Анонс чемпіонату світу з карате

Українські каратисти їдуть до Мадриду за нагородами та рейтинговими очками на Токіо-2020

Анонс чемпіонату світу з карате
6-11 листопада в Мадриді пройде 24-й чемпіонат світу з карате. У змаганнях, які відбудуться на арені WiZink Center (15 тис. глядацьких місць), візьмуть участь 1114 спортсменів з 139 країн планети – обидві цифри є рекордними. 
 
Важливою особливістю чемпіонату є те, що його учасники змагатимуться не лише за медалі, а також за рейтингові очки для потрапляння на олімпійський турнір в Токіо-2020. Це зумовить велику принциповість та запеклість боротьби.
 
Збірна України їде до Мадриду в бойовому складі. 
 
У категорії «ката» виступатимуть Ганна Крещенко (жінки) та Віталій Кулик (чоловіки).
 
У категорії «куміте» серед жінок виступатимуть: Катерина Крива (-50 кг), Анжеліка Терлюга (-55 кг), Аніта Серьогіна (-61 кг), Галина Мельник (-68 кг), Анастасія Степашко (68+ кг). 
 
У чоловічому куміте змагатимуться: 
У командному куміте виступатимуть наступні склади: Олег Філіпович (-60 кг), Гнат Пак (-67 кг), Станіслав Горуна (-75 кг), Валерій Чоботар (-84 кг), Ярослав Горуна ( 84+ кг).
 
Жінки – Терлюга, Серьогіна, Мельник, Анастасія Мястковська. 
 
Чоловіки – Горуна С., Чоботар, Ігор Угніч, Андрій Торошанко, Костянтин Цимбал, Олександр Гревцов, Різван Талібов.
 
У категорії паракарате виступатиме чемпіонка світу 2016 року Каріна Айрапетян (ката на візках). 
 
Головний тренер національної збірної України – Антон Нікулін. До тренерського складу входять: Олександр Тонкошкур, Ігор Богдан, Ігор Негатуров. Лікар збірної – Тетяна Куртян. Делегацію очолює президент Української федерації карате Сергій Левчук. 
 
У складі збірної представники Львову (7), Одеси (5), Києву (3), Чернівців (2), Чорноморську (1), Сум (1).
Також на чемпіонаті працюватимуть троє українських представників суддівського корпусу: Станіслав Золотухін, Михайло Соколов, Ольга Нікуліна.
 
Нагадаємо, що це четвертий чемпіонат світу, в якому Україну представляє УФК. В 2014 році в Бремені (Німеччина) українські каратисти здобули свої перші світові нагороди – бронза Стаса Горуни (-75 кг) та Ірини Зарецької (-68 кг). В 2016 році в Лінці (Австрія) в активі збірної України була бронза Аніти Серьогіної (-61 кг).
 
До Мадриду українці їдуть з непоганими шансами поліпшити ці показники. Адже в складі команди сім спортсменів, які входять у топ-10 рейтингу Світової федерації карате (WKF). Анжеліка Терлюга і Стас Горуна очолюють рейтинг у своїх категоріях, Аніта Серьогіна стоїть на п’ятому місці, Валерій Чоботар – третій, Катерина Крива – восьма, Галина Мельник – дев’ята, Анастасія Степашко – десята. До того ж всі вони цього року брали медалі на етапах Прем’єр Ліги та Серії А.
 
Тож українські шанси в Мадриді виглядають цілком реальними, а очікування оптимістичними. Втім, конкуренція буде надзвичайно суворою, й все вирішуватиметься на татамі. 
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности