Українська фігуристка тріумфувала на міжнародному турнірі у Стамбулі

14-річній Анастасії Архіповій не було рівних за підсумками двох програм

Українська фігуристка тріумфувала на міжнародному турнірі у Стамбулі
© ufsf.com.ua. Анастасія Архіпова
Українська фігуристка Анастасія Архіпова здобула переконливу перемогу на міжнародному турнірі Bosphorus Cup-2018, який триває у Стамбулі. Виступаючи у юніорській категорії, 14-річна учениця Марини Амірханової за підсумками короткої та довільної програм набрала 172.53 бала.
 
Свою найближчу суперницю – грузинку Аліну Урушадзе – наша спортсменка випередила майже на 28 балів. Анастасія вийшла на лід після важкої травми та вкотре продемонструвала справжній спортивний характер, успішно виконавши обидві програми.
 
Зокрема, у короткій фігуристка чудово стрибнула каскад з потрійних лутца та тулупа, а у довільній, хоча й зазнала невдачі з каскадами, отримала «плюси» за сольні потрійні ріттбергер, фліп та сальхов. Судді високо оцінили й артистичну складову програм українки. Результат Анастасії Архіпової у короткій програмі склав 61.16 бала (35.10 за техніку та 26.06 за компоненти), у довільній з урахуванням падіння – 111.37 (56.50 та 55.87).
 
У змаганнях юніорок виступили ще дві українські фігуристки. Ніколь Найді, яка набрала третю суму балів після виконання короткої програми, не вдалося так само успішно виступити й у довільній, де вона посіла шосте місце. У підсумку – четверта позиція з результатом 120.64. Цього разу не пощастило Катерині Стрюченко, котра завершила змагання на 20-му місці – 89.50.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности