Лопатецкая выиграла турнир в Гонконге

В финале украинка справилась с китаянкой Ма Шуюэ

Лопатецкая выиграла турнир в Гонконге
© Getty Images. Дарья Лопатецкая

15-летняя украинская теннисистка Дарья Лопатецкая обыграла представительницу Китая Ма Шуюэ и стала чемпионкой турнира в Гонконге. В финале 25-тысячника Дарья справилась с соперницей за два сета - 6:4, 6:3.

Встреча длилась полтора часа. На счету Лопатецкой три эйса и пять брейков.

 

Подписывайтесь на канал >>> SPORT.UA в YOUTUBE

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(9 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 13.01.2019 12:47
    +4
    Я просто в шоке. В 15 лет выиграть 2 подряд турнира с учетом квалов - это очень круто. Где Даша только силы берет? И ведь она играет в не очень юниорский теннис. Бей-беги - это уже сейчас не про нее, виден баланс игры между атакой и защитой. Что тем более удивительно, учитывая ее антропометрию. Возможно, она атакует даже чуть меньше, чем следовало бы.
    Результат прекрасный, через неделю Даша поднимется уже в начало четвертой сотни. Надеюсь на дальнейшее благоразумие ее команды.
    Александр Светов
      Александр Светов, 13.01.2019 11:56
    +6
    Комментарий свернут. Показать
    Даша молодчинка, но теперь стоит сделать паузу и отдохнуть, набраться сил. Просто диву даешься от куда у Даши столько сил 12 дней 12 игр и 12 побед...жесть))
    Oleg.
    Oleg., 13.01.2019 11:38
    +14
    SPORT.ua !!!!! Де вами обіцяна ще тамтого року українська версія сайту!!!!!!!!! СКІЛЬКИ разів вам повторювати що вона не Лопатєцкая,а Лопатецька!!!!!!! Подивіться ,монголи, хоча б фото статистичних даних у своєму тексті. Там навіть англійською пише Лопатецька!!!! Ви провокатори та українофоби!!!!!!
    Girvik
      Girvik, 13.01.2019 11:37
    +3
    Ставив будильник і не шкодую- було екстремально. По ходу було хвилюваня. Але LOD навчила бути впевненим у тому, що вона точно не здасться. А КОЛИ Й ТАК,бо ж будуть ще і поразки( не дай бог, конешно) . Але як казав класик ВЄРНОЙ ДОРОГОЙ ІДЬОМ, ПАНОВЕ!!!
    SKIF1927
    online
      SKIF1927, 13.01.2019 10:27
    +6
    Комментарий свернут. Показать
    Що тут сказати ? СЛАВА УКРАїНІ !!!
    vit-2
      vit-2, 13.01.2019 09:55
    +28
    Даша така молодчинка: 12 днів, 12 матчів, 12 перемог і 2 поспіль виграних турніри в Гонконзі.
    По фіналу: гра була непростою, на початку суперниця Даші китаянка впевнено брала свою подачу і нав'язувала боротьбу на подачі українки. Даші кілька разів довелося відігрувати брейкпойнти суперниці, при чому навіть подвійний в 7-му геймі. А одразу після цього в 8-му геймі Даша з першого ж свого брейкпойнту взяла подачу суперниці і повела 5-3. Далі українка занервувала і не змогла подати на сет. 10-ий гейм був дуже нервовим, китаянка втратила кілька геймболів, після чого Даша знову реалізувала перший ж власний брейкпойнт, вигравши сет 6-4.
    На старті 2-го сету китаянка була ще пригнічена під враженням стартового сету і фактично без боротьби програла стартові гейми 0-2. Даша і в 3-му геймі на власній подачі повела 30-0, але далі трохи розслабилася, дозволивши суперниці повернутися в гру і вирівняти ситуацію по геймах 2-2. Треба сказати що китаянка постійно по ходу гри кричала: при подачі, в розіграшах і на виграних важливих м'ячах. Правда звуки ці більше були з передачі про природу, і нагадували крики пораненої птахи , тому Даші і тим небагатьом глядачам, які підтримували обох дівчат, вірогідно було некомфортно їх слухати. Треба сказати для тих хто не знає ITF-25 це рівень коли дівчата самі дістають усі м'ячі, бо болбоїв тут ще немає. Могли хоч би на фінал їх організувати...
    Увесь другий сет були качелі, китаянці в 6-му геймі вперше вдалося врятувати кілька брейкпойнтів українки, але все одно Даша з якоїсь по рахунку спроби таки зробила брейк, повівши 4-2. Далі Даша знову віддала свою подачу і одразу зробила зворотній брейк.
    На подачі на матч і турнір Даша почала нервувати ще більше, зробила 2 подвійних помилки (більше ніж за решту матчу), не реалізувала півдюжини матчболів, відіграла декілька брейкпойнтів суперниці, але таки домучила китаянку 6-4 6-3
    Тепер Даші треба обов'язково добряче відпочити. І так дивуюся як вона стільки витримала за останні 2 тижні, бо теніс у її виконанні є енергозатратним, побудований на надійній грі в захисті, з очікуваннями помилки від суперниці, чи зручної ситуації для власної атаки.
    Успіхів Даші і іншим нашим дівчатам!
    VVO
      VVO, 13.01.2019 09:31
    +10
    Молодець! Успіхів у подальших турнірах!
    Александр Ад
    Александр Ад, 13.01.2019 09:31
    +20
    Ай молодчинка!В 15 років!Дякуємо за позитив!Так тримати!Слава Україні!
    никовилист
      никовилист, 13.01.2019 08:47
    +12
    Дякую за два тижні позитивних емоцій, респект!
    svv72
      svv72, 13.01.2019 08:44
    +8
    Молодец. Вперед к победам!
    vit-2
      vit-2, 13.01.2019 09:55
    +28
    Даша така молодчинка: 12 днів, 12 матчів, 12 перемог і 2 поспіль виграних турніри в Гонконзі.
    По фіналу: гра була непростою, на початку суперниця Даші китаянка впевнено брала свою подачу і нав'язувала боротьбу на подачі українки. Даші кілька разів довелося відігрувати брейкпойнти суперниці, при чому навіть подвійний в 7-му геймі. А одразу після цього в 8-му геймі Даша з першого ж свого брейкпойнту взяла подачу суперниці і повела 5-3. Далі українка занервувала і не змогла подати на сет. 10-ий гейм був дуже нервовим, китаянка втратила кілька геймболів, після чого Даша знову реалізувала перший ж власний брейкпойнт, вигравши сет 6-4.
    На старті 2-го сету китаянка була ще пригнічена під враженням стартового сету і фактично без боротьби програла стартові гейми 0-2. Даша і в 3-му геймі на власній подачі повела 30-0, але далі трохи розслабилася, дозволивши суперниці повернутися в гру і вирівняти ситуацію по геймах 2-2. Треба сказати що китаянка постійно по ходу гри кричала: при подачі, в розіграшах і на виграних важливих м'ячах. Правда звуки ці більше були з передачі про природу, і нагадували крики пораненої птахи , тому Даші і тим небагатьом глядачам, які підтримували обох дівчат, вірогідно було некомфортно їх слухати. Треба сказати для тих хто не знає ITF-25 це рівень коли дівчата самі дістають усі м'ячі, бо болбоїв тут ще немає. Могли хоч би на фінал їх організувати...
    Увесь другий сет були качелі, китаянці в 6-му геймі вперше вдалося врятувати кілька брейкпойнтів українки, але все одно Даша з якоїсь по рахунку спроби таки зробила брейк, повівши 4-2. Далі Даша знову віддала свою подачу і одразу зробила зворотній брейк.
    На подачі на матч і турнір Даша почала нервувати ще більше, зробила 2 подвійних помилки (більше ніж за решту матчу), не реалізувала півдюжини матчболів, відіграла декілька брейкпойнтів суперниці, але таки домучила китаянку 6-4 6-3
    Тепер Даші треба обов'язково добряче відпочити. І так дивуюся як вона стільки витримала за останні 2 тижні, бо теніс у її виконанні є енергозатратним, побудований на надійній грі в захисті, з очікуваннями помилки від суперниці, чи зручної ситуації для власної атаки.
    Успіхів Даші і іншим нашим дівчатам!
    Александр Ад
    Александр Ад, 13.01.2019 09:31
    +20
    Ай молодчинка!В 15 років!Дякуємо за позитив!Так тримати!Слава Україні!
    Oleg.
    Oleg., 13.01.2019 11:38
    +14
    SPORT.ua !!!!! Де вами обіцяна ще тамтого року українська версія сайту!!!!!!!!! СКІЛЬКИ разів вам повторювати що вона не Лопатєцкая,а Лопатецька!!!!!!! Подивіться ,монголи, хоча б фото статистичних даних у своєму тексті. Там навіть англійською пише Лопатецька!!!! Ви провокатори та українофоби!!!!!!
    никовилист
      никовилист, 13.01.2019 08:47
    +12
    Дякую за два тижні позитивних емоцій, респект!
    VVO
      VVO, 13.01.2019 09:31
    +10
    Молодець! Успіхів у подальших турнірах!
    svv72
      svv72, 13.01.2019 08:44
    +8
    Молодец. Вперед к победам!
    Александр Светов
      Александр Светов, 13.01.2019 11:56
    +6
    Комментарий свернут. Показать
    Даша молодчинка, но теперь стоит сделать паузу и отдохнуть, набраться сил. Просто диву даешься от куда у Даши столько сил 12 дней 12 игр и 12 побед...жесть))
    SKIF1927
    online
      SKIF1927, 13.01.2019 10:27
    +6
    Комментарий свернут. Показать
    Що тут сказати ? СЛАВА УКРАїНІ !!!
    Stanislav Matusevych
    online
      Stanislav Matusevych, 13.01.2019 12:47
    +4
    Я просто в шоке. В 15 лет выиграть 2 подряд турнира с учетом квалов - это очень круто. Где Даша только силы берет? И ведь она играет в не очень юниорский теннис. Бей-беги - это уже сейчас не про нее, виден баланс игры между атакой и защитой. Что тем более удивительно, учитывая ее антропометрию. Возможно, она атакует даже чуть меньше, чем следовало бы.
    Результат прекрасный, через неделю Даша поднимется уже в начало четвертой сотни. Надеюсь на дальнейшее благоразумие ее команды.
    Girvik
      Girvik, 13.01.2019 11:37
    +3
    Ставив будильник і не шкодую- було екстремально. По ходу було хвилюваня. Але LOD навчила бути впевненим у тому, що вона точно не здасться. А КОЛИ Й ТАК,бо ж будуть ще і поразки( не дай бог, конешно) . Але як казав класик ВЄРНОЙ ДОРОГОЙ ІДЬОМ, ПАНОВЕ!!!