Еліна Світоліна – Слоан Стівенс. Прогноз і анонс фіналу Сінгапура

Найважливіший матч у кар'єрі найкращої української тенісистки

Еліна Світоліна – Слоан Стівенс. Прогноз і анонс фіналу Сінгапура
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина
У неділю, 28 жовтня, перша ракетка України Еліна Світоліна (43-15) зіграє фінальний поєдинок Підсумкового турніру WTA у Сінгапурі. Суперницею українки стане американка Слоан Стівенс (37-18). Поєдинок розпочнеться о 13:30 за Києвом і буде транслюватися на UA:Перший.
 
Суперниця
 
Стівенс – універсальна тенісистка, яка вміє на корті все. Слоан може грати в атаку, а може й чудово відпрацьовувати в обороні. Два фінали за останні 5 турнірів Grand Slam тому доказ. Свою найкращу гру американка показала після того, як повернулася після травми стопи, через яку вона пропустила майже рік. Всього через кілька місяців Стівенс виграла US Open в статусі 83-ї ракетки світу. Найбільша претензія до Слоан – це не завжди гарна гра поза межами американського континенту. Але фінал Ролан Гаррос і ось уже фінал Сінгапура говорять протилежне.
 
На корті єдиним слабким місцем американки є витривалість. Якщо суперниці вдається затягнути гру в третій сет, шанси на перемогу зростають в геометричній прогресії. До Підсумкового турніру статистика сезону була навіть не на користь Стівенс (7-8), але тут вона вже її підправила.
 

Getty Images. Слоан Стівенс
 
Шлях на турнірі
 
Варто зазначити, що в раунді Робін цьогорічні фіналістки не могли опинитися в одній групі, адже під час жеребкування перебували в одній парі як п'ята і шоста сіяні.
 
Перед фінальним поєдинком жодна з них не знала гіркоти поразок, вигравши по чотири поєдинки.
 
Стадія Світоліна   Стівенс
РР1  Квітова [4] (6:3, 6:3)  Осака [3] (7:5, 4:6, 6:1)
РР2  Плішкова [7] (6:3, 2:6, 6:3)   Бертенс [8] (7:6(4), 2:6, 6:3)
РР3  Возняцкі [2] (5:7, 7:5, 6:3)  Кербер [1] (6:3, 6:3)
півфінал  Бертенс [8] (7:5, 6:7(5), 6:4)  Плішкова [7] (0:6, 6:4, 6:1)

Статистичні підсумки турніру для фіналісток:

   Світоліна   Стівенс
Проведено на корті 8 год 45 хв 8 год 27 хв
Різниця сетів 8-3 8-3
Різниця геймів 63-49 56-44
Всього виграних очок, % 51,4 51,6
Ейси 17 3
Подвійні помилки 7 11
Віннерси 78 80
Невимушені помилки 94 128
Очки виграні на 1-й подачі, % 66,7 55,5
Очки виграні на 2-й подачі, % 51,7 51,3
Очки виграні на 1-у прийомі, % 34,0 36,4
Очки виграні на 2-у прийомі, % 42,0 53,7
 
Зустрічі між собою
 
Дівчата зустрічались тричі, але перші дві гри відбулися в далекому 2014-му (1-1). Останній очний поєдинок пройшов на стадії півфіналу в Монреалі, де впевнено перемогла американка в двох сетах. В Сінгапурі Світоліній вдалося взяти реванш у Возняцкі і Бертенс, черга за Стівенс.
 
Перспективи в рейтингу
 
Все досить просто. Переможниця турніру закінчить сезон на четвертому місці. Та, що програє, фінішує шостою. Стівенс ще ніколи не закінчувала в топ-10, Світоліна минулого року завершила рік саме на шостій позиції. Враховуючи, що в Стівенс вже є один супертитул в кар'єрі, для Еліни перемога в Сінгапурі важливіша. 
 
Додамо, що Еліна перевершила ще один рекорд українського тенісу. В 1993 році Андрій Медведєв дійшов до півфіналу Підсумкового турніру ATP, де програв Піту Сампрасу. У Еліни вже є як мінімум вихід у фінал.
 
Прогноз
 
Букмекери передбачають перемогу Стівенс і їх можна зрозуміти. У півфіналі українка не продемонструвала тієї гри, якої від неї очікували. Але Стівенс також зіграла далеко не ідеально. Якби Плішкова була готова до серйозної боротьби протягом хоча б двох сетів, склад фіналу був би інший.
 
Якщо Еліну знову не накриє хвиля нервів, то в неї є всі шанси на перемогу, затягнувши матч в третій сет. Її гру у фіналах ми знаємо (12 з 14 завершилися перемогами). І потрібно повернути першу подачу, яка була в груповому раунді. Таблиця зі статистикою чітко дає зрозуміти де легше набирати очки.
 
Проноз Sport.ua: перемога Світоліної в трьох сетах
 
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(17 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    TemaMX
      TemaMX, 28.10.2018 12:17
    -2
    Ставил 10 косарей на Даяну с Бенчич, вот тогда нервы были))
    Юрий Пус
    Юрий Пус, 28.10.2018 10:54
    +6
    Фактор финала уравнивает шансы на победу...Я б не смотрел на то что кажут буки.Там такие експерды сидят..хе..хе...Думаю 90 процентов пишущих здесь мало сами верили в успех Свитолиной на турнире...Я лично хочу посмотреть красивый тенис и победу Свитолиной.
    Dima Stoyan
      Dima Stoyan, 28.10.2018 10:53
    +9
    Mr.Value, 28.10.2018 10:48
    Поставлю на Элину поболеть чисто , да и за коэф 2.2 вполне неплохо , хотя объективно тут шансы 50 на 50.Буки изначально правильные котировки дали , которые были равны , на американку многие грузят , но это не значит что они правы)
    Я бы поставил на американку, а болел бы за Элина)) тогда если выиграет - радостно, а если проиграет - то не так обидно)
    Mr.Value
      Mr.Value, 28.10.2018 10:48
    +3
    Поставлю на Элину поболеть чисто , да и за коэф 2.2 вполне неплохо , хотя объективно тут шансы 50 на 50.Буки изначально правильные котировки дали , которые были равны , на американку многие грузят , но это не значит что они правы)
    totake
      totake, 28.10.2018 10:08
    +3
    силова боротьба з американкою не під силу Еліні, треба зіграти як Плішкова в 1 сеті, спокійно і не традиційно, успіхів Еліні
    Vlad Rasevski
      Vlad Rasevski, 28.10.2018 09:31
    +12
    Отдельно спасибо за классную подробную статистику перед матчем! Уровень спорт. юа растёт. В матче Элине чуточку больше везения чем Слону! Удачи!!!
    Вячеслав Самойлов
      Вячеслав Самойлов, 28.10.2018 06:51
    +5
    Мне одному кажется, что Стивенс перед финалом в полуфинале малость "берегла силы"? Слить первый сет - об этом. А затем в третьем почти под "0" взять - тоже себе экономия. Против Элины Плишкова на групповом этапе побольше "упиралась"... Пожалуй, это тоже косвенно говорит о некоторой большей силе Стивенс перед Свитолиной.
    Хотя победы, конечно, желаем нашей Элинке!
    polesse2000
    polesse2000, 28.10.2018 00:42
    +4
    Удачи Элина! Будем болеть за тебя!
    buryi48
      buryi48, 28.10.2018 00:10
    +4
    Вірю в перемогу Еліни! Будьмо разом з нашою козачкою! Хай щастить!
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 27.10.2018 23:43
    +19
    Мне кажется, завтра все тактические хитрости не будут иметь особого значения. Победит та, у которой осталось больше физических и моральных сил выстоять еще одну, последнюю битву. От себя могу только пожелать Элине суметь выложиться на 101%, отдать вообще всё, что осталось от этого сложного сезона.
    Максим Гаврилов
      Максим Гаврилов, 27.10.2018 23:10
    +8
    Эле нужно играть в свою игру, и все будет норм! Я понимаю, что нам это легко сказать, а спортсменам сделать намного тяжелее, но надеюсь у нее получится!))) Удачи Свитолиной и надеюсь у всех будет завтра отличное настроение!!!
    firstromario
      firstromario, 27.10.2018 23:04
    +5
    Якраз ці думки про помсту хейтерам і додають їй сили.
    Yehor Polianskyi
    Yehor Polianskyi, 27.10.2018 22:22
    +4
    Володимир Дуць, 27.10.2018 22:03
    Дещо дивний анонс "...затягти матч в третій сет". Це що - один сет здати?
    А як на мене, якщо дійде до третього - Еліні самій у ньому буде важче.
    Це означає, що за досить рівної та тривалої трисетової гри (як-от сьогодні), коли Еліна може взяти один сет, а в іншому поступитися, то на допомогу Еліні може прийти той фактор, що вона більш витривала за стилем гри та відповідно до спостережень. З іншого боку, навіть цей фактор не спрацював зі Слоан, та й взагалі більшість поєдинків на цьогорічному турнірі є трисетовими. Проте ще є накопичена втома, а отут й може це зіграти на користь українки.
    Якщо Еліна буде так само впевнено грати у атаці як з Плішковою та захищатися як з Возняцкі, то в Слоан шансів небагато. Ну й від подачі багато чого буде залежати: ми бачили в півфіналі Стівенс під 80% першої. А також знаємо про другу Еліни з 110-120 км/год. Подивимося завтра, має бути цікаво.
    Доречі, бажано викинути Еліні оці думки про "довести комусь та щось, хейтерам/екс/інший варіант", "віддати борг Стівенс". Це не найкращі думки, що можуть іноді більше розізлити та вивести з рівноваги. Має бути насамперед бажання показати свій якісний тенніс та отримати задоволення від матчу. На тому боці не Слоан, а друга найкраща тенісистка конкретного турніру. Тож чому б не стати найкращою, якщо все для цього є? Here and Now, You can!
    Володимир Дуць
      Володимир Дуць, 27.10.2018 22:03
    +2
    Дещо дивний анонс "...затягти матч в третій сет". Це що - один сет здати?
    А як на мене, якщо дійде до третього - Еліні самій у ньому буде важче.
    dudigo79
      dudigo79, 27.10.2018 21:56
    +5
    Спочатку букмекери давали по суті рівні шанси, але більшість напевно почала ставити на американку, тому коефіціенти дещо зрушились
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 27.10.2018 23:43
    +19
    Мне кажется, завтра все тактические хитрости не будут иметь особого значения. Победит та, у которой осталось больше физических и моральных сил выстоять еще одну, последнюю битву. От себя могу только пожелать Элине суметь выложиться на 101%, отдать вообще всё, что осталось от этого сложного сезона.
    Vlad Rasevski
      Vlad Rasevski, 28.10.2018 09:31
    +12
    Отдельно спасибо за классную подробную статистику перед матчем! Уровень спорт. юа растёт. В матче Элине чуточку больше везения чем Слону! Удачи!!!
    Dima Stoyan
      Dima Stoyan, 28.10.2018 10:53
    +9
    Mr.Value, 28.10.2018 10:48
    Поставлю на Элину поболеть чисто , да и за коэф 2.2 вполне неплохо , хотя объективно тут шансы 50 на 50.Буки изначально правильные котировки дали , которые были равны , на американку многие грузят , но это не значит что они правы)
    Я бы поставил на американку, а болел бы за Элина)) тогда если выиграет - радостно, а если проиграет - то не так обидно)
    Максим Гаврилов
      Максим Гаврилов, 27.10.2018 23:10
    +8
    Эле нужно играть в свою игру, и все будет норм! Я понимаю, что нам это легко сказать, а спортсменам сделать намного тяжелее, но надеюсь у нее получится!))) Удачи Свитолиной и надеюсь у всех будет завтра отличное настроение!!!
    Юрий Пус
    Юрий Пус, 28.10.2018 10:54
    +6
    Фактор финала уравнивает шансы на победу...Я б не смотрел на то что кажут буки.Там такие експерды сидят..хе..хе...Думаю 90 процентов пишущих здесь мало сами верили в успех Свитолиной на турнире...Я лично хочу посмотреть красивый тенис и победу Свитолиной.
    Вячеслав Самойлов
    online
      Вячеслав Самойлов, 28.10.2018 06:51
    +5
    Мне одному кажется, что Стивенс перед финалом в полуфинале малость "берегла силы"? Слить первый сет - об этом. А затем в третьем почти под "0" взять - тоже себе экономия. Против Элины Плишкова на групповом этапе побольше "упиралась"... Пожалуй, это тоже косвенно говорит о некоторой большей силе Стивенс перед Свитолиной.
    Хотя победы, конечно, желаем нашей Элинке!
    firstromario
      firstromario, 27.10.2018 23:04
    +5
    Якраз ці думки про помсту хейтерам і додають їй сили.
    dudigo79
      dudigo79, 27.10.2018 21:56
    +5
    Спочатку букмекери давали по суті рівні шанси, але більшість напевно почала ставити на американку, тому коефіціенти дещо зрушились
    polesse2000
    polesse2000, 28.10.2018 00:42
    +4
    Удачи Элина! Будем болеть за тебя!
    buryi48
      buryi48, 28.10.2018 00:10
    +4
    Вірю в перемогу Еліни! Будьмо разом з нашою козачкою! Хай щастить!
    Yehor Polianskyi
    Yehor Polianskyi, 27.10.2018 22:22
    +4
    Володимир Дуць, 27.10.2018 22:03
    Дещо дивний анонс "...затягти матч в третій сет". Це що - один сет здати?
    А як на мене, якщо дійде до третього - Еліні самій у ньому буде важче.
    Це означає, що за досить рівної та тривалої трисетової гри (як-от сьогодні), коли Еліна може взяти один сет, а в іншому поступитися, то на допомогу Еліні може прийти той фактор, що вона більш витривала за стилем гри та відповідно до спостережень. З іншого боку, навіть цей фактор не спрацював зі Слоан, та й взагалі більшість поєдинків на цьогорічному турнірі є трисетовими. Проте ще є накопичена втома, а отут й може це зіграти на користь українки.
    Якщо Еліна буде так само впевнено грати у атаці як з Плішковою та захищатися як з Возняцкі, то в Слоан шансів небагато. Ну й від подачі багато чого буде залежати: ми бачили в півфіналі Стівенс під 80% першої. А також знаємо про другу Еліни з 110-120 км/год. Подивимося завтра, має бути цікаво.
    Доречі, бажано викинути Еліні оці думки про "довести комусь та щось, хейтерам/екс/інший варіант", "віддати борг Стівенс". Це не найкращі думки, що можуть іноді більше розізлити та вивести з рівноваги. Має бути насамперед бажання показати свій якісний тенніс та отримати задоволення від матчу. На тому боці не Слоан, а друга найкраща тенісистка конкретного турніру. Тож чому б не стати найкращою, якщо все для цього є? Here and Now, You can!
    Mr.Value
      Mr.Value, 28.10.2018 10:48
    +3
    Поставлю на Элину поболеть чисто , да и за коэф 2.2 вполне неплохо , хотя объективно тут шансы 50 на 50.Буки изначально правильные котировки дали , которые были равны , на американку многие грузят , но это не значит что они правы)
    totake
      totake, 28.10.2018 10:08
    +3
    силова боротьба з американкою не під силу Еліні, треба зіграти як Плішкова в 1 сеті, спокійно і не традиційно, успіхів Еліні
    Володимир Дуць
      Володимир Дуць, 27.10.2018 22:03
    +2
    Дещо дивний анонс "...затягти матч в третій сет". Це що - один сет здати?
    А як на мене, якщо дійде до третього - Еліні самій у ньому буде важче.