?
- Так, хлопці дуже хочуть потрапити до основного складу. Бєліменко та Єрмошенко свого часу вже були у команді, знають, які тут вимоги. Микита Скоріно ще тільки починає грати у «дорослий» футбол, скажімо так, придивляємося до нього. Це ті, хто був, наприклад, на тренуванні сьогодні, але, можу вас запевнити, що за всіма гравцями молодіжної команди наш тренерський штаб дивиться, тому шанс є у кожного з них...

- До фінального збору у Туреччині залишилося три тижні. Чим команда буде займатися? Який план підготовки?
- Від сьогодні працюватимемо у режимі одноразових тренувань, а до початку березня плануємо провести низку контрольних поєдинків. У них подивимось на всіх гравців, спробуємо їх у різних поєднаннях, а от вже у Туреччині будемо цілеспрямовано готуватися до матчу з «Дніпром-1». Роботи в нас ще дуже й дуже багато!

- Зараз команда здебільшого тренується у Високому. Задоволені, як працівники НТЦ підготували поле?
- Так, тут хочеться сказати величезне спасибі нашому керівництву та працівникам бази, які досить оперативно на наше прохання зробили все, аби у команди була можливість повноцінно готуватися до сезону. Як бачите, поле повністю очищене від снігу. Тому, зараз у нас тут є гарні умови: поле, тренажерна зала, масажна кімната, окрім того, команда після тренувань харчується також на базі. Так що, в цьому плані все добре!

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — ФК Металлист 1925

(5 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2020 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности