|
584
0

WU-19: суворе норвезьке покарання

Молодіжна жіноча збірна України з поразки почала еліт-раунд відбору до Євро-2008 (WU-19)

У португальському містечку Майа «синьо-жовті» з рахунком 1:6 поступилися норвежкам, яким вже в дебюті вдалося забити два голи у ворота підопічних Олександра Масальського.

Швидкі голи
Хід поєдинку зумовили позиційні помилки українського захисту, якими швидко скористалися Марен Мьєльде та Інгвільд Ісаксен. «Синьо-жовті» ще до перерви намагалися скоротити відставання, втім, надійні дії норвезької збірної звели нанівець усі спроби наших співвітчизниць.

Величезна перевага
У другому таймі на полі було видно лише одну команду. Пропустивши м’яч від капітана українок Ольги Бойченко, суперниці прибрали ініціативу до своїх рук і втілили у чотири голи величезну територіальну та ігрову перевагу. У підсумку − невтішні 1:6. Наступний матч наша збірна проведе 26 квітня − проти італійок, які у четвер розгромили господарок. Нагадаємо, що до фінальної стадії Євро-2008 (WU-19) виходить лише переможець групи.

Норвегія − Україна − 6:1
Голи:
1:0 Мьєльде (12), 2:0 Ісаксен (13), 2:1 Бойченко (48), 3:1 Мьєльде (52), 4:1 Мьєльде (61), 5:1 Херрегарден (81), 6:1 Тарнес (82).
Україна: Підкуйко, Лєбєдєва (Леонтьєва, 58), Костюченко, Ходунай (Стець, 63), Свердлова, Сорокіна, Романенко, Нестеренко, Гнидюк, Бойченко, Альошичева (Василець, 43).