Игроки сборной Украины собрались в Киеве

Команда готовится к последним матчам года

ffu.ua
© ffu.ua

Сегодня большая часть игроков сборной Украины уже собралась в Киеве. Футболисты готовятся к матчу Лиги наций против Словакии, а также контрольной встрече с Турцией.

Еще вчера в расположение команды приехали Андрей Лунин и Василий Кравец, а сегодня подъехали дебютанты - Виталий Миколенко, Андрей Борячук и Марьян Швед.

Со вторника команда начнет тренировки, в том числе проведет открытое для болельщиков занятие.

Против Словакии Украина сыграет 16-го ноября, а с Турцией - 20-го ноября.

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Федерация футбола Украины

(17 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    aqko50
      aqko50, 13.11.2018 10:32
    -1
    Комментарий свернут. Показать
    Нашел классный сайт с договорными матчами, взял у них 8 матчей и 8 зашло. За приглашенного человека дают скидку. Если будете брать скажите что от " aqko ", буду благодарен. Сайт - fixedatp.com
    ВВВ
      ВВВ, 13.11.2018 10:32
    -1
    Lion, 12.11.2018 20:11
    Я вам відкрию таємницею. У цієї збірної України Павелки та його кума Шеви і так не дуже багато уболівальників. А якщо збірна і надалі буде грати десь закордоном, то вболівальників геть не залишиться[/quote]
    Болельщики прибавляются и убавляются от результата, а не от того где они играют.
    Как раз на даный момент результат есть!
    В данную пору года как раз погодные условия играют большую роль, тогда почему все команды проводят зимние сборы в Турции, пускай тренируются у себя на базе...
    Твоя ненависть к Павелко видна издалека!
    Болельщики прибавляются и убавляются от результата, а не от того где они играют.Как раз на даный момент результат есть!В данную пору года как раз погодные условия играют большую роль, тогда почему все команды проводят зимние сборы в Турции, пускай тренируются у себя на базе... Твоя ненависть к Павелко видна издалека![/quote]
    Підсусовуючи думку Шарикова про вболівальників та їхні команди пропоную всі збори проводити на батьківщині,аби вболівальники кожен день могли состерігати за улюбленими гравцями та командою в цілому.Уявляєте скільки вболівальників після того буде на трибунах? Я відкрию страшну таємніцю -рівно стільки ж як було і до того.І на стадіон прийдуть рівно стільки ж як і приходило до того.Можливо збільниться кількість якщо приїдуть команду тиу Барси чи Реала. І то вболівальники прийдуть не скільки на своїх вболівати,як подивитись на світових зірок футболу у складі суротивника. Отже можна зробити висновок що скільки вболівальників було у збірної,стільки і буде,байдуже де вона буде грати.Бо для вболівальника головне не де грають,а з ким грають. Бо не можна гарючи з Андорами та Ліхтенштейнами награвати комбінації для гри з німцями чи бразильцями.
    aqko50
      aqko50, 13.11.2018 10:31
    -2
    Комментарий свернут. Показать
    Нашел классный сайт с договорными матчами, взял у них 8 матчей и 8 зашло. За приглашенного человека дают скидку. Если будете брать скажите что от " aqko ", буду благодарен. Сайт - fixedatp.com
    ВВВ
      ВВВ, 13.11.2018 10:29
    -1
    Lion, 12.11.2018 20:11
    Я вам відкрию таємницею. У цієї збірної України Павелки та його кума Шеви і так не дуже багато уболівальників. А якщо збірна і надалі буде грати десь закордоном, то вболівальників геть не залишиться[/quote]
    Болельщики прибавляются и убавляются от результата, а не от того где они играют.
    Как раз на даный момент результат есть!
    В данную пору года как раз погодные условия играют большую роль, тогда почему все команды проводят зимние сборы в Турции, пускай тренируются у себя на базе...
    Твоя ненависть к Павелко видна издалека!
    Болельщики прибавляются и убавляются от результата, а не от того где они играют.Как раз на даный момент результат есть!В данную пору года как раз погодные условия играют большую роль, тогда почему все команды проводят зимние сборы в Турции, пускай тренируются у себя на базе... Твоя ненависть к Павелко видна издалека![/quote]
    Підсусовуючи думку Шарикова про вболівальників та їхні команди пропоную всі збори проводити на батьківщині,аби вболівальники кожен день могли состерігати за улюбленими гравцями та командою в цілому.Уявляєте скільки вболівальників після того буде на трибунах? Я відкрию страшну таємніцю -рівно стільки ж як було і до того.І на стадіон прийдуть рівно стільки ж як і приходило до того.Можливо збільниться кількість якщо приїдуть команду тиу Барси чи Реала. І то вболівальники прийдуть не скільки на своїх вболівати,як подивитись на світових зірок футболу у складі суротивника. Отже можна зробити висновок що скільки вболівальників було у збірної,стільки і буде,байдуже де вона буде грати.Бо для вболівальника головне не де грають,а з ким грають. Бо не можна гарючи з Андорами та Ліхтенштейнами награвати комбінації для гри з німцями чи бразильцями.
    ВВВ
      ВВВ, 13.11.2018 10:28
    -1
    Lion, 12.11.2018 20:11
    Я вам відкрию таємницею. У цієї збірної України Павелки та його кума Шеви і так не дуже багато уболівальників. А якщо збірна і надалі буде грати десь закордоном, то вболівальників геть не залишиться[/quote]
    Болельщики прибавляются и убавляются от результата, а не от того где они играют.
    Как раз на даный момент результат есть!
    В данную пору года как раз погодные условия играют большую роль, тогда почему все команды проводят зимние сборы в Турции, пускай тренируются у себя на базе...
    Твоя ненависть к Павелко видна издалека!
    Болельщики прибавляются и убавляются от результата, а не от того где они играют.Как раз на даный момент результат есть!В данную пору года как раз погодные условия играют большую роль, тогда почему все команды проводят зимние сборы в Турции, пускай тренируются у себя на базе... Твоя ненависть к Павелко видна издалека![/quote]
    Підсусовуючи думку Шарикова про вболівальників та їхні команди пропоную всі збори проводити на батьківщині,аби вболівальники кожен день могли состерігати за улюбленими гравцями та командою в цілому.Уявляєте скільки вболівальників після того буде на трибунах? Я відкрию страшну таємніцю -рівно стільки ж як було і до того.І на стадіон прийдуть рівно стільки ж як і приходило до того.Можливо збільниться кількість якщо приїдуть команду тиу Барси чи Реала. І то вболівальники прийдуть не скільки на своїх вболівати,як подивитись на світових зірок футболу у складі суротивника. Отже можна зробити висновок що скільки вболівальників було у збірної,стільки і буде,байдуже де вона буде грати.Бо для вболівальника головне не де грають,а з ким грають. Бо не можна гарючи з Андорами та Ліхтенштейнами награвати комбінації для гри з німцями чи бразильцями.
    ВВВ
      ВВВ, 13.11.2018 10:28
    -1
    Lion, 12.11.2018 20:11
    Я вам відкрию таємницею. У цієї збірної України Павелки та його кума Шеви і так не дуже багато уболівальників. А якщо збірна і надалі буде грати десь закордоном, то вболівальників геть не залишиться[/quote]
    Болельщики прибавляются и убавляются от результата, а не от того где они играют.
    Как раз на даный момент результат есть!
    В данную пору года как раз погодные условия играют большую роль, тогда почему все команды проводят зимние сборы в Турции, пускай тренируются у себя на базе...
    Твоя ненависть к Павелко видна издалека!
    Болельщики прибавляются и убавляются от результата, а не от того где они играют.Как раз на даный момент результат есть!В данную пору года как раз погодные условия играют большую роль, тогда почему все команды проводят зимние сборы в Турции, пускай тренируются у себя на базе... Твоя ненависть к Павелко видна издалека![/quote]
    Підсусовуючи думку Шарикова про вболівальників та їхні команди пропоную всі збори проводити на батьківщині,аби вболівальники кожен день могли состерігати за улюбленими гравцями та командою в цілому.Уявляєте скільки вболівальників після того буде на трибунах? Я відкрию страшну таємніцю -рівно стільки ж як було і до того.І на стадіон прийдуть рівно стільки ж як і приходило до того.Можливо збільниться кількість якщо приїдуть команду тиу Барси чи Реала. І то вболівальники прийдуть не скільки на своїх вболівати,як подивитись на світових зірок футболу у складі суротивника. Отже можна зробити висновок що скільки вболівальників було у збірної,стільки і буде,байдуже де вона буде грати.Бо для вболівальника головне не де грають,а з ким грають. Бо не можна гарючи з Андорами та Ліхтенштейнами награвати комбінації для гри з німцями чи бразильцями.
    kotofej1964
      kotofej1964, 13.11.2018 09:20
    -1
    Lion, 12.11.2018 20:11
    Я вам відкрию таємницею. У цієї збірної України Павелки та його кума Шеви і так не дуже багато уболівальників. А якщо збірна і надалі буде грати десь закордоном, то вболівальників геть не залишиться[/quote]
    Болельщики прибавляются и убавляются от результата, а не от того где они играют.
    Как раз на даный момент результат есть!
    В данную пору года как раз погодные условия играют большую роль, тогда почему все команды проводят зимние сборы в Турции, пускай тренируются у себя на базе...
    Твоя ненависть к Павелко видна издалека!
    Болельщики прибавляются и убавляются от результата, а не от того где они играют.Как раз на даный момент результат есть!В данную пору года как раз погодные условия играют большую роль, тогда почему все команды проводят зимние сборы в Турции, пускай тренируются у себя на базе... Твоя ненависть к Павелко видна издалека![/quote]
    Тут не к Павелко ненависть, а к Шахтеру. Павелко под горячую руку попал, потому что заподозрен в лояльном отношении к злейшему врагу.. Если бы он неприкрыто Динамо поддерживал, то высказывания были бы прямо противоположными.. Молодцы! Зачем снег месить зимой тут, когда можно в Анталии по прохладе побегать..За одно и на шопинг сходили бы..)
    lenares85
    online
      lenares85, 12.11.2018 20:24
    +4
    У Павелко столько денег что он может и без сборной в Турцию на шопинг летать
    Lion
    online
    Lion, 12.11.2018 20:11
    -5
    Шариков Ибн Пуйло , 12.11.2018 19:35
    те, про що ви пишите - демагогія.
    ну, не подобається, так і сили мовчки.
    так ні, ти хочеш підбурити людей, щоб у збірної було менше вболівальників.
    Ну і хто ти після цього?[/quote]
    Я вам відкрию таємницею. У цієї збірної України Павелки та його кума Шеви і так не дуже багато уболівальників. А якщо збірна і надалі буде грати десь закордоном, то вболівальників геть не залишиться
    Я вам відкрию таємницею. У цієї збірної України Павелки та його кума Шеви і так не дуже багато уболівальників. А якщо збірна і надалі буде грати десь закордоном, то вболівальників геть не залишиться[/quote]
    Болельщики прибавляются и убавляются от результата, а не от того где они играют.
    Как раз на даный момент результат есть!
    В данную пору года как раз погодные условия играют большую роль, тогда почему все команды проводят зимние сборы в Турции, пускай тренируются у себя на базе...
    Твоя ненависть к Павелко видна издалека!
    Шариков Ибн Пуйло
      Шариков Ибн Пуйло , 12.11.2018 19:35
    -6
    Саша Яковенко, 12.11.2018 19:10
    [quote Шариков Ибн Пуйло , 12.11.2018 18:31][/quote]
    те, про що ви пишите - демагогія.
    ну, не подобається, так і сили мовчки.
    так ні, ти хочеш підбурити людей, щоб у збірної було менше вболівальників.
    Ну і хто ти після цього?
    те, про що ви пишите - демагогія.
    ну, не подобається, так і сили мовчки.
    так ні, ти хочеш підбурити людей, щоб у збірної було менше вболівальників.
    Ну і хто ти після цього?[/quote]
    Я вам відкрию таємницею. У цієї збірної України Павелки та його кума Шеви і так не дуже багато уболівальників. А якщо збірна і надалі буде грати десь закордоном, то вболівальників геть не залишиться
    Саша Яковенко
      Саша Яковенко, 12.11.2018 19:10
    -3
    [quote Шариков Ибн Пуйло , 12.11.2018 18:31][/quote]
    те, про що ви пишите - демагогія.
    ну, не подобається, так і сили мовчки.
    так ні, ти хочеш підбурити людей, щоб у збірної було менше вболівальників.
    Ну і хто ти після цього?
    dudigo78
      dudigo78, 12.11.2018 18:57
    -4
    На даний момент наша збірна перебуває в такому статусі, що таким збірним як туреччина спокійно може диктувати свої умови. Уявляєте ситуацію, якби ми диктували свої умови таким збірним як Хорватія, Уругвай чи Аргентина, до прикладу? Тому зрозуміло, що це зроблено не просто так
    kotofej1964
      kotofej1964, 12.11.2018 18:47
    0
    kvlad200760, 12.11.2018 17:55
    Цікаво а в чому порушено інтереси збірної? Невже вони погодились не в футбол зіграти а в керлінг? Чи можливо дуже порушили інтереси збірної що проведуть матч в не поганих кліматичних умовах,замість того аби грати в підштаниках та рукавичках?
    Тссссс.. Блоха сказала: Собака нарушает мои права и интересы. Она бежит не туда, куда мне надо, а куда она хочет. Я байкотирую ее и больше не буду на ней ездить!!!))))
    kvlad200760
      kvlad200760, 12.11.2018 18:33
    +7
    Шариков Ибн Пуйло , 12.11.2018 18:09
    От тільки дурочку не вмикайте, будь ласка. Кліматичні умови, це все відмазки. Матч погодились провести у Туреччині, для того щоб Павелко свою доцю і дружину повіз шопінг зробити і відпочити. І не заперечуйте. Ви краще за мене знаєте, що я правий.
    Ви трохи попутали турецький шопінг для ринку "7-й кілометр" і шопінг жінок доларових мультимільонерів!!!!А турецькі пляжі такі недосяжні що тут для Павелки прям медом намазано.! А три дні відпочинку в Турції то ні богу свічка ні чорту кочерга!
    Шариков Ибн Пуйло
      Шариков Ибн Пуйло , 12.11.2018 18:32
    +1
    Играли при таких климатических условиях и не раз. Я уверен, что в Днепре, люди пришли бы поддержать любимую команду, которая и так редко играет в Украине. Так нет, не захотели, потому что Луческу ныть начал. Нам трубят что всё делается для болельщиков. И играют они для болельщиков, только для каких? Для турецких? Вот пусть турецкие болельщики и смотрят этот матч.
    Шариков Ибн Пуйло
      Шариков Ибн Пуйло , 12.11.2018 18:31
    -4
    Pavlo Pavliuchenko, 12.11.2018 18:21
    Так кто спорит то? Турецкий шопинг он ведь самый знаменитый в мире: рахат-лукум, пахлава медовая с орешками, вот это вот всё. Кто ж перед таким устоит?
    Играли в при таких климатических условиях и не раз. Я уверен, что в Днепре, люди пришли бы поддержать любимую команду, которая и так редко играет в Украине. Так нет, не захотели, потому что Нам трубят что всё делается для болельщиков. И играют они для болельщиков, только для каких? Для турецких? Вот пусть турецкие болельщики и смотрят этот матч.
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 12.11.2018 18:29
    +8
    Шариков Ибн Пуйло , 12.11.2018 17:27
    Матч з Туреччиною я принципово дивитися не буду. Це мій протест. Мені неприємно бачити, як чиновники з УПЛ вирішують якісь свої питання а інтереси збірної України не відстоюють. Якщо вони так ставляться до уболівальників, не поважають нас, то я буду ставитись до них так само
    блин и что нам теперь делать без тебя...
    Pavlo Pavliuchenko
      Pavlo Pavliuchenko, 12.11.2018 18:21
    +8
    Шариков Ибн Пуйло , 12.11.2018 18:09
    От тільки дурочку не вмикайте, будь ласка. Кліматичні умови, це все відмазки. Матч погодились провести у Туреччині, для того щоб Павелко свою доцю і дружину повіз шопінг зробити і відпочити. І не заперечуйте. Ви краще за мене знаєте, що я правий.
    Так кто спорит то? Турецкий шопинг он ведь самый знаменитый в мире: рахат-лукум, пахлава медовая с орешками, вот это вот всё. Кто ж перед таким устоит?
    Шариков Ибн Пуйло
      Шариков Ибн Пуйло , 12.11.2018 18:09
    -11
    kvlad200760, 12.11.2018 17:55
    Цікаво а в чому порушено інтереси збірної? Невже вони погодились не в футбол зіграти а в керлінг? Чи можливо дуже порушили інтереси збірної що проведуть матч в не поганих кліматичних умовах,замість того аби грати в підштаниках та рукавичках?
    От тільки дурочку не вмикайте, будь ласка. Кліматичні умови, це все відмазки. Матч погодились провести у Туреччині, для того щоб Павелко свою доцю і дружину повіз шопінг зробити і відпочити. І не заперечуйте. Ви краще за мене знаєте, що я правий.
    kvlad200760
      kvlad200760, 12.11.2018 17:55
    +10
    Шариков Ибн Пуйло , 12.11.2018 17:27
    Матч з Туреччиною я принципово дивитися не буду. Це мій протест. Мені неприємно бачити, як чиновники з УПЛ вирішують якісь свої питання а інтереси збірної України не відстоюють. Якщо вони так ставляться до уболівальників, не поважають нас, то я буду ставитись до них так само
    Цікаво а в чому порушено інтереси збірної? Невже вони погодились не в футбол зіграти а в керлінг? Чи можливо дуже порушили інтереси збірної що проведуть матч в не поганих кліматичних умовах,замість того аби грати в підштаниках та рукавичках?
    kvlad200760
      kvlad200760, 12.11.2018 17:55
    +10
    Шариков Ибн Пуйло , 12.11.2018 17:27
    Матч з Туреччиною я принципово дивитися не буду. Це мій протест. Мені неприємно бачити, як чиновники з УПЛ вирішують якісь свої питання а інтереси збірної України не відстоюють. Якщо вони так ставляться до уболівальників, не поважають нас, то я буду ставитись до них так само
    Цікаво а в чому порушено інтереси збірної? Невже вони погодились не в футбол зіграти а в керлінг? Чи можливо дуже порушили інтереси збірної що проведуть матч в не поганих кліматичних умовах,замість того аби грати в підштаниках та рукавичках?
    Слава Чебан
    online
      Слава Чебан, 12.11.2018 18:29
    +8
    Шариков Ибн Пуйло , 12.11.2018 17:27
    Матч з Туреччиною я принципово дивитися не буду. Це мій протест. Мені неприємно бачити, як чиновники з УПЛ вирішують якісь свої питання а інтереси збірної України не відстоюють. Якщо вони так ставляться до уболівальників, не поважають нас, то я буду ставитись до них так само
    блин и что нам теперь делать без тебя...
    Pavlo Pavliuchenko
      Pavlo Pavliuchenko, 12.11.2018 18:21
    +8
    Шариков Ибн Пуйло , 12.11.2018 18:09
    От тільки дурочку не вмикайте, будь ласка. Кліматичні умови, це все відмазки. Матч погодились провести у Туреччині, для того щоб Павелко свою доцю і дружину повіз шопінг зробити і відпочити. І не заперечуйте. Ви краще за мене знаєте, що я правий.
    Так кто спорит то? Турецкий шопинг он ведь самый знаменитый в мире: рахат-лукум, пахлава медовая с орешками, вот это вот всё. Кто ж перед таким устоит?
    kvlad200760
      kvlad200760, 12.11.2018 18:33
    +7
    Шариков Ибн Пуйло , 12.11.2018 18:09
    От тільки дурочку не вмикайте, будь ласка. Кліматичні умови, це все відмазки. Матч погодились провести у Туреччині, для того щоб Павелко свою доцю і дружину повіз шопінг зробити і відпочити. І не заперечуйте. Ви краще за мене знаєте, що я правий.
    Ви трохи попутали турецький шопінг для ринку "7-й кілометр" і шопінг жінок доларових мультимільонерів!!!!А турецькі пляжі такі недосяжні що тут для Павелки прям медом намазано.! А три дні відпочинку в Турції то ні богу свічка ні чорту кочерга!
    lenares85
    online
      lenares85, 12.11.2018 20:24
    +4
    У Павелко столько денег что он может и без сборной в Турцию на шопинг летать
    Шариков Ибн Пуйло
      Шариков Ибн Пуйло , 12.11.2018 18:32
    +1
    Играли при таких климатических условиях и не раз. Я уверен, что в Днепре, люди пришли бы поддержать любимую команду, которая и так редко играет в Украине. Так нет, не захотели, потому что Луческу ныть начал. Нам трубят что всё делается для болельщиков. И играют они для болельщиков, только для каких? Для турецких? Вот пусть турецкие болельщики и смотрят этот матч.
    kotofej1964
      kotofej1964, 12.11.2018 18:47
    0
    kvlad200760, 12.11.2018 17:55
    Цікаво а в чому порушено інтереси збірної? Невже вони погодились не в футбол зіграти а в керлінг? Чи можливо дуже порушили інтереси збірної що проведуть матч в не поганих кліматичних умовах,замість того аби грати в підштаниках та рукавичках?
    Тссссс.. Блоха сказала: Собака нарушает мои права и интересы. Она бежит не туда, куда мне надо, а куда она хочет. Я байкотирую ее и больше не буду на ней ездить!!!))))
    Шариков Ибн Пуйло
      Шариков Ибн Пуйло , 12.11.2018 17:29
    0
    Перепрошую, звичайно я мав на увазі не УПЛ, а ФФУ