Збірна України зіграла внічию у повторній зустрічі з Італією
Наша команда втратила перемогу на останній хвилині
У рамках підготовки до фінальної частини Євро-2019 синьо-жовті провели другу товариську гру з італійками.
Якщо в першому спарингу підопічні Олега Шайтанова поступилися з рахунком 1:4, то сьогодні були близькі до перемоги. Уже на 1-й хвилині господарок вивела вперед Юлія Дударчук із «ПЗМС», забивши після флангового проходу. На жаль, на останній, 40-й хвилині, коли гості діяли з п'ятим польовим гравцем, вона ж звела матч до нічиєї після автоголу.
Зазначимо, що наприкінці поєдинку українки здобули право на пробиття дабл-пенальті, однак Дударчук не вдалося переграти голкіпера суперниць. Також по ходу зустрічі травму отримала воротар збірної України Олена Цикаленко, і її місце на полі зайняла Наталія Митрофанська.
Україна — Італія — 1:1 (1:0)
Голи: Дударчук (1) — Дударчук (40, автогол).
Україна: Цикаленко (Митрофанська, 14) — Форсюк, Кирильчук, Воловенко, Майбородіна — Шульга, Сидоренко, Кліпаченко, Титова, Гриценко, Павленко, Єрьоменко, Дударчук.
Італія: Маргаріто — Коппарі, Борхес, Гріеко, Маркесе — Помпоселлі, Джуліано, Беллі, Д’Інчекко, Де Анджеліс, Лучіані, Ксаксо, Трояно, Маша.
Нереалізований дабл-пенальті: Дударчук (39).
Після завершення січневого збору гравці збірної України відправляться до клубів, які проведуть тур чемпіонату країни. А в лютому команда збереться знову для підготовки до виступу на Євро-2019.
Нагадаємо, що українки готуються до прем'єрного чемпіонату Європи, який проходитиме 15—17 лютого цього року. Суперником синьо-жовтих у півфіналі, що пройде 15-го числа, буде Португалія, на території якої й відбудеться першість.
Сообщить об ошибке
Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите
Настройте свою личную ленту новостей
ВАС ЗАИНТЕРЕСУЕТ
Бокс
|
27 июля 2024, 07:48
3
Именитый боксер отметил Леннокса Льюиса
Олимпийские игры
|
27 июля 2024, 08:57
0
Олимпийский турнир по футболу состоится с 24 июля по 10 августа
Футбол
|
26.07.2024, 21:14
Комментарии 0