Марта КОСТЮК: «Естонки знали, що навіть з Контавейт програють нам»

Українська тенісистка розповіла про причину відсутності лідера збірної Естонії в матчі проти України

Марта КОСТЮК: «Естонки знали, що навіть з Контавейт програють нам»
© Sport.ua. Марта Костюк

16-річна українська тенісистка Марта Костюк розповіла про те, чому збірна Естонії не виставила на матч проти України свого першого номера Анетт Контавейт.

«Розкажу, чому сьогодні не грала Контавейт (20-та ракетка світу — прим. ред.). Тренерський штаб Естонії знав, що другий номер команди свій матч програє, а Контавейт, можливо, виграє, а, можливо, й програє. Нагадаю, вона вже провела чотири матчі до цього.

Пара в нас сильна, ми б їх обіграли. Тому вони вирішили поберегти лідера до матчів проти останньої команди іншої групи, з якою Естонії грати матчі на виліт», — сказала Костюк.

Українки переграли естонок з рахунком 3:0 і зайняли друге місце в групі. Естонія в матчі за збереження прописки в Першій групі Євро-Африканської зони зіграє проти Данії. Обидва поєдинки відбудуться в суботу, 9-го лютого.

Володимир КЛЕПАЧ з Зеленої Гури

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(6 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    VoOne1983
      VoOne1983, 09.02.2019 03:27
    +4
    Мабуть тут не стільки провина Марти, як її оточення. В 14 років вона вже спіч в Верховній Раді толкала. В 15 років з ким тільки не порівнювали її - і з Хінгіс і з Капріаті. От вона і вбила собі в голову що вона нова Хінгіс. Ну і поводиться вже як зірка. Головне, щоб не забухала в 16 як Капріаті.
    Andrey Kuzma
    online
      Andrey Kuzma, 09.02.2019 00:44
    -1
    Пара у нас дно и все проигрыши за последние годы именно из-за неё.
    Vladdal
    online
      Vladdal, 09.02.2019 00:34
    +2
    dudigo79, 08.02.2019 23:00
    щодо одиночних матчів, то тут трохи важко судити. Важко показати теніс високого рівня граючи спочатку з якоюсь 400-сотою болгаркою, а потім з аматоркою естонкою. Тут би хоча б з Томовою зіграти, щоб зрозуміти рівень теперішньої гри
    Вам мало вылета на ранней стадии на двух 60-ти тысячниках чтобы оценить реальный уровень?
    Реально, игра ушла не успев начаться, а понты остались.
    Vlad999
      Vlad999, 08.02.2019 23:14
    -3
    Було б чудово, якби і родичі Марти Костюк завели б собі сторінки і обгаджували колег по збірній, як ось тут роблять родичі ... Радійте за себе! Не бавтесь у дитячий садок!
    Andy Chak
      Andy Chak, 08.02.2019 23:11
    0
    підтримаю dsm1, абсолютно правильно - понтів більше ніж гри! реально забулась хто вона і яке місце займає зараз, порожняк повний, просто естонка це взагалі дно!
    dudigo79
    online
      dudigo79, 08.02.2019 23:00
    0
    щодо одиночних матчів, то тут трохи важко судити. Важко показати теніс високого рівня граючи спочатку з якоюсь 400-сотою болгаркою, а потім з аматоркою естонкою. Тут би хоча б з Томовою зіграти, щоб зрозуміти рівень теперішньої гри
    dudigo79
    online
      dudigo79, 08.02.2019 22:57
    +4
    треба бути об'єктивним. Марта як парниця зіграла вище своїх можливостей. Ми навіть реально могли обіграти в парі шведок, з якми в нас до матчу по суті не було шансів. Тому я Марту побачив в новому світлі. Їй би до пари іншу з сестричок Кіченок, то мабуть завтра б грали матч за перше місце
    Dsm1
    Dsm1, 08.02.2019 22:38
    -4
    Забыл поздравить с победой в твоем матче сегодня! Все было супер, ты лучшая среди игроков у которых нет рейтинга вообще! Этим можно смело гордится!
    Dsm1
    Dsm1, 08.02.2019 22:09
    +1
    Что ты несешь? Где ты увидела себя сильной парницей? Перестань ходить по корту как будто тебе весь мир тенниса в ноги кланяется! Начни играть и своей игрой доказывай кто ты и что ты! А таких как ты теннисная жизнь проглатывает и даже не вспоминает! Берись за ум пока еще не поздно! ! !
    VoOne1983
      VoOne1983, 09.02.2019 03:27
    +4
    Мабуть тут не стільки провина Марти, як її оточення. В 14 років вона вже спіч в Верховній Раді толкала. В 15 років з ким тільки не порівнювали її - і з Хінгіс і з Капріаті. От вона і вбила собі в голову що вона нова Хінгіс. Ну і поводиться вже як зірка. Головне, щоб не забухала в 16 як Капріаті.
    dudigo79
    online
      dudigo79, 08.02.2019 22:57
    +4
    треба бути об'єктивним. Марта як парниця зіграла вище своїх можливостей. Ми навіть реально могли обіграти в парі шведок, з якми в нас до матчу по суті не було шансів. Тому я Марту побачив в новому світлі. Їй би до пари іншу з сестричок Кіченок, то мабуть завтра б грали матч за перше місце
    Vladdal
    online
      Vladdal, 09.02.2019 00:34
    +2
    dudigo79, 08.02.2019 23:00
    щодо одиночних матчів, то тут трохи важко судити. Важко показати теніс високого рівня граючи спочатку з якоюсь 400-сотою болгаркою, а потім з аматоркою естонкою. Тут би хоча б з Томовою зіграти, щоб зрозуміти рівень теперішньої гри
    Вам мало вылета на ранней стадии на двух 60-ти тысячниках чтобы оценить реальный уровень?
    Реально, игра ушла не успев начаться, а понты остались.
    Dsm1
    Dsm1, 08.02.2019 22:09
    +1
    Что ты несешь? Где ты увидела себя сильной парницей? Перестань ходить по корту как будто тебе весь мир тенниса в ноги кланяется! Начни играть и своей игрой доказывай кто ты и что ты! А таких как ты теннисная жизнь проглатывает и даже не вспоминает! Берись за ум пока еще не поздно! ! !
    Andy Chak
      Andy Chak, 08.02.2019 23:11
    0
    підтримаю dsm1, абсолютно правильно - понтів більше ніж гри! реально забулась хто вона і яке місце займає зараз, порожняк повний, просто естонка це взагалі дно!
    dudigo79
    online
      dudigo79, 08.02.2019 23:00
    0
    щодо одиночних матчів, то тут трохи важко судити. Важко показати теніс високого рівня граючи спочатку з якоюсь 400-сотою болгаркою, а потім з аматоркою естонкою. Тут би хоча б з Томовою зіграти, щоб зрозуміти рівень теперішньої гри