2

Фаворити розпочинають та перемагають!

В жіночій волейбольній Суперлізі пройшли перші ігри плей-офф

ФАВОРИТИ РОЗПОЧИНАЮТЬ ТА ПЕРЕМАГАЮТЬ!

В жіночій суперлізі прийшла пора плей-офф,де визначиться чемпіон, призери та команда яка покине суперлігу. Минулими вихідними пройшли перші матчі....

Розпочнемо з боротьби за чемпіонство.

Круг - Златогор 3:0 (25:20,25:13,25:21)
                               3:0 (25:21,25:20,25:17)

Минулорічний чемпіон і переможець цьогорічного регулярного чемпіонату черкаський Круг приймав команду-сенсацію цьогорічного чемпіонату - Златогор. Особливої боротьби в перших двох зустрічах не вийшло. Все ж таки клас чеміона та деб'ютанта суперліги дещо різні. Підопічні Олени Гостіщевої старались, але рахунок на табло. Кращим гравцем у складі переможниць укотре була визнана Марина Марченко.

Джінестра - Галичанка 3:0 (25:23,25:17,25:18)
                                              3:0 (25:19,25:19,25:22)

В Одесі зустрічались друга та третя команди за підсумками регулярного чемпіонату і шанувальниками волейболу очікувалась вперта боротьба, яка однак не получилась. Одеситки впевнено і не вимушено обіграли гостей з Тернополя, які були ослаблені відсутністю травмованої Надії Косило. У складі Джінестри чудові матчі провели Юлія Ларіонова та Леся Рихлюк, які зробили найбільший вагомий вклад у перемогу своєї команди.

МАТЧІ ЗА 5-8 МІСЦЯ

Сєвєродончанка-Керкинітіда 3:0 (25:23,25:19,25:22)
                                                          3:1 (23:25,25:21,25:16,25:25:14)

У Сєвєродонецьку зійшлись двоє головних невдах цього сезону. Це Керкинітіда яка в регулярній першості зайняла останнє, восьме місце, та місцева Сєвєродончанка, якій для попадання в півфінал чемпіонату країни забракло однієї перемоги, яку вони втратили в останній грі чемпіонату з Орбітою. Матчі пройшли за ігрової переваги господарок, які впевнено виграли обидві зустрічі дозволивши кримчанкам виграти лише одну партію в другий ігровий день.

Волинь - Орбіта 3:2(21:25,21:25,25:12,25:10,15:10)
                                3:2(20:25,23:25,25:19,25:19,15:9)

Чесно кажучи, важко щось тут написати, просто подивіться як розвивався рахунок по партіях і тоді стане більш зрозумілим що відбувалось у Луцьку. Особисто мені хочеться похвалити Волинь - за те що грали до кінця і за що були винагороджені двома перемогами над не простим суперником. Проте водночас прикро за молоду запорізьку команду, яка двічі була за крок до успіху, якого так і не досягнула...

Ось такими видались перші матчі плей-офф у жіночій суперлізі. Цими вихідними очікумо продовження.