Одеса розгромила Миколаїв у першому матчі 1/4 фіналу Кубка України

Одесити зробили вагому заявку на вихід у півфінал

1370
0
ФБУ
«Одеса» впевнено перемогла «Миколаїв» у першому матчі 1/4 фіналу Кубка України – 100:58.

Господарі з початком поєдинку намагалися захопити більш-менш суттєву ігрову перевагу. Втім гості далеко не відпускали одеситів, а в середині стартової 10-хвилинки взагалі вийшли вперед. За приблизного паритету перша чверть і завершилася. Господарі лише випередили миколаївців у підбираннях – майже вдвічі.

Та з початком другої чверті одесити таки перебрали хід гри в свої руки. Зберігаючи таку ж перевагу в грі під щитами, господарі суттєво підвищили реалізацію. Як наслідок, на велику перерву «Одеса» мала вагомі 18 очок переваги. Найбільший внесок у командний здобуток зробили Беліков (10 очок) та Щепкін (13). Останній реалізував три дальніх кидки з трьох.

Якщо гості й плекали ілюзії стосовно порятунку гри в другій половині, то тайм-аут одеситів після триочкового Онуфрієва остаточно їх розвіяв. У миколаївців ніяк не виходило налагодити ефективну взаємодію. То ж господарі і надалі нарощували перевагу.

А в заключній чверті миколаївці, схоже, завчасно капітулювали. Відтак одесити мають 42 очка переваги перед другим матчем, який відбудеться також у Одесі 27 грудня. Більш ніж вагома заявка на півфінал.

«Одеса» – «Миколаїв» – 100:58 (22:20, 34:18, 21:12, 23:8)

«Одеса»: Щепкін 23 очка, 4 підбирання, 1 передача; прокопенко 16о, 5пд, 4пр; Шеляков 14о, 1пд.
«Миколаїв»: Омоера 11о, 2пд, 1пр.