Дніпро зазнав п’ятої поспіль поразки в Кубку Європи ФІБА

Команда Дениса Журавльова на виїзді поступилася «Арису»

1419
0
ФБУ
БК «Дніпро» програв на виїзді грецькому «Арису» в матчі групового етапу Кубка Європи ФІБА – 86:61.

Українці без тягаря відповідальності за результат все ж не змогли відчувати себе повністю розкутими на майданчику «Ариса». Лише певний час від початку поєдинку гра була більш-менш рівною. Надалі господарі невпинно пішли в відрив. Відтак за підсумками стартової чверті греки вдвічі перевершили українців за результативністю. Таке ж співвідношення було і в рахунку на табло.

У другій чверті хід боротьби на майданчику суттєвих змін не зазнав. То ж на велику перерву господарі вже мали 17 очок переваги. За другу чверть гравці «Дніпра» не реалізували жодного з п’яти дальніх кидків. У першій чверті в них було одне таке влучання з чотирьох. Греки мали після першої половини 4/12 за триочковими.

По перерві українці не запропонували господарям нездоланну контргру, то ж ті впевнено продовжили набирати очки. Українці лише дещо покращили відсоток реалізації. Хоча за триочковими відставання залишилося надто суттєвим. 12 з 28-ми спроб у греків проти 4/19 в українців. Відтак п’ята поспіль поразка «Дніпра».

У заключному для себе матчі євросезону команда Дениса Журавльова зіграє вдома 21 листопада проти фінської «Катаї».