Лопатецкая пробилась в полуфинал турнира в Гонконге

15-летняя украинская теннисистка обыграла японку Маи Минокоси

Лопатецкая пробилась в полуфинал турнира в Гонконге
© ITF. Дарья Лопатецкая

15-летняя украинская теннисистка Дарья Лопатецкая обыграла 26-летнюю японку Маи Минокоси в 1/4 финала 25-тысячника в Гонконге.

Для победы над Минокоси Лопатецкой понадобилось три сета: 3/6, 6/1, 6/1. Поединок длился 2 часа 15 минут.

За выход в финал соревнований Лопатецкая поборется с 29-летней турчанкой Чаглой Бююкакчай, которая в двух сетах обыграла 22-летнюю шведку Кабадж Авад (6/3, 7/5).

Подписывайтесь на канал >>> SPORT.UA в YOUTUBE

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(10 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 12.01.2019 05:58
    +2
    vit-2, 12.01.2019 05:27
    Даша велика молодчинка, щойно здобула 11 перемогу поспіль у Гонконзі: винесла в 1/2 фіналу турчанку 6-1 6-2 і вийшла до другого гонконгзького фіналу.
    Ну але якість трансляції просто неможлива: на жаль видно майже все, окрім м'яча Навіть в 1/4 картинка була кращою, хоч це центральний корт, а там був один із тренувальних майданчиків.
    Сил і здоров'я Даші в фіналі.
    Так, вражає. Правду кажете, з центрального корту неможливо дивитися, стійка відраза від того всього, а от з 13-го корту шикарна картинка.
    vit-2
      vit-2, 12.01.2019 05:27
    +4
    Даша велика молодчинка, щойно здобула 11 перемогу поспіль у Гонконзі: винесла в 1/2 фіналу турчанку 6-1 6-2 і вийшла до другого гонконгзького фіналу.
    Ну але якість трансляції просто неможлива: на жаль видно майже все, окрім м'яча Навіть в 1/4 картинка була кращою, хоч це центральний корт, а там був один із тренувальних майданчиків.
    Сил і здоров'я Даші в фіналі.
    Vladdal
      Vladdal, 12.01.2019 05:23
    +2
    Stanislav Matusevych, 11.01.2019 11:47
    Даша продолжает удивлять. Где она только силы берет? С опытной турчанкой, бывшей 60-й ракеткой мира, будет еще сложнее. Она хоть и скатилась во вторую половину третьей сотни, но опыт-то никуда не делся. Пожелаем Даше сил и удачи.
    Оказалось легче: 6:1 6:2
    Без шансов для турчанки.
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 11.01.2019 18:54
    +4
    Oleksandr Kelym, 11.01.2019 13:57
    Іще одна жертва юнацького максималізму, який підігрівають пащекуваті дорослі... Спочатку "захвалили" Світоліну... потім - Марту Костюк... на черзі - уже "хвалькувата" Лопатецька ! Цим дітям ще не можна взагалі давати слово - за них мусять говорити старші: батьки, тренери... Нормальні люди до 18 років не дозволяли б грати серед дорослих! Дітей кидають у жорна жорстокого бізнесу - а потім дивуються, що ті "ламаються" ... А батьки пхнуть: а якже, дитина приносе гроші! ... і немалі...- а те, що її можуть психічно зламати і не турбує! А сьогодня, взагалі то, долю турнірів вирішує не майстерність - а психологічна стійкість, морально-вольові якості а у нас цьому, здається, ніхто уваги не приділяє: і Світоліна тому яскравий приклад - суцільний інфантилізм! Сюсі-пусі замість характеру - а вже 24 роки! Тому й часті зриви у грі... Навратілова точно сказала: "перед кожним турніром на Світоліну покладаємо великі надії і кожен раз вона їх не виправдовує...." А Леся Цуренко наочно демонструє, як МИСЛЯЧА спортсменка прогресує...
    О це так видав! Насправді, щоб згубити свою кар'єру, треба сидіти як найдовше в юніорах. Та їх взагалі краще не грати, якщо є така можливість, але й розум треба мати, та не кидати людину на сильніших на дві голови спортсменів. Два кроки вперед, крок назад.
    Nruyjfet
    Nruyjfet, 11.01.2019 14:45
    -3
    Комментарий свернут. Показать
    Betplayed.r u Oтличный сaйт прогнoзов, известные кaпперы с впрогнозе открыли свой ресурс, проход под 90 % , на випе поднял 90к за 2 дня.
    Вот зеркало если основну ссылку тут не дадут разместить https://qil.su/pSGoqM
    Nruyjfet
    Nruyjfet, 11.01.2019 14:39
    -3
    Комментарий свернут. Показать
    Betplayed.r u Oтличный сaйт прогнoзов, известные кaпперы с впрогнозе открыли свой ресурс, проход под 90 % , на випе поднял 90к за 2 дня.
    https://qil.su/pSGoqM
    Александр Светов
      Александр Светов, 11.01.2019 14:36
    +8
    Комментарий свернут. Показать
    Oleksandr Kelym, 11.01.2019 13:57
    Іще одна жертва юнацького максималізму, який підігрівають пащекуваті дорослі... Спочатку "захвалили" Світоліну... потім - Марту Костюк... на черзі - уже "хвалькувата" Лопатецька ! Цим дітям ще не можна взагалі давати слово - за них мусять говорити старші: батьки, тренери... Нормальні люди до 18 років не дозволяли б грати серед дорослих! Дітей кидають у жорна жорстокого бізнесу - а потім дивуються, що ті "ламаються" ... А батьки пхнуть: а якже, дитина приносе гроші! ... і немалі...- а те, що її можуть психічно зламати і не турбує! А сьогодня, взагалі то, долю турнірів вирішує не майстерність - а психологічна стійкість, морально-вольові якості а у нас цьому, здається, ніхто уваги не приділяє: і Світоліна тому яскравий приклад - суцільний інфантилізм! Сюсі-пусі замість характеру - а вже 24 роки! Тому й часті зриви у грі... Навратілова точно сказала: "перед кожним турніром на Світоліну покладаємо великі надії і кожен раз вона їх не виправдовує...." А Леся Цуренко наочно демонструє, як МИСЛЯЧА спортсменка прогресує...
    Это itf турниры, где как не в них набирается опыта Даше? Во дворе играть или в куклы? Странная логика... Марта ещё себя найдет уверен, сменится тренер возьмётся за голову и все наладится, ей 16 лет и все ещё впереди, а те кто хоронит уже Марту в теннисе просто люди которые ничего не понимают в спорте... Элина в свои 24 года добилась то чего до неё не добивалася не одна украинская теннесистка а это уже говорит о чем-то. По Лесе: ей уже осталось не так много играть в теннисе и это хорошо что она щас в таком возрасте нашла свою игру + опыт и ставит цели которые ей вполне под силу.
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 11.01.2019 13:57
    -14
    Іще одна жертва юнацького максималізму, який підігрівають пащекуваті дорослі... Спочатку "захвалили" Світоліну... потім - Марту Костюк... на черзі - уже "хвалькувата" Лопатецька ! Цим дітям ще не можна взагалі давати слово - за них мусять говорити старші: батьки, тренери... Нормальні люди до 18 років не дозволяли б грати серед дорослих! Дітей кидають у жорна жорстокого бізнесу - а потім дивуються, що ті "ламаються" ... А батьки пхнуть: а якже, дитина приносе гроші! ... і немалі...- а те, що її можуть психічно зламати і не турбує! А сьогодня, взагалі то, долю турнірів вирішує не майстерність - а психологічна стійкість, морально-вольові якості а у нас цьому, здається, ніхто уваги не приділяє: і Світоліна тому яскравий приклад - суцільний інфантилізм! Сюсі-пусі замість характеру - а вже 24 роки! Тому й часті зриви у грі... Навратілова точно сказала: "перед кожним турніром на Світоліну покладаємо великі надії і кожен раз вона їх не виправдовує...." А Леся Цуренко наочно демонструє, як МИСЛЯЧА спортсменка прогресує...
    viktorapnov
      viktorapnov, 11.01.2019 11:51
    -1
    Народ теперь что бы подтянуть живот, накачать пресс, убрать бока и сделать тело красивым не нужно сидеть на диетах и заниматься в спортзале! Недавно опробовал уникальный пояс миостимулятор с помощью которого я убрал пузо и накачал пресс, руки и спину всего за две недели не выходя из дома (просто надел и включил). На днях купил пояс девушке, и вышло в 2 раза дешевле чем я брал, советую купить пока такая акция! А вычитал о нем у этого чувака ---- http://gg.gg/moipres
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 11.01.2019 11:47
    +3
    Даша продолжает удивлять. Где она только силы берет? С опытной турчанкой, бывшей 60-й ракеткой мира, будет еще сложнее. Она хоть и скатилась во вторую половину третьей сотни, но опыт-то никуда не делся. Пожелаем Даше сил и удачи.
    Girvik
      Girvik, 11.01.2019 09:47
    +6
    Мо ло де ць !!!
    VVO
      VVO, 11.01.2019 09:09
    +6
    З перемогою! Успіх у наступних матчах.
    vit-2
      vit-2, 11.01.2019 08:16
    +5
    Даша просто ... краще не будемо розхвалювати її
    Скільки вже днів підряд грає Даша, 10 ? Судячи з 7-ми подвійних помилок сил вже витрачено досить. Сподіваюся українку вистачить ще на 2 вдалі гри...
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 11.01.2019 07:35
    +5
    Даша просто терминатор!
    Александр Светов
      Александр Светов, 11.01.2019 14:36
    +8
    Комментарий свернут. Показать
    Oleksandr Kelym, 11.01.2019 13:57
    Іще одна жертва юнацького максималізму, який підігрівають пащекуваті дорослі... Спочатку "захвалили" Світоліну... потім - Марту Костюк... на черзі - уже "хвалькувата" Лопатецька ! Цим дітям ще не можна взагалі давати слово - за них мусять говорити старші: батьки, тренери... Нормальні люди до 18 років не дозволяли б грати серед дорослих! Дітей кидають у жорна жорстокого бізнесу - а потім дивуються, що ті "ламаються" ... А батьки пхнуть: а якже, дитина приносе гроші! ... і немалі...- а те, що її можуть психічно зламати і не турбує! А сьогодня, взагалі то, долю турнірів вирішує не майстерність - а психологічна стійкість, морально-вольові якості а у нас цьому, здається, ніхто уваги не приділяє: і Світоліна тому яскравий приклад - суцільний інфантилізм! Сюсі-пусі замість характеру - а вже 24 роки! Тому й часті зриви у грі... Навратілова точно сказала: "перед кожним турніром на Світоліну покладаємо великі надії і кожен раз вона їх не виправдовує...." А Леся Цуренко наочно демонструє, як МИСЛЯЧА спортсменка прогресує...
    Это itf турниры, где как не в них набирается опыта Даше? Во дворе играть или в куклы? Странная логика... Марта ещё себя найдет уверен, сменится тренер возьмётся за голову и все наладится, ей 16 лет и все ещё впереди, а те кто хоронит уже Марту в теннисе просто люди которые ничего не понимают в спорте... Элина в свои 24 года добилась то чего до неё не добивалася не одна украинская теннесистка а это уже говорит о чем-то. По Лесе: ей уже осталось не так много играть в теннисе и это хорошо что она щас в таком возрасте нашла свою игру + опыт и ставит цели которые ей вполне под силу.
    Girvik
      Girvik, 11.01.2019 09:47
    +6
    Мо ло де ць !!!
    VVO
      VVO, 11.01.2019 09:09
    +6
    З перемогою! Успіх у наступних матчах.
    vit-2
      vit-2, 11.01.2019 08:16
    +5
    Даша просто ... краще не будемо розхвалювати її
    Скільки вже днів підряд грає Даша, 10 ? Судячи з 7-ми подвійних помилок сил вже витрачено досить. Сподіваюся українку вистачить ще на 2 вдалі гри...
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 11.01.2019 07:35
    +5
    Даша просто терминатор!
    vit-2
      vit-2, 12.01.2019 05:27
    +4
    Даша велика молодчинка, щойно здобула 11 перемогу поспіль у Гонконзі: винесла в 1/2 фіналу турчанку 6-1 6-2 і вийшла до другого гонконгзького фіналу.
    Ну але якість трансляції просто неможлива: на жаль видно майже все, окрім м'яча Навіть в 1/4 картинка була кращою, хоч це центральний корт, а там був один із тренувальних майданчиків.
    Сил і здоров'я Даші в фіналі.
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 11.01.2019 18:54
    +4
    Oleksandr Kelym, 11.01.2019 13:57
    Іще одна жертва юнацького максималізму, який підігрівають пащекуваті дорослі... Спочатку "захвалили" Світоліну... потім - Марту Костюк... на черзі - уже "хвалькувата" Лопатецька ! Цим дітям ще не можна взагалі давати слово - за них мусять говорити старші: батьки, тренери... Нормальні люди до 18 років не дозволяли б грати серед дорослих! Дітей кидають у жорна жорстокого бізнесу - а потім дивуються, що ті "ламаються" ... А батьки пхнуть: а якже, дитина приносе гроші! ... і немалі...- а те, що її можуть психічно зламати і не турбує! А сьогодня, взагалі то, долю турнірів вирішує не майстерність - а психологічна стійкість, морально-вольові якості а у нас цьому, здається, ніхто уваги не приділяє: і Світоліна тому яскравий приклад - суцільний інфантилізм! Сюсі-пусі замість характеру - а вже 24 роки! Тому й часті зриви у грі... Навратілова точно сказала: "перед кожним турніром на Світоліну покладаємо великі надії і кожен раз вона їх не виправдовує...." А Леся Цуренко наочно демонструє, як МИСЛЯЧА спортсменка прогресує...
    О це так видав! Насправді, щоб згубити свою кар'єру, треба сидіти як найдовше в юніорах. Та їх взагалі краще не грати, якщо є така можливість, але й розум треба мати, та не кидати людину на сильніших на дві голови спортсменів. Два кроки вперед, крок назад.
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 11.01.2019 11:47
    +3
    Даша продолжает удивлять. Где она только силы берет? С опытной турчанкой, бывшей 60-й ракеткой мира, будет еще сложнее. Она хоть и скатилась во вторую половину третьей сотни, но опыт-то никуда не делся. Пожелаем Даше сил и удачи.
    Andrey Kuzma
      Andrey Kuzma, 12.01.2019 05:58
    +2
    vit-2, 12.01.2019 05:27
    Даша велика молодчинка, щойно здобула 11 перемогу поспіль у Гонконзі: винесла в 1/2 фіналу турчанку 6-1 6-2 і вийшла до другого гонконгзького фіналу.
    Ну але якість трансляції просто неможлива: на жаль видно майже все, окрім м'яча Навіть в 1/4 картинка була кращою, хоч це центральний корт, а там був один із тренувальних майданчиків.
    Сил і здоров'я Даші в фіналі.
    Так, вражає. Правду кажете, з центрального корту неможливо дивитися, стійка відраза від того всього, а от з 13-го корту шикарна картинка.
    Vladdal
      Vladdal, 12.01.2019 05:23
    +2
    Stanislav Matusevych, 11.01.2019 11:47
    Даша продолжает удивлять. Где она только силы берет? С опытной турчанкой, бывшей 60-й ракеткой мира, будет еще сложнее. Она хоть и скатилась во вторую половину третьей сотни, но опыт-то никуда не делся. Пожелаем Даше сил и удачи.
    Оказалось легче: 6:1 6:2
    Без шансов для турчанки.