17-річний нападник Карпат поїхав на збори з Шахтарем

Данило Сікан відмовився продовжувати контракт з львів'янами

17-річний нападник Карпат поїхав на збори з Шахтарем
© ФК Карпаты. Даниил Сикан
Найперспективніший вихованець «Карпат» Данило Сікан поїхав на збори із донецьким «Шахтарем».
 
17-річний нападник прийняв рішення не продовжувати контракт із львів'янами.
 
«Протягом минулого року ми вели переговори із Данилом Сіканом щодо продовження контракту. Однак, я відчув, що всі його мрії спрямовані на те, щоб якомога швидше залишити Львів і «Карпати». Данило відмовився продовжувати контракт, відповідно, ми також не можемо розраховувати на гравця, чиє серце не з нами. Тому ми готові до пропозицій від інших клубів. А Данилові я бажаю успіхів у його подальшій кар'єрі», – сказав віце-президент «левів» Олег Смалійчук.
 
Зазначимо, що в першій частині сезону Сікан зіграв за головну команду всього 5 хвилин.
 
Раніше повідомлялося, що молодим гравцем цікавиться німецький «Хоффенхайм».
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Фан-сайт ФК Карпаты Львов

(15 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Ruslan
      Ruslan, 21.01.2019 22:47
    +2
    Правильно зробив що відлип від того болота
    Ruslan
      Ruslan, 21.01.2019 22:46
    +2
    ...сказав віце-президент «левів» Олег Смалійчук.
    Источник — Фан-сайт ФК Карпаты Львов
    Леви!!! Я під столом!))) Леви це хижаки, які роздирають все що попадається їм на шляху. Львівцям більше підходить останні років 10-ть назва саме вівці, тих що товчуть всі без перебору, починаючи з верхів та закінчуючи навіть тими що вже по суті вилетів, як Арсенал...
    n.tkach
    online
      n.tkach, 21.01.2019 22:27
    0
    Да бога ради. Жаль только, что за спиной пацана, есть "решалы" его будущего.
    khatskevich_bog
      khatskevich_bog, 21.01.2019 21:07
    +1
    И кто еще верит, что Карпаты в первуюлигу не собираються?
    Давайте, так сыграем в рулетку(но я знаю правильный ответ) в конце сезона, каждый кто сейчас не согласен с тем, что Карпаты вылетят в первую лигу - перечислю по 50 грн, если наоборот то вы мне 50 грн.
    Есть инфа с ноября что Карпаты должны во что не было вылететь, и они сейчас всез расспродадут.
    Вы думаете Мораеш просто так ушел?
    banderlog78
      banderlog78, 21.01.2019 20:59
    +1
    "найперспективніший" вже був Гудима . всі знають чим закінчилось. а чим цей кращий ніхто не знає крім "всезнаючих" спорт.юа
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 21.01.2019 20:41
    0
    А кроти гроші заплатять?
    rosti79
    rosti79, 21.01.2019 20:26
    0
    Продажный Гуцуляка
    Kovalenkobrevno
      Kovalenkobrevno, 21.01.2019 19:18
    -5
    И зачем? Он же белый. И даже не еврей.
    jekаfunny
    online
      jekаfunny, 21.01.2019 19:15
    -2
    Taran_I_V, 21.01.2019 19:10
    Неожиданно правильный, взвешенный и мудрый выбор, как для 17-летнего парня. Респект!
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 21.01.2019 19:14
    +1
    Frankov, 21.01.2019 15:40
    Ты это клоун,Супряге рассказывать будешь.
    Супряга за полгода в ДК в 18 лет уже получает практику и даже выходил в основе, в том числе в ЛЧ. Думаю, Супряга всем доволен, в отличие от своих донецких фанатов
    Taran_I_V
    Taran_I_V, 21.01.2019 19:10
    -8
    Комментарий свернут. Показать
    Неожиданно правильный, взвешенный и мудрый выбор, как для 17-летнего парня. Респект!
    Zport.
      Zport., 21.01.2019 18:52
    +1
    Predator, 21.01.2019 14:13
    Сырун динамовский иди какать на ветку дырявых. Твое мнение здесь не интересно
    Напомнить тебе как дерьмом бросаешься на ветках про Динамо. Типичный даунецкий неудачник, как и большинство жителей вашей "республики"
    0-7
      0-7, 21.01.2019 18:41
    +2
    Данила , еду бери с собой , а то попадешь в почетный список "фк Допинг-наркоман-шахтер"
    ShakhtarUberAlles
    online
      ShakhtarUberAlles, 21.01.2019 18:01
    -7
    Вячеслав Самойлов, 21.01.2019 17:55
    Украинцам в Шахтере тяжелее раскрыться (особенно на атакующих позициях) ТОЛЬКО ПОТОМУ, что
    декларируемый в команде УРОВЕНЬ ИГРЫ, который требуется от игрока для выхода в основном составе (да и на замену) - СУЩЕСТВЕННО ВЫШЕ, чем тот, которого достигли украинские игроки (которых называли здесь как "угробленных Шахтером").
    Более того, в основе на атакующих ролях играли много хороших игроков, некоторые из них - мирового класса. Что сделать, если таких украинцев почти нет. Если даже там ярмоленко или Коноплянка в 3 раза хуже Виллиана или Дугласа Косты.
    Вячеслав Самойлов
      Вячеслав Самойлов, 21.01.2019 17:58
    -7
    А раз идут новые, в т.ч. молодые украинцы в команду, значит видят для себя этот вариант продолжения карьеры подходящим.
    Кто-то хочет тренироваться в системе клуба, либо хочет попытаться потом воспользоваться шансом, который всем ДОСТОЙНЫМ предоставляется, хотя не много кому удается им воспользоваться (почему - см. сказано мной выше).
    ShakhtarUberAlles
    online
      ShakhtarUberAlles, 21.01.2019 17:58
    -10
    Александр Сидорчук, 21.01.2019 17:55
    Малиновского не трожь своими даунецкими пакшами,он в Житомире начинал!!!
    Он с 12 лет в Шахтере, дырявый ты ватник. Я сам на его матчи за ШД-3 ходил, где он с Болбатом, Тотовицким и другими играл.
    Вячеслав Самойлов
      Вячеслав Самойлов, 21.01.2019 17:55
    -2
    Потому естественно, что за исключением не сильно важных игр (ранние стадии - в кубке Украины; еще в чемпионате - иногда в конце сезона, когда уже с итоговым занимаемым в турнире местом все ясно) - эти игроки не играли за основу во время их пребывания в "основной обойме" Шахтера. А в клубе конкуренция даже за место на "скамейке запасных"!
    Потому КАЖДЫЙ из упоминавшихся здесь украинцев мог САМ выбирать: работать и ожидать своего шанса, или же выходить играть за дубль, или же (если ближайшей перспективы в игроке клуб пока не видит) - отправляться играть в аренду. Так что - никто никого не "губил". По окончании контракта - КАЖДЫЙ из них мог просто не подписывать с клубом новый и идти играть - куда только хотел (или куда приглашали). ВСЕ!
    Александр Сидорчук
      Александр Сидорчук, 21.01.2019 17:55
    -2
    ShakhtarUberAlles, 21.01.2019 17:23
    10 из твоего списка - воспитанники Шахтера, которых Шахтер открыл футболу.
    Зина и Малина тоже, кстати. И они играли бы в основе, если об остались.
    Малиновского не трожь своими даунецкими пакшами,он в Житомире начинал!!!
    Вячеслав Самойлов
      Вячеслав Самойлов, 21.01.2019 17:55
    +5
    Украинцам в Шахтере тяжелее раскрыться (особенно на атакующих позициях) ТОЛЬКО ПОТОМУ, что
    декларируемый в команде УРОВЕНЬ ИГРЫ, который требуется от игрока для выхода в основном составе (да и на замену) - СУЩЕСТВЕННО ВЫШЕ, чем тот, которого достигли украинские игроки (которых называли здесь как "угробленных Шахтером").
    ShakhtarUberAlles
    online
      ShakhtarUberAlles, 21.01.2019 17:31
    -9
    ВВВ, 21.01.2019 17:22
    Можливо тобі невідомо що гравець,якщо прийняв рішення не продовжувати контракт,то за півроку може підписати попередній контракт.А по друге -якщо би це зробив Хофенхайм то все було би цивілізовано,а якщо Шахтар то ні? Де логіка?
    Просто потому, что они неадекватно не любят Шахтер и поддерживают свои ложные убеждения, что в Шахтере плохо для украинцев (что наоборот, на самом деле, Шахтер больше всех производит для себя и украинского фтубола).
    Поэтому рассказывают сказки про Зин и Малин, забывая, что в 3 раза больше игроков, которые рассказывали, какие они крутые, но как и в Шахтере жизни не дают, свалили и у них ничего не получилось. Всякие Вачиберадзе, Белоноги, Юрченки, Бредуны, Нойоки и иже с ними, сотни их. И большинству из них лучше было бы в Шахтере.
    Frankov
    Frankov, 21.01.2019 15:40
    +7
    jekаfunny, 21.01.2019 13:37
    Зря, парень сам гробит себе карьеру !!!
    Ты это клоун,Супряге рассказывать будешь.
    dudigo79
      dudigo79, 21.01.2019 15:38
    +6
    Robert Monroe, 21.01.2019 15:19
    Пока в Карпатах всем заправляет Смалийчук, толку не будет.
    Ну а парень сам выбрал свой путь. Неужели ему ни о чём не говорят фамилии следующих игроков: К. Кравченко, Виценец, Гречишкин, Караваев, Будковский, Петряк, Гринь, Болбат, Фомин, М. Шевченко, Каниболоцкий, Худжамов, Кобин, Борячук, Чижов, Тотовицкий, Соболь? Думаю, никто не будет спорить, что каждый из этих футболистов имел незаурядный талант. Те же Малиновский и Зинченко добились чего-то только благодаря тому, что вовремя сбежали из Шахтёра.
    Тому що живуть сьогоднішнім днем. Йому намалювали що отримає контракт на 5 років з зарплатою в 20 тис. дол. і все, для нього життя вдалось. Але він не подумав, що може спочатку краще десь в Сегунді за 5 побігати, а з часом по кар'єрній драбині досягти рівня, як наприклад у того ж Зінченка. Тут просто відсутність банального сприйняття реальності.
    Вячеслав Самойлов
      Вячеслав Самойлов, 21.01.2019 17:55
    +5
    Украинцам в Шахтере тяжелее раскрыться (особенно на атакующих позициях) ТОЛЬКО ПОТОМУ, что
    декларируемый в команде УРОВЕНЬ ИГРЫ, который требуется от игрока для выхода в основном составе (да и на замену) - СУЩЕСТВЕННО ВЫШЕ, чем тот, которого достигли украинские игроки (которых называли здесь как "угробленных Шахтером").
    Ruslan
      Ruslan, 21.01.2019 22:47
    +2
    Правильно зробив що відлип від того болота
    Ruslan
      Ruslan, 21.01.2019 22:46
    +2
    ...сказав віце-президент «левів» Олег Смалійчук.
    Источник — Фан-сайт ФК Карпаты Львов
    Леви!!! Я під столом!))) Леви це хижаки, які роздирають все що попадається їм на шляху. Львівцям більше підходить останні років 10-ть назва саме вівці, тих що товчуть всі без перебору, починаючи з верхів та закінчуючи навіть тими що вже по суті вилетів, як Арсенал...
    0-7
      0-7, 21.01.2019 18:41
    +2
    Данила , еду бери с собой , а то попадешь в почетный список "фк Допинг-наркоман-шахтер"
    romprest
      romprest, 21.01.2019 17:29
    +2
    ВВВ, 21.01.2019 17:22
    Можливо тобі невідомо що гравець,якщо прийняв рішення не продовжувати контракт,то за півроку може підписати попередній контракт.А по друге -якщо би це зробив Хофенхайм то все було би цивілізовано,а якщо Шахтар то ні? Де логіка?
    Мені відомо більше, ніж тобі. Причину відмови озвучу: кроти переговори розпочали з літа, тому продовжувати контракт Сікан відмовився. А це заборонено правилами УЄФА. Чомусь умовний Хофенхайм таке не робить. Кроти регулярно із молодими гравцями. В Динамо також такі речі роблять, але у значно меншій мірі.
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 21.01.2019 15:19
    +2
    Пока в Карпатах всем заправляет Смалийчук, толку не будет.
    Ну а парень сам выбрал свой путь. Неужели ему ни о чём не говорят фамилии следующих игроков: К. Кравченко, Виценец, Гречишкин, Караваев, Будковский, Петряк, Гринь, Болбат, Фомин, М. Шевченко, Каниболоцкий, Худжамов, Кобин, Борячук, Чижов, Тотовицкий, Соболь? Думаю, никто не будет спорить, что каждый из этих футболистов имел незаурядный талант. Те же Малиновский и Зинченко добились чего-то только благодаря тому, что вовремя сбежали из Шахтёра.
    khatskevich_bog
      khatskevich_bog, 21.01.2019 21:07
    +1
    И кто еще верит, что Карпаты в первуюлигу не собираються?
    Давайте, так сыграем в рулетку(но я знаю правильный ответ) в конце сезона, каждый кто сейчас не согласен с тем, что Карпаты вылетят в первую лигу - перечислю по 50 грн, если наоборот то вы мне 50 грн.
    Есть инфа с ноября что Карпаты должны во что не было вылететь, и они сейчас всез расспродадут.
    Вы думаете Мораеш просто так ушел?
    banderlog78
      banderlog78, 21.01.2019 20:59
    +1
    "найперспективніший" вже був Гудима . всі знають чим закінчилось. а чим цей кращий ніхто не знає крім "всезнаючих" спорт.юа
    Robert Monroe
    online
      Robert Monroe, 21.01.2019 19:14
    +1
    Frankov, 21.01.2019 15:40
    Ты это клоун,Супряге рассказывать будешь.
    Супряга за полгода в ДК в 18 лет уже получает практику и даже выходил в основе, в том числе в ЛЧ. Думаю, Супряга всем доволен, в отличие от своих донецких фанатов
    Zport.
      Zport., 21.01.2019 18:52
    +1
    Predator, 21.01.2019 14:13
    Сырун динамовский иди какать на ветку дырявых. Твое мнение здесь не интересно
    Напомнить тебе как дерьмом бросаешься на ветках про Динамо. Типичный даунецкий неудачник, как и большинство жителей вашей "республики"
    n.tkach
    online
      n.tkach, 21.01.2019 22:27
    0
    Да бога ради. Жаль только, что за спиной пацана, есть "решалы" его будущего.
    Анатолій Чорнобук
    online
      Анатолій Чорнобук, 21.01.2019 20:41
    0
    А кроти гроші заплатять?
    rosti79
    rosti79, 21.01.2019 20:26
    0
    Продажный Гуцуляка
    Слава Чебан
      Слава Чебан, 21.01.2019 17:17
    0
    wicker, 21.01.2019 13:35
    а як це поїхав, маючи до літа контракт із Карпатами... зрештою це традиція кротів переманювати підлітків. а потім гноїти їх у орендах в кращому випадку....
    в этом весь динамовский сброд...человек поехал на просмотр в шахту, в случае чего его купят. При чем тут кротовская суть или еще какой то бред, который ты написал?
    romprest
      romprest, 21.01.2019 17:16
    0
    Якщо Карпати довели до кінця справупереманювання неповнолітнього гравця ще за Качарабу, кроти дістали б санкції від УЄФА. А так - все в них нормуль, Ахметка так бізнес привик з 90-х "дєлать".
    dudigo79
      dudigo79, 21.01.2019 16:07
    0
    ВВВ, 21.01.2019 15:56
    А що Зінченко? Ну хотів хлопець виступати за МанСіті,ну перейшов туди.І що? Життя вдалося? Він вже третій рік полірує лавку.І що саме цікаве полірує що в МС що коли був в оренді в Голандії. І тепер у нього не такі вже й імениті клуби вишикувалися в чергу за ним.А хлопцю 22 роки.І саме зараз йому аби прогресувати треба постійно грати а не від випадку до випадку як зараз.А якщо взяти цього 17-ти річного хлопчика,то безперечно в Шахтарі він юуде прогресувати краще ніж в Карпатах.Нажаль наша молодь ,при всіх її талантах вважає що отримавши контракт життя вдалося і припиняє прогресувати. А є ще чисто фізіологічний фактор,в якому середняк по юнаках може стати зіркою в дорослій грі а навпаки(що спостерігається набагато частіше).Ніхто не замислювався що кожна футбольна академія починаючи вже від 15 років і старше зберігає в себе самих талановитих та персективних хлопців,і з кожним роком їх стає все менше і менше.А в дорослий футбол потряпляють одиниці.Куди ж воно все зникає. Тому набагато дешевше брати в такому віці 17-19 років талановитих хлоців і вводити їх у дорослий футбол.Більше шансів що з тих 5-6 молодих гравців заграють 2-3-4.Все одно це вийде набагато дешевше ніж потім куувати їх в віці 22-24 роки,коли вони вже заграли і коштують десятки мільйонів.
    Ну сидіти на лавці в МС і ШД це якби різні речі. Це не доречне порівняння. В Шахтарі він буде швидше прогресувати? Може в Маріуполі? Коли там востаннє гравець з українським паспортом грав в Шахтар в нападі. Чи ви думаєте, що його в захисники перекваліфікують?
    wicker
      wicker, 21.01.2019 13:35
    0
    а як це поїхав, маючи до літа контракт із Карпатами... зрештою це традиція кротів переманювати підлітків. а потім гноїти їх у орендах в кращому випадку....