Бондаренко підпише попередній контракт з Шахтарем

Захисник «Олександрії» перейде в «Шахтар» після закінчення сезона

Бондаренко підпише попередній контракт з Шахтарем
© ФК Александрия. Валерий Бондаренко
Головний тренер «Олександрії» Володимир Шаран розставив всі крапки щодо ситуації з переходом захисника команди Віталія Бондаренка в «Шахтар».
 
– Наскільки доводилося чути, долю Бондаренка зараз вирішує 400 тисяч доларів. Саме така різниця між тим, що хоче отримати ваш клуб і готовий дати «Шахтар». Для вас важливо, щоб один з лідерів команди залишився?
– Скажу відверто: у нас відбулася розмова з президентом клубу. Сказав Сергію Анатолійовичу Кузьменку, що він затратив багато коштів на клуб і тільки йому вирішувати, як вчиняти в цій ситуації. Але якщо він хоче, щоб команда виконала завдання на сезон, то нам потрібен такий гравець, як Бондаренко. Наскільки мені відомо, Бондаренко до кінця сезону залишиться в «Олександрії, але зараз має підписати попередній контракт з «Шахтарем», – сказав Шаран.
 
Нагадаємо, контракт Бондаренка з «Олександрією» закінчується літом 2019 року. Після цього він може перейти до «Шахтаря» на правах вільного агента. 
 
24-річний Бондаренко в нинішньому сезоні УПЛ провів 18 матчів і забив 1 гол.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sportarena

(9 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    SKIF1927
      SKIF1927, 15.01.2019 18:12
    -1
    З орендуполем ?
    Omen
      Omen, 15.01.2019 18:10
    -1
    Ну хоть сезон доиграет, и на топ спасибо.
    sahka1981
      sahka1981, 15.01.2019 14:11
    0
    Хочолаву в Мариуполь?
    AK_228
      AK_228, 15.01.2019 13:27
    -1
    норм!
    Geythetr
    Geythetr, 15.01.2019 13:10
    -1
    Lesten.ru Вот парни составляют отличные экспрессы, вчера сделал 429$
    dima.krot
      dima.krot, 15.01.2019 11:54
    -1
    Из заголовка подумалось, что речь идет о Екатерине Бондаренко
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 15.01.2019 11:39
    +3
    Логично. Украинские топ игроки должны играть в украинском топ клубе. Удачи ему в ШД
    jekarnr
      jekarnr, 15.01.2019 11:39
    +2
    Шкода, що Олександрія нічого не заробила. Не вміють наші середняки заробляти гроші, а потім проблеми з бюджнтом і низький рівень УПЛ
    Александр Тетера
      Александр Тетера, 15.01.2019 11:38
    +2
    Заиграет ли он в Шахтере? Будет ли он лучше Хочоловы, Кривцова или Ордеца? Только время покажет.. Но факт остается фактом, в обороне Шахты "дырень"... Возможно именно этот парень сможет ее подлатать...
    kuzmen1992
    online
      kuzmen1992, 15.01.2019 11:32
    +2
    Александрия отказалась от 600 тыс? наверное богатый клуб!
    Вова Яблонський
      Вова Яблонський, 15.01.2019 11:32
    +2
    Шкода Олександрію, що вона нічого не оримає, навіть тих же, 600 тисяч...
    Юрий Алпатов
      Юрий Алпатов, 15.01.2019 11:20
    +5
    Ураа наконец то защитник. Хочолава едет в Грузию давитт виноград.
    Юрий Алпатов
      Юрий Алпатов, 15.01.2019 11:20
    +5
    Ураа наконец то защитник. Хочолава едет в Грузию давитт виноград.
    mayakovskiy1
      mayakovskiy1, 15.01.2019 11:39
    +3
    Логично. Украинские топ игроки должны играть в украинском топ клубе. Удачи ему в ШД
    jekarnr
      jekarnr, 15.01.2019 11:39
    +2
    Шкода, що Олександрія нічого не заробила. Не вміють наші середняки заробляти гроші, а потім проблеми з бюджнтом і низький рівень УПЛ
    Александр Тетера
      Александр Тетера, 15.01.2019 11:38
    +2
    Заиграет ли он в Шахтере? Будет ли он лучше Хочоловы, Кривцова или Ордеца? Только время покажет.. Но факт остается фактом, в обороне Шахты "дырень"... Возможно именно этот парень сможет ее подлатать...
    kuzmen1992
    online
      kuzmen1992, 15.01.2019 11:32
    +2
    Александрия отказалась от 600 тыс? наверное богатый клуб!
    Вова Яблонський
      Вова Яблонський, 15.01.2019 11:32
    +2
    Шкода Олександрію, що вона нічого не оримає, навіть тих же, 600 тисяч...
    sahka1981
      sahka1981, 15.01.2019 14:11
    0
    Хочолаву в Мариуполь?