ЛЕОНОВ: «Арсенал-Київ буде грати в той футбол, який дасть результат»

Спеціаліст сподівається вивести «канонірів» з дна турнірної таблиці УПЛ

ЛЕОНОВ: «Арсенал-Київ буде грати в той футбол, який дасть результат»
© fcshakhtar. Игорь Леонов

Новий наставник «Арсеналу-Києва» розповідає про перші дні свого перебування на посаді

— Ігорю Івановичу, Ваше призначення на посаду тренера «канонірів» було несподіваним. Коли не секрет, як довго розмірковували над пропозицією?
— Пропозиція прийшла після Нового року. Я не зразу відповів, узяв пару-трійку днів на роздуми й погодився. У мене вже є досвід самостійної тренерської роботи, й тепер розумію, що нам усім треба докласти максимальних зусиль для збереження команди в УПЛ.

— Будь ласка, конкретизуйте імена Ваших помічників у штабі.
— Поки що їх двоє — Владислав Гуменюк уже давно в клубі, а Сергій Доценко недавно завершив ігрову кар’єру. Займаємося пошуками тренера воротарів.

— Уже очевидно, що київську команду очікують великі кадрові зміни. Це ще більше ускладнює умови Вашої праці…
— Не маю бажання говорити про тих футболістів, які пішли. Скажу тільки, що більшість інформації, яка з’являлась у ЗМІ, не відповідає дійсності. Й узагалі — не треба, на мою думку, виносити на розсуд громадськості внутрішні справи клубу. Щодо складних умов — труднощів не боюся.

— Чи існує конкретика, які будуть зимові придбання? Футболісти прийдуть із України, з-за кордону, то будуть вільні агенти чи розглядаються інші варіанти?
— Однозначно можу сказати, що ставка буде зроблена на українців. У мене так було завжди — наприклад, коли я працював у Маріуполі, у складі значилися двоє грузинів, а всі інші — наші. Так і зараз буде. Приглядаюся до македонця, який має контракт із клубом, але він, можливо, буде єдиним легіонером. Іще можу сказати, що в мене будуть грати ті, хто хоче виступати за «Арсенал-Київ» і боротися за збереження місця в УПЛ. Про більшу конкретику говорити рано. До речі, мені за останні дні стільки разів телефонували агенти — я й не чекав такого!

— «Каноніри» пізніше за всі команди УПЛ полетять на збори в Туреччину. Чи вистачить цього часу для повноцінної підготовки до другої частини сезону?
— Ми почали готуватися 10 січня: в Щасливому є всі умови для бігової роботи, є синтетика. 25-го полетимо в Туреччину. Пробудемо там 24 днів. Загалом виходить півтора місяця на підготовку. Думаю, цього достатньо.

— Встигли скласти — принаймні для себе — план, як витягти команду з останнього місця турнірної таблиці?
— Найперше я проаналізував ситуацію: наше становище, відстань до суперників, графік матчів — у нас і в них. потім проаналізував склад моєї команди. І т.д. — робота йде. Ви ж не забувайте: насправді розрив у очках не дуже великий, а до завершення Чемпіонату залишилося 14 турів. Я вірю в те, що все вийде. Розмовляв із Президентом і Генеральним директором клубу — вони також вірять, а це — головне.

— Призначення в «Арсенал-Київ» перервало 6, 5-річний період, під час якого Ви не очолювали «дорослі» команди. Впродовж цього часу світовий футбол змінився, зокрема, як вважається, минула епоха «тікі-таки». Як Ви оцінюєте такі процеси і в який футбол гратимуть Ваша нова команда?
— Ми — не «Реал», не «Барселона», ми — «Арсенал-Київ». І будемо грати в той футбол, який дасть результат. Красива гра навряд чи скоро прийде, у нас непросте турнірне становище й часу не дуже багато. І взагалі: я схиляюся до силового футболу, бо впевнений: хто виграє єдиноборства, має більше шансів перемогти…

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — УПЛ

(5 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности