Пішла з життя Заслуженний тренер України з плавання Ніна Кожух

Ніна Кожух виховала цілу плеяду знаменитих спортсменів

Пішла з життя Заслуженний тренер України з плавання Ніна Кожух
© 24tv.u

29 жовтня на 74-му році життя померла Ніна Кожух - заслужений тренер України з плавання, Заслужений працівник фізичної культури України, нагороджена орденами княгині Ольги І, ІІ та ІІІ ступеня, Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України, тренер чотириразової чемпіонки Олімпійських ігор з плавання, заслуженого майстра спорту України, Героя України, Яни Клочкової, кращий тренер-жінка Європи 2004 року.

З 1963 по 1978 роки працювала в обласній раді «Динамо» м. Харкова тренером, старшим тренером. На час роботи в СДЮШОР «Динамо» м. Харкова Ніною Кожух та Олександром Кожухом підготовлені бронзові призери ХVІІІ і ХХІІ Олімпійських ігор Тетяна Дев’ятова та Володимир Долгов, переможці кубків та чемпіонатів Європи, багаторазові чемпіони та рекордсмени СРСР та України Людмила Баркалова, Наталя Попова, Людмила Крутакова, Олександр Маначинський, Юрій Вереітінов, 13 майстрів спорту міжнародного класу та 50 майстрів спорту з плавання.

З 1987 по 1997 роки працювала в м. Сімферополі в СДЮШОР «Динамо». З 1997 по 2001 рік працювала м. Харкові (разом з нею до м. Харкова переїхала і Яна Клочкова).

З 2001 року до цього часу проживала і працювала в м. Києві на посаді старшого тренера національної збірної команди України з плавання та доцентом кафедри плавання Національного університету фізичної культури і спорту.
За час роботи Ніна Кожух разом зі своїм покійним чоловіком Олександром Кожухом доклали чимало зусиль для розвитку плавання в Україні, підвищення спортивного авторитету України на міжнародному рівні.

Вічна пам'ять талановитому тренерові і чудовій людині.
 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
  Олег Бугаец
  Олег Бугаец, 31.10.2018 14:38
  +2
  подружжя Кожухів протягом багатьох років тримали збірну України з плавання на плаву
  Олег Бугаец
  Олег Бугаец, 31.10.2018 14:38
  +2
  подружжя Кожухів протягом багатьох років тримали збірну України з плавання на плаву
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности