Підсумки 5 туру чемпіонату Києва з міні-футболу: Гріффін йде без втрат

Після матчів 5 туру команда Євгена Варениці продовжує лідирувати в чемпіонаті

2726
0
Підбиваємо підсумки 5 туру Чемпіонату Києва з міні-футболу! Хто бачив трансляції на XSPORT – згадаємо, хто не бачив – розкажемо, а скоро будуть хайлайти ігор.

Гріффін 6-0 Domino`s
Впевнено крокує дистанцією «Гріффін», який не залишив шансів команді «Domino`s». Хлопці Євгена Варениці проводили розмашисті атаки, і вже на екваторі першої половини Валерій Кумачов та Влад Пасічник провели по голу у ворота Віталія Сидоренка. Граючий тренер «Домінос» вперше в сезоні вийшов на гру своєї команди, а Сергій Павельчук зіграв польовим.
Проте такий хід не допоміг – Євгеній Шайдюк забив третій м’яч  наприкінці тайму, а по перерві він оформив дубль. Класний гол створив Сергій Романовський після індивідуально прориву.
Крапку ж поставив голкіпер грифонів Юрій Балашев, який пробив від своїх воріт, а м’яч зрадницькі проскочив у раму Сидоренка поміж рукою.
Ця перемога дозволила «Гріффіну» продовжити лідерство у таблиці, набравши 13 очок.

МаксТім 2-5 Київміськбуд
Переслідує червоних грифонів «Київміськбуд», який переграв «МаксТім» 5:2. У першому таймі футболісти Максима Макєєва дуже швидко реагували на пропущені м’ячі – не встиг капітан «КМБ» Ярослав Аксьонов відкрити рахунок завдяки рикошету, як Олександр Мельниченко зрівняв рахунок; не встиг Віктор Цой знову вивести будівельників вперед, як відповів Олександр Куріной – 2:2.
А ось по перерві команда Юрія Головіна значно додала і не відпускала гру до кінця матчу. А голи Віктора Цоя, Артема Криворучко та Олега Поліщука трансформували цю перевагу у фінальний рахунок 5:2.
«Київміськбуд» набрав 10 очок і відстає від «Гріффіна» на три пункти.

Альтернатива-Сервіт 4-2 Фактотум
Довго ми чекали дебюту Івана Кривошеєнка у чемпіонаті Києва і таки дочекалися! Капітан збірної України з міні-футболу двічі виводив вперед «Фактотум» - у першому випадку Іван здорово розібрався із захисником, а у другому використав ідеальний пас Костянтина Іванкевича.
Між цими голами Костянтин Макєєв забив свій м’яч після передачі Олександра Полішко з правого флангу. А ось у другому таймі героєм став інший Іван – той, що в команді «Альтернатива-Сервіт», той, що Глуцький.
П’ятірка «Альти» і сам провів гол, та ще і асистував Максиму Хижняку та Вадиму Атаманенку, коли забивали вони.
4:2 – у хлопців Миколи Костенко третя перемогу в чемпіонаті, 9 очок та гра в запасі.

Ковальська 3-2 Іст-Вест Ментор
Другу перемогу поспіль здобула «Ковальська», яка переграла «Іст-Вест Ментор». Відзначимо, що все у будівельників складалося доволі успішно – Олександр Рисенко відкрив рахунок вже на 3-ій хвилині, потім автогол відбувся у Ельмара Зулфігарова, а на початку другої половини Максим Шаповал зробив рахунок 3:0.
Але у середині другого тайму протягом однієї хвилини Юрій Коберник та Балаж Шимон забили по м’ячу та скоротили відстань до мінімуму!
У «Іст-Вест Ментор» з’явилася надія, проте втретє зламати оборону команди будівельної групи їм не вдалося.
«Ковальска» набирає 6 очок і підіймається на п’яту сходинку!