Дніпро програв на виїзді в єврокубковому матчі

Це третя поразка Дніпра на груповому етапі Кубка Європи ФІБА

1313
0
Дніпро програв на виїзді в Фінляндії Катаї в матчі групового етапу Кубка Європи ФІБА – 77:84.

Гості почали зустріч досить зосереджено. Першим влучанням своєї команди Закурдаєв триочковим вивів дніпрян вперед після результативної атаки суперника. До останніх секунд українці тримали мінімальну перевагу в рахунку. Закурдаєв реалізував ше одну дальню спробу з двох, ставши найрезультативнішим у команді за перші 10 хвилин. Під кінець чверті Дніпро розгубив перевагу в реалізації та підбираннях, дозволивши господарям зрівняти рахунок.

З початком другої 10-хвилинки вже фінські баскетболісти змушували українських наздоганяти себе. Та дніпряни також далеко суперника не відпускали. У підсумку за першу половину матчу різниця в рахунку склала 3 очка на користь господарів. У результативності атак був практично паритет. Гравці Дніпра зробили на два підбирання в захисті більше. Найбільш помітною була перевага господарів у реалізації триочкових: 5 з 18 спроб проти 2/11 у Дніпра.

Третя 10-хвилинка остаточної відповіді про долю поєдинку не дала. Господарі намагалися збільшити перевагу. Часом виходили вперед на 7 очок, та остаточно взяти гру під свій контроль не змогли. П’ятиочкова різниця перед заключною чвертю залишала питання відкритими.

Початок останньої частини поєдинку почався неприємною втратою Ревзіна. Господарі використали нагоду: Сімпсон забив з-за дуги. Господарі поступово пішли в відрив. Згодом той же Сімпсон ще кілька разів влучив з дальньої відстані. У підсумку господарі майже вдвічі перевершили гостей за триочковими. Компенсувати це відставання дніпрянам не знайшлося чим. У підсумку третя поразка в трьох матчах.

У наступному поєдинку Дніпро зіграє 7 листопада вдома проти Левськи.