ШЕВЧЕНКО: «Повагу гравців своєї команди треба заслужити»

Головний тренер збірної України – про правила в збірній

ШЕВЧЕНКО: «Повагу гравців своєї команди треба заслужити»
© ФФУ. Андрей Шевченко
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко розповів про правила в національній команді.
 
- Які правила ви запровадили у збірній України?
- У футболі завжди існують певні правила. Найважливіше завжди нагадувати їх, щоб футболісти відчували, що за ними є нагляд. І треба завжди показувати їм своїм особистим прикладом. Якщо ми домовилися, що всі обідаємо або вечеряємо, то першим, хто там повинен бути – це тренер. Є певний розпорядок, щоб ніхто не спізнювався. Всі великі перемоги складаються з дрібниць. За ними потрібно дуже уважно стежити, поліпшити свою дисципліну, покращити свою увагу і тоді глобальніші цілі буде легше вирішувати.
 
- Успішна кар’єра гравця допомагає вам у тренерській роботі?
- Повагу треба заслужити. Як би до мене не ставилися гравці за ту кар’єру, яка у мене була, як у футболіста, зараз я зовсім в іншому амплуа. Також гравець повинен заслужити повагу тренера.
 
- Назвіть три якості, які допоможуть стати лідером?
- Обов’язково це дисципліна, self-motivation, тобто людина повинна сама себе мотивувати і чітке визначення цілей. Дуже важливо, щоб людина визначилася, правильно оцінила свої можливості і рухалася до цих цілей, які вона собі поставила. Але це за одне інтерв’ю неможливо пояснити…
 
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — #FootballHub

(4 голоса)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    DKTheBest2
    online
    DKTheBest2, 02.01.2019 19:12
    +1
    deutsch777777, 02.01.2019 14:58
    к..цапура, ти взагалі д..більне?)))) я не один маю виборче право в Україні))) навіть не тільки Західна Україна тут голосує)))) а таких як ти тут мільйони й мільйони))))) Схід в першу чергу...Південь...частково Центр...вони й є електоральною більшістю..яка обирала януковича..і зараз хоче голосувати за зеленського...юлю..пороха і інше лайно))))
    Врачу покажись.
    deutsch777777
      deutsch777777, 02.01.2019 15:15
    0
    Комментарий свернут. Показать
    спорт..юа, де українська версія сайту?)))) риторичне запитання)) прошу усіх користувачів, кому це важливо, задавати його під кожною новиною))))
    deutsch777777
      deutsch777777, 02.01.2019 15:02
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    Владимир Копяк, 02.01.2019 09:51
    Шева как игрок был нормальным, но как человек.... Нет жизненных принципов, отсутствие моральных тормозов, неразборчивость в политической ориентации, непонимание сложившейся обстановки в стране и т.д. и т.п. Чего только стоит альянс с женщиной с липовым дипломом и подстилкой Ахметова и Ефремова( куда Пазик смотрела?). Народ таких вещей не забывает....
    на жаль...людей, які цікавляться такими моментами, дуже й дуже мало в Україні.....в основному, безпринципне бидло....
    deutsch777777
      deutsch777777, 02.01.2019 14:58
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    DKTheBest2, 02.01.2019 09:38
    Что же у тебя, такого правильного, Королевская не то, что не сидит, а преспокойно заседает в ВР? Почему ни один из бывших рыгов не сел?
    Для полного счастья пойди ещё за Йулю, Зеленского или лучше Бойка осталось проголосовать.
    к..цапура, ти взагалі д..більне?)))) я не один маю виборче право в Україні))) навіть не тільки Західна Україна тут голосує)))) а таких як ти тут мільйони й мільйони))))) Схід в першу чергу...Південь...частково Центр...вони й є електоральною більшістю..яка обирала януковича..і зараз хоче голосувати за зеленського...юлю..пороха і інше лайно))))
    Юра Вареник
    online
      Юра Вареник, 02.01.2019 12:43
    +1
    Читая комменты понимаешь. Что даже если Ангел с небес сойдет. И будет самым добрым на земле и творить только добро. Все одно будет очень много народа которые будут срать в комментах и писать всякую гадость.
    DKTheBest2
    online
    DKTheBest2, 02.01.2019 10:11
    +1
    Владимир Копяк, 02.01.2019 09:51
    Шева как игрок был нормальным, но как человек.... Нет жизненных принципов, отсутствие моральных тормозов, неразборчивость в политической ориентации, непонимание сложившейся обстановки в стране и т.д. и т.п. Чего только стоит альянс с женщиной с липовым дипломом и подстилкой Ахметова и Ефремова( куда Пазик смотрела?). Народ таких вещей не забывает....
    Народ не забывает только тех об кого не нужно зубы обламывать. Вот как Шева.
    А о всех, кто может на народ цикнуть, народ предпочитает забыть.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 02.01.2019 09:51
    0
    Комментарий свернут. Показать
    Шева как игрок был нормальным, но как человек.... Нет жизненных принципов, отсутствие моральных тормозов, неразборчивость в политической ориентации, непонимание сложившейся обстановки в стране и т.д. и т.п. Чего только стоит альянс с женщиной с липовым дипломом и подстилкой Ахметова и Ефремова( куда Пазик смотрела?). Народ таких вещей не забывает....
    DKTheBest2
    online
    DKTheBest2, 02.01.2019 09:38
    +3
    deutsch777777, 02.01.2019 00:24
    з..сциш зробити?))) бо в Ізраїлі чи США за таке можуть і притягти до відповідальності?)))
    Что же у тебя, такого правильного, Королевская не то, что не сидит, а преспокойно заседает в ВР? Почему ни один из бывших рыгов не сел?
    Для полного счастья пойди ещё за Йулю, Зеленского или лучше Бойка осталось проголосовать.
    deutsch777777
      deutsch777777, 02.01.2019 00:24
    -5
    Комментарий свернут. Показать
    deutsch777777, 02.01.2019 00:07
    і ти не "вникай"))) зроби за "бабки" антидержавний контент по відношенню до тієї країни , де живеш)))) потім поясниш свою позицію правоохоронним органам))) вони тебе зрозуміють)))
    з..сциш зробити?))) бо в Ізраїлі чи США за таке можуть і притягти до відповідальності?)))
    deutsch777777
      deutsch777777, 02.01.2019 00:07
    -6
    Комментарий свернут. Показать
    DKTheBest2, 01.01.2019 23:47
    Забудь о Королевской. И что там было в той "истории с Королевской"? Шева просто снялся в рекламе за бабки и очень сомневаюсь, что вникал в политику.
    і ти не "вникай"))) зроби за "бабки" антидержавний контент по відношенню до тієї країни , де живеш)))) потім поясниш свою позицію правоохоронним органам))) вони тебе зрозуміють)))
    deutsch777777
      deutsch777777, 02.01.2019 00:03
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    до чого тут історія тільки з тою королевською?)))) він ж виступав і на підтримку кучми під часм передвиборчої кампанії 1999)))) в центрі Києва))) і за павелка агітував на тб)))
    DKTheBest2
    online
    DKTheBest2, 01.01.2019 23:47
    +4
    fan_007, 01.01.2019 22:14
    А кто тебе сказал, что тебя все уважают? Ты для большинства никто, пустое место, особенно после истории с Королевской. Научись сначала нормально разговаривать на "родном" языке, а не через слово вставлять "значит" и "еее".
    Забудь о Королевской. И что там было в той "истории с Королевской"? Шева просто снялся в рекламе за бабки и очень сомневаюсь, что вникал в политику.
    fan_007
      fan_007, 01.01.2019 22:14
    -10
    А кто тебе сказал, что тебя все уважают? Ты для большинства никто, пустое место, особенно после истории с Королевской. Научись сначала нормально разговаривать на "родном" языке, а не через слово вставлять "значит" и "еее".
    DKTheBest2
    online
    DKTheBest2, 01.01.2019 23:47
    +4
    fan_007, 01.01.2019 22:14
    А кто тебе сказал, что тебя все уважают? Ты для большинства никто, пустое место, особенно после истории с Королевской. Научись сначала нормально разговаривать на "родном" языке, а не через слово вставлять "значит" и "еее".
    Забудь о Королевской. И что там было в той "истории с Королевской"? Шева просто снялся в рекламе за бабки и очень сомневаюсь, что вникал в политику.
    DKTheBest2
    online
    DKTheBest2, 02.01.2019 09:38
    +3
    deutsch777777, 02.01.2019 00:24
    з..сциш зробити?))) бо в Ізраїлі чи США за таке можуть і притягти до відповідальності?)))
    Что же у тебя, такого правильного, Королевская не то, что не сидит, а преспокойно заседает в ВР? Почему ни один из бывших рыгов не сел?
    Для полного счастья пойди ещё за Йулю, Зеленского или лучше Бойка осталось проголосовать.
    deutsch777777
      deutsch777777, 02.01.2019 00:03
    +2
    Комментарий свернут. Показать
    до чого тут історія тільки з тою королевською?)))) він ж виступав і на підтримку кучми під часм передвиборчої кампанії 1999)))) в центрі Києва))) і за павелка агітував на тб)))
    DKTheBest2
    online
    DKTheBest2, 02.01.2019 19:12
    +1
    deutsch777777, 02.01.2019 14:58
    к..цапура, ти взагалі д..більне?)))) я не один маю виборче право в Україні))) навіть не тільки Західна Україна тут голосує)))) а таких як ти тут мільйони й мільйони))))) Схід в першу чергу...Південь...частково Центр...вони й є електоральною більшістю..яка обирала януковича..і зараз хоче голосувати за зеленського...юлю..пороха і інше лайно))))
    Врачу покажись.
    Юра Вареник
    online
      Юра Вареник, 02.01.2019 12:43
    +1
    Читая комменты понимаешь. Что даже если Ангел с небес сойдет. И будет самым добрым на земле и творить только добро. Все одно будет очень много народа которые будут срать в комментах и писать всякую гадость.
    DKTheBest2
    online
    DKTheBest2, 02.01.2019 10:11
    +1
    Владимир Копяк, 02.01.2019 09:51
    Шева как игрок был нормальным, но как человек.... Нет жизненных принципов, отсутствие моральных тормозов, неразборчивость в политической ориентации, непонимание сложившейся обстановки в стране и т.д. и т.п. Чего только стоит альянс с женщиной с липовым дипломом и подстилкой Ахметова и Ефремова( куда Пазик смотрела?). Народ таких вещей не забывает....
    Народ не забывает только тех об кого не нужно зубы обламывать. Вот как Шева.
    А о всех, кто может на народ цикнуть, народ предпочитает забыть.
    deutsch777777
      deutsch777777, 02.01.2019 15:15
    0
    Комментарий свернут. Показать
    спорт..юа, де українська версія сайту?)))) риторичне запитання)) прошу усіх користувачів, кому це важливо, задавати його під кожною новиною))))
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 02.01.2019 09:51
    0