Юнацька збірна України обіграла Угорщину в товариському матчі

Українці готуються до основного раунду відбору на чемпіонат Європи 2019 року

1891
0
АФУ

У рамках підготовки до основного раунду відбору на чемпіонат Європи 2019 року підопічні Віталія Одегова провели перший товариський матч проти угорців.

У селищі Ченгерсіма, яке знаходиться у передмісті угорського Ченгера, відбувся перший спаринг юнацьких збірних з футзалу U-19. Синьо-жовті здобули перемогу, забивши у ворота суперників чотири м'ячі.

Під завісу першого тайму рахунок відкрив Петро Сенюк із «Ураган-2-КФВ», а по перерві він же оформив дубль. Пізніше у складі нашої команди відзначилися Денис Бланк з «ІнБеву» та Владислав Сорокін із «Кобри». Угорцям двічі вдавалося скоротити відставання до мінімуму, однак збірна України втримала перевагу.

У четвер юнацькі команди проведуть другий товариський поєдинок. Початок — о 15.00 за київським часом. Після цього синьо-жовті вирушать додому.

Товариський матч юнацьких збірних з футзалу

Угорщина (U-19) — Україна (U-19) — 3:4 (0:1)

Голи:
Тама (29, 40, дабл-пенальті), Ботонд (35) — Сенюк (19, 23), Бланк (26), Завертаний (40).

Україна: Козлов — Бланк, Завертаний, Сорокін, Овакімян — Гуйван, Щипчик, Масевич, Сенюк, Нагорний, Волков, Белан, Литвиненко, Меденець, Квасній.

Попереджений: Сорокін (28).

Нагадаємо, що юнацька збірна України продовжує підготовку до поєдинків основного раунду відбору до Євро-2019 (U-19). Наша команда потрапила до групи 4, де її суперниками будуть Македонія, Румунія та Бельгія. Матчі квартету прийматиме Македонія 26—31 березня цього року.