У Львові відбувся зимовий чемпіонат України у приміщенні зі стрільби

11 - 16 січня Львів приймав відкритий зимовий чемпіонат України у приміщенні зі стрільби кульової

У Львові відбувся зимовий чемпіонат України у приміщенні зі стрільби
© НОК Украины

Завершився відкритий зимовий чемпіонат України у приміщенні зі стрільби кульової (11 - 16 січня 2019 року). Змагання проходили у Львові (стрільба з пістолета) та Києві (стрільба з гвинтівки).

Львівські снайпери мають вагомі здобутки.

Ольга Болонна стала чемпіонкою України у стрільбі з пневматичного пістолета (вправа ПП-3), Юлія Коростильова виборола у цій вправі бронзову нагороду. Тетяна Галкіна посіла особисте третє місце у стрільбі з пневматичної гвинтівки (вправа ГП-6). У чоловіків чемпіоном України став Роман Бондарук, Павло Коростильов – бронзовий призер (стрільба з швидкісного малокаліберного пістолета, вправа МП-8).

Це щодо особистих першостей, і маємо ще чимало медалей, здобутих у командних стрільбах.

«Золото» чемпіонату у вправі МП-8 виборола перша команда Львова, сформована з Коростильова Павла, Петріва Олександра та Пастернака Володимира. У другої львівської команди – «срібло»: Роман Бондарук  Журба Сергій, Банах Сергій.

У стрільбі з пневматичного пістолета (вправа ПП-3) на «срібло» настріляла львівська команда у складі Олександра Петріва, Володимира Пастернака та Павла Коростильова. У жінок у тій же вправі одразу дві львівські команди на п’єдесталі: 2 місце - Болонна Ольга, Коростильова Юлія, Бондарук Анастасія, 3 місце – Шевченко Альона, Бурак Христина, Колодяжна Анастасія.

У стрільбі з малокаліберної гвинтівки (вправа МГ-6) друге місце посіла команда, представлена Галкіною Тетяною, Чулик Юлею та Царенко Вікторією. І ця ж команда виборола «бронзу» у вправі МГ-9.

Юлія та Павло Коростильови здобули срібні медалі у вправі MIX-пістолет (змішані пари), Ольга Болонна та Олександр Петрів - бронзові призери.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — НОК Украины

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности