Володимир КЛИЧКО: «Якщо ти не одержимий своєю метою – обирай іншу»

Дворазовий чемпіон світу – про п'ять складових на шляху до досягнення мети

Володимир КЛИЧКО: «Якщо ти не одержимий своєю метою – обирай іншу»
© theukrainians.org. Владимир Кличко
Легендарний український боксер, дворазовий чемпіон світу в суперважкій вазі, переможець Олімпіади-1996 Володимир Кличко розповів про свою формулу успіху, поділившись п'ять складових на шляху до досягнення мети.
 
«Є формула з п’яти кроків — п’яти запитань до себе. Перше: якою є моя ціль? Наступне: якими будуть наслідки у разі, якщо я досягну її, і якими — якщо ні. Далі важливо уявити і візуалізувати, як усе це спрацює. І подумати над тим, хто можуть бути моїми союзниками на шляху досягнення мети. Ними можуть бути навіть наші суперники. У моїй власній історії таким суперником-союзником став Ентоні Джошуа, бій із яким я програв у 2017 році, але чувся, попри те, переможцем — сам над собою.
 
Останній крок — питання екстремальної форми любові. Якщо ти ставишся до цілі без любові (в екстремальній її формі), мало що може вдатися. В англійській мові є слово «love», а є «obsession» — одержимість. Якщо ти не одержимий своєю метою — обирай іншу, бо ця — не твоя.
 
Я відчував, що хочу викладати. Це була моя obsession. Обрав кілька найкращих навчальних закладів Європи і знайшов близький мені — вже кілька років маю сертифікований курс у швейцарському університеті Санкт-Галлена. Пізніше була написана книжка «Управління викликами». Це посібник, не мемуари. Але, звісно, вона збудована на моєму життєвому досвіді», – сказав Кличко.
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности