2

Черкаські Мавпи поразкою завершили виступи в єврокубках

В останньому матчі черкасці поступилися «Стяуа»

ФБУ
Чемпіони України «Черкаські Мавпи» програли в останньому єврокубковому матчі сезону.

Програвши першу чверть черкасці практично наздогнали суперників у другій, проте відсутність Олександра Кольченка, в якого сьогодні вранці піднялася температура, а також травмованого Івана Ткаченко не дозволила черкасцям на рівних змагатися зі Стяуа у другій половині гри.

Розпочалася гра в Бухаресті з влучного триочкового від українського снайпера «Черкаських Мавп» – Руслана Отверченка, який влучив дальній кидок вже на двадцятій секунді гри. «Стяуа» не забарились і ще через 15 секунд відповіли тим самим та зрівняли рахунок у грі.

Після цього в української команди почали виникати певні проблеми: суперники досить легко почали забивати свої бали, в той час як Мавпам кожен набраний  бал давався дуже важко. Як наслідок після першої чверті дефіцит набраних балів у команди Максима Міхельсона складав 14 балів – 28:14.

Проте, в другій половині справи у чинних чемпіонів української Суперліги пішли дещо краще: Арнетт, Коуклі та Чумаков за 2 стартові хвилини скоротили відставання своєї команди до 6 очок. Після цього майже весь час на паркеті точилася рівна боротьба,  а під кінець першої половини гри Мавпи і зовсім ледь не дотисли суперника – на перерву команди пішли за рахунку 43:40 на користь «Стяуа».

В другій половині матчу черкаська команда на жаль не змогла дотиснути суперників та вийти вперед – на початку періоду чемпіони України пропустили ривок суперника, який за декілька хвилин віддалився в рахунку вже до двозначної відстані. Після цього зусиллями Арнетта та Отверченка гравці в темній формі змогли скоротити відставання лише до одного балу, проте аби переломити хід гри знову не вистачило дещиці. Черговий ривок від «Стяуа» і на перерву команди пішли за переваги господарів у 9 балів.

В останній десятихвилинці окрилені успіхом господарі продовжили лише нарощувати перевагу в також останньому для себе матчі Кубку Європи ФІБА. Завершилася гра з рахунком 87:70.