ФІЛІМА: «Леся сказала, що це її останній матч в збірній»

Капітан збірної України – про виступ команди на Кубку Федерації

ФІЛІМА: «Леся сказала, що це її останній матч в збірній»
© ФТУ. Михайло Філіма

Капітан збірної України Михайло Філіма підвів попередній підсумок виступу національної команди на Кубку Федерації в Польщі.

«Мабуть, усі розуміють, що ключовий матч був зі шведками, це не тільки моя думка. Ми програли битву перших ракеток (Леся Цуренко - Ребекка Петерсон), а також пару. Доля нам подарунків не підготувала і Швеція виграла всі матчі, що залишилися.

Одразу ж після гри Леся на емоціях сказала, що це її останній матч за збірну, що вона вже нічим не може допомогти команді. Але я сподіваюся, що це було сказано на емоціях, зараз вона вже заспокоїлася. Нехай пройде час і тоді все стане на свої місця.

Сьогодні вона вже краще почувала себе і фізично, і морально. Всі дівчата її підтримали. Поки вона ще не тренувалася, але завтра зранку будемо дивитися на її стан. Вірогідність її участі в наступному матчі дуже невелика.

Даяна Ястремська сьогодні вже провела тренування. Біль вона ще відчуває, але погіршення немає і це вже добрий знак. Завтра вона готова буде виступити в одиночці або навіть у парі.

Марта Костюк показала супергру в парному розряді і мені як капітану дуже приємно, що в мене з'явився такий універсальний гравець, який зможе в будь-який момент закрити проблемну позицію. Взагалі, молодь у нас дуже перспективна: Марта, Даяна..  та ж Лопатецька їздила з нами в Австралію і дуже мені сподобалася.

Знаю, що сестри Кіченок планують грати цього року разом. Звісно, Кубок Федерації це трохи інший турнір і тут вже будемо відштовхуватися від ситуації. Якщо в когось будуть травми, то так і буде.

Еліну Світоліну звісно будемо викликати до лав збірної і надалі.

Сьогодні я буду дивитися поєдинок наших потенційних суперниць. Завтра будемо грати за рейтинг, а також хочеться закінчити турнір на позитивній ноті.

Щодо поразок в попередніх матчах (Австралія, Канада), то нам тоді трохи не щастило, хоча кожен матч і відрізнявся. В Австралії грали третім, чи навіть четвертим складом і були близькі до перемоги, за Канаду на фантастичному рівні відіграла Бушар. Леся була близька до перемоги проти неї, але в кінці третього сету у неї були судоми.

Знову ж таки, не вдавалося зібрати максимально боєздатний склад. Не знімаю відповідальності і з себе. На 100% тоді була і моя провина: не знайшов правильні слова, щоб дівчата зіграли на максимум можливостей», – сказав Філіма.

Володимир КЛЕПАЧ з Зеленої Гури.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(6 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    u6464u
      u6464u, 09.02.2019 09:07
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    пока этот слюньтяй филима будет ,толку не будет,это не капитан для такого уровня теннисисток.
    Andrey Kuzma
    online
      Andrey Kuzma, 09.02.2019 05:15
    -1
    Саша Зардунов, 09.02.2019 04:25
    Вообще какая то сборная Украины по теннису странная. Другие сборные не такие и там все мечтают выступать за национальную сборную и даже Ракитский
    Обрати внимание на Испанию, на Возняцки, которую ненавидят болельщики, туда, видимо, и Элина стремится
    Andrey Kuzma
    online
      Andrey Kuzma, 09.02.2019 05:12
    0
    Dsm1, 08.02.2019 20:58
    Капитан филима вопрос к тебе??? Ты в курсе что матч еще в раздевалке можно выиграть? Если ты видишь что Леся слилась и осталось решающую пару играть , так какого ты хрена Даяну с Надей не поставил???? Надя свежий игрок и парница , Даяна ментально и психологически готова на 1000% была и имела огромное преимущество психологически надавить на соперниц! Даяна боец и с сумасшедшим характером и с со своими травмами и левой рукой лучше бы матч провела чем Костюк ! Вот такой ты капитан с другой планеты!
    Я думаю, он бы хотел выпустить победителя множества парных турниров - Даяну, но ему просто не разрешили.
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 09.02.2019 04:25
    +1
    Вообще какая то сборная Украины по теннису странная. Другие сборные не такие и там все мечтают выступать за национальную сборную и даже Ракитский
    Андрей Ткачук
      Андрей Ткачук, 08.02.2019 21:02
    -1
    Dsm1, 08.02.2019 20:58
    Капитан филима вопрос к тебе??? Ты в курсе что матч еще в раздевалке можно выиграть? Если ты видишь что Леся слилась и осталось решающую пару играть , так какого ты хрена Даяну с Надей не поставил???? Надя свежий игрок и парница , Даяна ментально и психологически готова на 1000% была и имела огромное преимущество психологически надавить на соперниц! Даяна боец и с сумасшедшим характером и с со своими травмами и левой рукой лучше бы матч провела чем Костюк ! Вот такой ты капитан с другой планеты!
    101% підтримую, не один раз про це говорив
    Dsm1
    Dsm1, 08.02.2019 20:58
    -4
    Капитан филима вопрос к тебе??? Ты в курсе что матч еще в раздевалке можно выиграть? Если ты видишь что Леся слилась и осталось решающую пару играть , так какого ты хрена Даяну с Надей не поставил???? Надя свежий игрок и парница , Даяна ментально и психологически готова на 1000% была и имела огромное преимущество психологически надавить на соперниц! Даяна боец и с сумасшедшим характером и с со своими травмами и левой рукой лучше бы матч провела чем Костюк ! Вот такой ты капитан с другой планеты!
    Dsm1
    Dsm1, 08.02.2019 20:47
    -2
    Vladlen, 08.02.2019 17:30
    Команда хорошая подбирается, только капитан ей не ровня. Так позорно проиграть, с таким составом просто непозволительно.
    Что это за капитан если не чувствует своих игроков? Лея психологически провалила))) да Леся матч тупо слила, она чтотпротив игрока топ 10 играла! Мамля ты филимка а не капитан! Где ты увидел супер игру Костюк в паре? Тот смэш в забор ? Не позорься, уходи из сборной, вместе с Лесей!
    Vladlen
      Vladlen, 08.02.2019 19:31
    +2
    vizuals, 08.02.2019 17:56
    В чем вы видите вину Филимы?
    Филима виноват только в одном, за две недели не смог Цуренко психологически настроить на борьбу.
    А если видишь, что человек не готов, не надо было его на игру выпускать..
    vit-2
    online
      vit-2, 08.02.2019 18:21
    +6
    vizuals, 08.02.2019 17:56
    В чем вы видите вину Филимы?
    А що серії з 4-х поспіль поразок збірної України хіба мало? Не кажучи вже про повну не готовність Лесі до матчів КФ 06-09.02.2019 і рішення тренера незважаючи на це задіяти Цуренко в надважливій грі.
    vizuals
      vizuals, 08.02.2019 17:56
    -2
    vit-2, 08.02.2019 17:40
    А я сподіваюся що завтра буде останній матч Філіми в якості тренера збірної України.
    В чем вы видите вину Филимы?
    vit-2
    online
      vit-2, 08.02.2019 17:40
    +3
    А я сподіваюся що завтра буде останній матч Філіми в якості тренера збірної України.
    Vladlen
      Vladlen, 08.02.2019 17:30
    -2
    Команда хорошая подбирается, только капитан ей не ровня. Так позорно проиграть, с таким составом просто непозволительно.
    vit-2
    online
      vit-2, 08.02.2019 18:21
    +6
    vizuals, 08.02.2019 17:56
    В чем вы видите вину Филимы?
    А що серії з 4-х поспіль поразок збірної України хіба мало? Не кажучи вже про повну не готовність Лесі до матчів КФ 06-09.02.2019 і рішення тренера незважаючи на це задіяти Цуренко в надважливій грі.
    vit-2
    online
      vit-2, 08.02.2019 17:40
    +3
    А я сподіваюся що завтра буде останній матч Філіми в якості тренера збірної України.
    Vladlen
      Vladlen, 08.02.2019 19:31
    +2
    vizuals, 08.02.2019 17:56
    В чем вы видите вину Филимы?
    Филима виноват только в одном, за две недели не смог Цуренко психологически настроить на борьбу.
    А если видишь, что человек не готов, не надо было его на игру выпускать..
    u6464u
      u6464u, 09.02.2019 09:07
    +1
    Комментарий свернут. Показать
    пока этот слюньтяй филима будет ,толку не будет,это не капитан для такого уровня теннисисток.
    Саша Зардунов
    online
      Саша Зардунов, 09.02.2019 04:25
    +1
    Вообще какая то сборная Украины по теннису странная. Другие сборные не такие и там все мечтают выступать за национальную сборную и даже Ракитский
    Andrey Kuzma
    online
      Andrey Kuzma, 09.02.2019 05:12
    0
    Dsm1, 08.02.2019 20:58
    Капитан филима вопрос к тебе??? Ты в курсе что матч еще в раздевалке можно выиграть? Если ты видишь что Леся слилась и осталось решающую пару играть , так какого ты хрена Даяну с Надей не поставил???? Надя свежий игрок и парница , Даяна ментально и психологически готова на 1000% была и имела огромное преимущество психологически надавить на соперниц! Даяна боец и с сумасшедшим характером и с со своими травмами и левой рукой лучше бы матч провела чем Костюк ! Вот такой ты капитан с другой планеты!
    Я думаю, он бы хотел выпустить победителя множества парных турниров - Даяну, но ему просто не разрешили.