Карпаты арендуют защитника Гранады

Львовский клуб готовит переход камерунца Мартина Хонглы

Карпаты арендуют защитника Гранады
© granadacf.ideal.es. Мартин Хонгла

В ближайшее время состав «Карпат» должен пополнить центральный защитник «Гранады» Мартин Хонгла.

По информации источника, львовский клуб возьмет 20-летнего камерунского легионера в аренду до конца сезона, которая не будет предусматривать опции выкупа.

Мартин Хонгла перебрался в «Гранаду» летом 2016 года из Камеруна. За первую команду «насридов» провел 11 матчей во всех турнирах.

В нынешнем сезоне Хонгла выступает исключительно в составе «Гранады» Б в третьем по силе дивизионе чемпионата Испании, где на его счету 12 матчей и 1 гол.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник

(12 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 27.01.2019 12:55
    +1
    PFCLviv, 27.01.2019 11:34
    Вже одна "народна команда з рівного" думала існувати на членські внески в 100 грн без львівського шапіто, от і баламкаються на дні зі своїми внесками без морозива, так і ви ніщєброди на квиток 50 грн немаєте, а дядям радите як вони мають свої гроші тратити... Ваша справа маленька, насолоджуватись тим шо маєте і не мичати!
    "лємберг" головного мозку-сидить на гілці про "Карпати" .і.ню різну строчить (дрочить),єпать в юрчика цікаве життя,тільки й чекає статтю про клуб...Ну давай,давай тільки обережно-нігті не зітри
    Vavan
      Vavan, 27.01.2019 11:50
    0
    Vavan, 27.01.2019 11:44
    https://youtu.be/mUxnzJL0JRA
    Подивився відос . Нормальний защитник!
    Vavan
      Vavan, 27.01.2019 11:44
    0
    https://youtu.be/mUxnzJL0JRA
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.01.2019 11:34
    -2
    Вже одна "народна команда з рівного" думала існувати на членські внески в 100 грн без львівського шапіто, от і баламкаються на дні зі своїми внесками без морозива, так і ви ніщєброди на квиток 50 грн немаєте, а дядям радите як вони мають свої гроші тратити... Ваша справа маленька, насолоджуватись тим шо маєте і не мичати!
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.01.2019 11:27
    -2
    dudigo78, 27.01.2019 11:06
    Бачу переважно лише погане. Мені ці кошти від продажів в кишеню не попали, команда від цього в єврокубки не попала, стидоби за поразки 1-6, 0-5 не зменшилось. Чомусь інші клуби виходячи з пердиву вже за щось змагаються, а ми тільки то і робимо що видиваємо. Може треба просто таких як Смалійчук та Димінський не допускати до управління клубом і тоді все налагодиться?
    Ну недопускай ти дима і смайла до управління клубом... Бери і фінансуй, ніщєброд!
    orest0998
      orest0998, 27.01.2019 11:24
    -1
    dudigo78, 27.01.2019 11:06
    Бачу переважно лише погане. Мені ці кошти від продажів в кишеню не попали, команда від цього в єврокубки не попала, стидоби за поразки 1-6, 0-5 не зменшилось. Чомусь інші клуби виходячи з пердиву вже за щось змагаються, а ми тільки то і робимо що видиваємо. Може треба просто таких як Смалійчук та Димінський не допускати до управління клубом і тоді все налагодиться?
    Ок,хто замість них,конкретні прізвища з досягненнями в футболі.Якщо прийде хтось,хто дійсно хоче,а не так як Курченко,що через деякий час клуба не стане,тоді думаю ніхто проти не буде.
    PFCLviv
    online
      PFCLviv, 27.01.2019 11:09
    -2
    Всьо, расисти із " завжди п"яних" в нокдауні, в команді 2 чорношкірих гравці!
    dudigo78
      dudigo78, 27.01.2019 11:06
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    orest0998, 27.01.2019 10:55
    Тільки погане і бачите.Караскаль,Ді Франко,Тіссоне,Ербес,Швед.Продали(!!!) Ткачука,Марковича.Клуб продає і заробляє гроші і на відміну від, інших клубів є імовірність,що будуть існувати надалі.Так є промахи з тренерами,результатами,були з гравцями.Але треба вірити,що все буде добре,а не нити під кожним постом як всьо погано.Ви цього гравця бачили на юьтубі хоть,що вже пишете,що все пропало?
    Бачу переважно лише погане. Мені ці кошти від продажів в кишеню не попали, команда від цього в єврокубки не попала, стидоби за поразки 1-6, 0-5 не зменшилось. Чомусь інші клуби виходячи з пердиву вже за щось змагаються, а ми тільки то і робимо що видиваємо. Може треба просто таких як Смалійчук та Димінський не допускати до управління клубом і тоді все налагодиться?
    orest0998
      orest0998, 27.01.2019 10:55
    -4
    dudigo79, 27.01.2019 10:40
    І що ти думаєш, що захисник з Африки, де захист як такий, це найслабша ланка, граючи навіть не у всіх матчах в аутсайдері третього іспанського дивізіону є чимось кращим за наших дублерів? Брати в оренду таких захисників це вершина тупості і непрофесіоналізму, але кондому смалійчуку це не докажеш. Коли ця скотина відчепиться від Карпат?
    Тільки погане і бачите.Караскаль,Ді Франко,Тіссоне,Ербес,Швед.Продали(!!!) Ткачука,Марковича.Клуб продає і заробляє гроші і на відміну від, інших клубів є імовірність,що будуть існувати надалі.Так є промахи з тренерами,результатами,були з гравцями.Але треба вірити,що все буде добре,а не нити під кожним постом як всьо погано.Ви цього гравця бачили на юьтубі хоть,що вже пишете,що все пропало?
    dudigo79
      dudigo79, 27.01.2019 10:40
    +5
    Комментарий свернут. Показать
    zhyr, 27.01.2019 10:35
    йому тільки 20, він практично тільки починає свій професійний шлях
    І що ти думаєш, що захисник з Африки, де захист як такий, це найслабша ланка, граючи навіть не у всіх матчах в аутсайдері третього іспанського дивізіону є чимось кращим за наших дублерів? Брати в оренду таких захисників це вершина тупості і непрофесіоналізму, але кондому смалійчуку це не докажеш. Коли ця скотина відчепиться від Карпат?
    zhyr
    online
      zhyr, 27.01.2019 10:35
    -3
    dudigo79, 27.01.2019 10:11
    Якийсь грьобаний пздц. Третій іспанський дивізіон. Історія з гравцем з серії Д нічому не навчила?
    йому тільки 20, він практично тільки починає свій професійний шлях
    dudigo79
      dudigo79, 27.01.2019 10:11
    +5
    Комментарий свернут. Показать
    Якийсь грьобаний пздц. Третій іспанський дивізіон. Історія з гравцем з серії Д нічому не навчила?
    dudigo79
      dudigo79, 27.01.2019 10:40
    +5
    Комментарий свернут. Показать
    zhyr, 27.01.2019 10:35
    йому тільки 20, він практично тільки починає свій професійний шлях
    І що ти думаєш, що захисник з Африки, де захист як такий, це найслабша ланка, граючи навіть не у всіх матчах в аутсайдері третього іспанського дивізіону є чимось кращим за наших дублерів? Брати в оренду таких захисників це вершина тупості і непрофесіоналізму, але кондому смалійчуку це не докажеш. Коли ця скотина відчепиться від Карпат?
    dudigo79
      dudigo79, 27.01.2019 10:11
    +5
    Комментарий свернут. Показать
    Якийсь грьобаний пздц. Третій іспанський дивізіон. Історія з гравцем з серії Д нічому не навчила?
    dudigo78
      dudigo78, 27.01.2019 11:06
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    orest0998, 27.01.2019 10:55
    Тільки погане і бачите.Караскаль,Ді Франко,Тіссоне,Ербес,Швед.Продали(!!!) Ткачука,Марковича.Клуб продає і заробляє гроші і на відміну від, інших клубів є імовірність,що будуть існувати надалі.Так є промахи з тренерами,результатами,були з гравцями.Але треба вірити,що все буде добре,а не нити під кожним постом як всьо погано.Ви цього гравця бачили на юьтубі хоть,що вже пишете,що все пропало?
    Бачу переважно лише погане. Мені ці кошти від продажів в кишеню не попали, команда від цього в єврокубки не попала, стидоби за поразки 1-6, 0-5 не зменшилось. Чомусь інші клуби виходячи з пердиву вже за щось змагаються, а ми тільки то і робимо що видиваємо. Може треба просто таких як Смалійчук та Димінський не допускати до управління клубом і тоді все налагодиться?
    ll_pogulianka_ll
      ll_pogulianka_ll, 27.01.2019 12:55
    +1
    PFCLviv, 27.01.2019 11:34
    Вже одна "народна команда з рівного" думала існувати на членські внески в 100 грн без львівського шапіто, от і баламкаються на дні зі своїми внесками без морозива, так і ви ніщєброди на квиток 50 грн немаєте, а дядям радите як вони мають свої гроші тратити... Ваша справа маленька, насолоджуватись тим шо маєте і не мичати!
    "лємберг" головного мозку-сидить на гілці про "Карпати" .і.ню різну строчить (дрочить),єпать в юрчика цікаве життя,тільки й чекає статтю про клуб...Ну давай,давай тільки обережно-нігті не зітри
    Vavan
      Vavan, 27.01.2019 11:50
    0
    Vavan, 27.01.2019 11:44
    https://youtu.be/mUxnzJL0JRA
    Подивився відос . Нормальний защитник!
    Vavan
      Vavan, 27.01.2019 11:44
    0
    https://youtu.be/mUxnzJL0JRA