Итоговый турнир WTA. Свитолина сенсационно обыграла Квитову

Украинка впервые с 2014-го года сумела одолеть чешку

Итоговый турнир WTA. Свитолина сенсационно обыграла Квитову
© Jimmie48 Photography. Элина Свитолина
Украинская теннисистка Элина Свитолина выиграла стартовый поединок на Итоговом турнире WTA в Сингапуре. Украинка в двух сетах переиграла представительницу Чехии Петру Квитову.
 
Сингапур. Первый матч группового раунда 
Элина Свитолина (Украина) – Петра Квитова (Чехия) – 6:3, 6:3
 
Матч начался с неожиданного брейка от Свитолиной. Украинка грамотно воспользовалась ошибками соперницы, да и сама неплохо принимала. Но уже в следующем гейме чешка легко реализовала двойной брейкпоинт. При счете 2:2 Квитова снова начала чудить на своей подаче, подарив украинке шанс вырваться вперед. Но на этот раз у Свитолиной не получилось, и к середине сета на табло горели две тройки. Стоит отметить, что за 6 геймов Петра заработала 11 виннерсов против трех у Элины, но также чешка намного больше и ошибалась.
 
Переломный момент случился в седьмом гейме, когда Квитова совершенно отвратительно сыграла на своей подаче, несколько раз расстреляв сетку в простых ситуациях. Свитолина по возможности возвращала все мячи глубоко в центр корта, практически не ошибаясь и ожидала тех самых невынужденных ошибок соперницы. Это принесло нужный результат.
 
В девятом гейме мы впервые за матч увидели дроп-шот от Свитолиной и удачную игру у сетки. После этого стало ясно, что Квитовой сегодня ничего не светит.
 
 
Во второй партии при счете 1:1 Квитова могла брейкануть, но Свитолина сумела удержать подачу, отыграв три брейкпоинта. Важность победного гейма была велика. После этого Петра удивила Элину элементами игры в стиле Сергея Стаховского, отыграв почти всю свою подачу в «serve and volley». Как стало ясно после матча, это было едва ли не единственным светлым пятном в отвратительной игре Петры. Но разве нам горевать от этого? 
 
В шестом гейме Свитолина заработала двойной брейкпоинт, реализовав его с первого раза. Далее были две напряженные, но удачные защиты собственных подач от теннисисток. Уже подавая на матч Свитолина начала переживать и нетипично, как для сегодняшнего матча, много ошибаться. К счастью, количество ошибок чешки сегодня было неограниченным и Элина победила.
 
 
Не лучший матч как для такого турнира, но главное, что победа за нами. Элина выиграла поединок в двух сетах, а это весомая заявку на борьбу за выход в полуфинал. Хотя ожидать таких же подарков от других теннисисток будет слишком большой роскошью. Из плюсов стоит отметить подачу Элины. Она сегодня была стабильно хорошей, иногда приближаясь к 170 км/ч, чего мы не видели уже давно. Да и проклятие Квитовой наконец-то снято.
 
Если не случится форс-мажорных ситуаций, то Элина как минимум защитит очки за прошлогодний Итоговый турнир, а это уже неплохо.
 
Во втором матче дня сыграют Каролин Возняцки и Каролина Плишкова.

Подписывайтесь на канал >>> SPORT.UA в YOUTUBE

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(31 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    solomon7575
      solomon7575, 22.10.2018 10:32
    0
    Не могу понять, а почему сенсационно?
    d1mas2017
      d1mas2017, 22.10.2018 09:19
    0
    Это только начало...
    Next one !
    VoOne1983
      VoOne1983, 22.10.2018 06:45
    0
    resident_ua, 21.10.2018 18:44
    Такі коментарі веселі тут. Таке враження що більше вболіває проти Світоліної ніж зі неї. Круто що виграла. Буде видно як наступний рік зкладеться. Але видно що запаси ще є. На даний момент найкраща Українська тенісистка.
    Мда. Треба було тобі зайти сюди коли Еля влетіла Ван Цян.
    А ще я не розумію чому більшість так женуть на Матусевича??? Він досить неупереджено аналізує сильні і слабкі сторони в грі наших леді. І робить логічний прогноз на гру. Я при всій повазі до Еліни не поставив би ані копійки на неї в матчі проти Квітової. Хоча всім серцем вболівав за неї в усіх матчах. Я Еліні вдячний дуже за те що саме вона відродила в мені любов до тенісу. Але невже треба було її хвалити за виступи проти Круніч чи Ван Цян?
    Шановні ви здається плутаєте хейтерство зі здоровою критикою, як і Еліна поплутала.
    Silver URock
      Silver URock, 22.10.2018 02:57
    -1
    tanyk20, 21.10.2018 21:20
    Хочю привітати Еліну з перемогою і побажати їй здоров'я. Маю надію з нею все добре і вона зможе продовжити грати на турнірі в Сінгапурі. Перечитала кілька коментарів і, чесно кажучи, не можу зрозуміти такого підходу. Перемогла Еліна і це круто, а як вона перемргла, це через тиждень вже ніхто і не згадає. Головне це результат. Мені пригадалося інтервью з Наомі Оакою, коли вона розповідала, що раніше вона старалася ефектно грати, робити цікаві круті удари, викладалася на них, старалася аби її гра подобалася публіці. І тільки з часом до неї прийшло розуміння, що головне це перемога, головне - результат, і професіоналізм заключається в тому щоб досягти результату з мінімально можливою втратою сил і енергії. У Елі була тактика захисту вона принесла успіх і прекрасно! Браво Еля. Браво її команда.
    в нас якась ментальна потреба підлаштовуватися на чужу хвилю, в більшості. В тому то і справа, що для спортсмена важливий результат і я, наприклад, абсолютно спокійно це сприймаю. Але що вас всіх так дивує, що вболівальник хоче шоу? Вболівальник хоче таку перемогу щоб переглядати знову і знову. Не треба плутати вболівальника з фан-клубом. А професійні спортсмени це якось переживуть - за такі то гроші))) Ну їй богу))) Цікаво, до речі, скільки з вас на другий день переглядає хвалебний матч, скільки ще через день))) - або через 14 років, якщо взяти з наших (вибачте що бокс) Віталій- Коррі?) наприклад - дивлюся знову і знову. Ну хтось скаже, що то рівень гурмана і теж перегнув в іншу сторону, погоджуся - але ж є й такі. По іншах видах теж постійно мусолять - та ми не повинні завжди співати дифірамби, справжній вболівальник не має бути байдужим, от і все. Небайдужих в Еліни повно, думаю вона рада й спонсори))) ну і ми теж. Взагалі, круто було б зробити такий спурт наприкінці року та забрати цей турнір. Чого й бажаю та сподіваюся
    tanyk20
    tanyk20, 21.10.2018 21:20
    +8
    Хочю привітати Еліну з перемогою і побажати їй здоров'я. Маю надію з нею все добре і вона зможе продовжити грати на турнірі в Сінгапурі. Перечитала кілька коментарів і, чесно кажучи, не можу зрозуміти такого підходу. Перемогла Еліна і це круто, а як вона перемргла, це через тиждень вже ніхто і не згадає. Головне це результат. Мені пригадалося інтервью з Наомі Оакою, коли вона розповідала, що раніше вона старалася ефектно грати, робити цікаві круті удари, викладалася на них, старалася аби її гра подобалася публіці. І тільки з часом до неї прийшло розуміння, що головне це перемога, головне - результат, і професіоналізм заключається в тому щоб досягти результату з мінімально можливою втратою сил і енергії. У Елі була тактика захисту вона принесла успіх і прекрасно! Браво Еля. Браво її команда.
    Remark79
      Remark79, 21.10.2018 20:48
    +4
    Вітання Елінка! Ти наша гордість!!! Я так надіявся, що ти зможеш)))) Цю ганебну статистику з Квітовою просто необхідно було міняти Успіхів і сили тобі в наступних матчах!
    captain2009
    captain2009, 21.10.2018 20:37
    +8
    Безумно рад победе Элины. Случилось то, на что я надеялся, когда написал комент к превью этого матча, а именно "Элину все считают андердогом, но надо понимать в какой форме Квитова сейчас". К сожалению, в прямом эфире матч не удалось посмотреть, не до того было. Но то, что увидел в послематчевом обзоре, говорит о том, что Станислав Матусевич был недалек от истины, написав свой комментарий после этой игры. Элина применила свою старую испытанную тактику более-менее стабильной защиты, и в этом матче это принесло успех. Но и сама Петра сегодня была какой-то медленной, хотя во многих случаях она забивала прекрасные мячи, особенно, когда Элинка ей под левую рабочую руку набрасывала. Но это проблемы Петры, пусть ее тренер ломает голову над тем, чем воевать против Возняки, и это ни в коем случае не снижает ценность добытой сегодня победы. Да, еще пока нет той, римской Элины, которой многим из нас хочется видеть. Но, думаю, что данная победа должна дать положительные эмоции Элине, и очень хочется верить, что ее кризис достиг дна в той неуспешной концовке сезона. Следующие игры покажут, на правильном ли она пути, хотя совершенно понятно, что подьем будет затяжным и медленным.
    Из сегодняшнего выступления Элины понравились улучшения в подаче, а также то, что даже в критические моменты типа 0:30 на своих подачах она не раскисала, а продолжала играть так, как умеет. Иногда она и пыталась раскидывать по углам Петру, но эпизодами только. Еще понравились попытки свечей, однако перебросить высоченную Квитову не так то и просто. Но сам факт таких попыток говорит о проводимой работе над ошибками. Верю в нашу лучшую на сегодняшний момент теннисистку, держу за нее кулаки и желаю побед в следующих играх. А Петре пожелаю не делать трагедии из сегодняшней игры и одолеть датскую полячку. Лично мне хотелось бы, чтобы дальше прошли и Квитова, и Свитолина, однако, это спорт.
    vit-2
      vit-2, 21.10.2018 20:04
    +11
    Не знаю, мені гра Еліни сьогодні сподобалася:
    - в захисті надійно;
    - лише 1 подвійна помилка за гру - в стартовому геймі на своїй подачі (у чешки аж 7 подвійних);
    - в плані психології на рівні (лише 1 програна подача на старті, а далі виграла пару геймів на своїй подачі із 0-30, і врятувала усі 3 брейкпойнті, які були в суперниці);
    - старалася діставати м'ячі.
    Хай кажуть Петра сьогодні дуже багато помилялась, але співвідношення віннерси / помилки в неї 0 (29 / 29), а в іншої чешки, яка начебто зіграла дуже добре - Плішкової +1 (22/21). Інша справа що подача Петру підводила, це так. Еліна старалась, боролась і зберігала холоднокровність навіть під час частих 0-30 на своїй подачі, не даючи чешці повернутися в гру. Для свого теперішнього стану - поступового набору ваги, і зовсім не за рахунок м'язів, Еліна зіграла цілком пристойно. Гра почалась із віннерса Елі, інша річ що, можливо, саме часті помилки від чешки як раз і сприяли обережній тактиці українки. А от якби Петра грала б у своїх кращих традиціях, то вірогідно і Еліна не відсижувалася б у захисті і змінила б свою тактику на більш атакуючу.
    Здоров'я Еліні. Вірю що вона може ще додати по ходу турніру.
    pass19
      pass19, 21.10.2018 19:11
    +3
    Володимир Форик, 21.10.2018 18:42
    НМД, критикувати п. Станіслава має право лише той, хто ПЕРЕД матчем написав - "ні, я впевнений, Еліна переможе, Станіслав неправий".
    Багато було таких?
    До речі, букмекери теж буди абсолютно згідні з п. Станіславом! ))
    Были:
    Кольорова Планета, 21.10.2018 11:43
    Світоліна виграє без проблем , 6 геймів за гру це максимум для сьогоднішньої Квітової
    resident_ua
    resident_ua, 21.10.2018 18:44
    +7
    Такі коментарі веселі тут. Таке враження що більше вболіває проти Світоліної ніж зі неї. Круто що виграла. Буде видно як наступний рік зкладеться. Але видно що запаси ще є. На даний момент найкраща Українська тенісистка.
    Володимир Форик
      Володимир Форик, 21.10.2018 18:42
    +3
    НМД, критикувати п. Станіслава має право лише той, хто ПЕРЕД матчем написав - "ні, я впевнений, Еліна переможе, Станіслав неправий".
    Багато було таких?
    До речі, букмекери теж буди абсолютно згідні з п. Станіславом! ))
    Сергій Чупахін
      Сергій Чупахін, 21.10.2018 17:49
    -4
    наробила
    Сергій Чупахін
      Сергій Чупахін, 21.10.2018 17:40
    -7
    свята нашла гру
    Сергій Чупахін
      Сергій Чупахін, 21.10.2018 17:36
    -5
    раздела как детку
    Сергей Богданов
      Сергей Богданов, 21.10.2018 17:17
    +2
    shimvlad, 21.10.2018 16:41
    Чого ви накинулись на Стаса ? Невже ви думаєте, що він не зрадів перемозі Світоліної ? Впевнений, що задоволений, як і ми всі. Просто заради об'єктивності звернув увагу на недоліки в грі, які можливо не дозволять їй продовжити перемагати. Просто він хоче, як і всі ми, щоб перемог в неї було якомога більше. От і все.
    Просто тут срач развели, даже непоняв что Стас имел в виду
    znak51
      znak51, 21.10.2018 17:17
    +9
    Поздоровимо Еліну, є захист минулорічних очок, і вже проглядається відродження тої Світоліної, що була в березні. Подача за 160, та ще й націлена під бек, щічки та ручки поповнішали. Ще багато роботи, підкачати ноги, та й руки далі, бо силу ударів не можна зрівняти з Даяною, повернути швидкість руху, пдтягти дроп-шот, та гру біля сітки, але,якщо підбере нормальну команду, це не проблема. А поки з перемогою!
    Sviatoslav Kudelych
      Sviatoslav Kudelych, 21.10.2018 17:06
    -4
    shimvlad, 21.10.2018 16:45
    Я теж згідний з Вами. Як тільки Еліна починє в інтерв'ю хвалити себе, говорити, що вона на вірному шляху і т.д., то наступний матч вона обов'язково програє. Ніякої самокритики і об'єктивного ставлення до сівоєї гри.
    Це ви про Матусевича???
    pass19
      pass19, 21.10.2018 16:58
    0
    shimvlad, 21.10.2018 16:49
    Фразу "Це моя відповідь хейтерам" можна говорити після перемоги в туонірі, або хоча б у групі, а не після одного матчу після програних підряд 4-х.
    А какие 4 подряд или вы только проигранные матчи смотрите?
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 21.10.2018 16:51
    -4
    shimvlad, 21.10.2018 16:45
    Я теж згідний з Вами. Як тільки Еліна починє в інтерв'ю хвалити себе, говорити, що вона на вірному шляху і т.д., то наступний матч вона обов'язково програє. Ніякої самокритики і об'єктивного ставлення до сівоєї гри.
    Это суть многих спортсменов в принципе. Обращать внимание на недостатки должен ее тренер в первую очередь, а на таком высоком уровне в спорте возможно безграничная вера в свои силы даже важнее чем знание своих слабых сторон, как ни парадоксально.
    ivars99
      ivars99, 21.10.2018 16:51
    0
    shimvlad, 21.10.2018 16:41
    Чого ви накинулись на Стаса ? Невже ви думаєте, що він не зрадів перемозі Світоліної ? Впевнений, що задоволений, як і ми всі. Просто заради об'єктивності звернув увагу на недоліки в грі, які можливо не дозволять їй продовжити перемагати. Просто він хоче, як і всі ми, щоб перемог в неї було якомога більше. От і все.
    Гадаєшь, це допоможе?
    Накинулись на нього переважно через те, що він писав до, а не після матчу.
    Alexsandr Roy
      Alexsandr Roy, 21.10.2018 13:47
    +19
    Сенсационно..
    что за заголовки???
    Сенсационно ьэто если 3 ракетка и 572
    А не когда играют ТОП 8,тут каждая каждую обыгрывать можно
    Сенсационно ,это если Сан Марино обыграет в футбол Францию
    Oksana Parawak
      Oksana Parawak, 21.10.2018 13:57
    +16
    Всі кричали в один голос ЩО ЇЙ ТАМ РОБИТИ...!!
    Народ хватиь ДИЗМОРАЛИТИ!!!!
    Так не в хорошій формі..потужності не вистачає.. але..
    Я просто рада що українська тенісистка 2-й раз поспіль попадає на цей турнір і має шанс конкурувати.
    PS Європа б нею пишалась але вона наша(йолкипалки)
    Mukomol
      Mukomol, 21.10.2018 13:44
    +13
    Фото таке - Ну що, не чекали ?
    Lawyer
      Lawyer, 21.10.2018 16:09
    +12
    Чуваки, не сваріться. Як би там не було, всім адекватним до вподоби результат. І як би там не було, ніхто не пише масово щось типу "ось це був теніс", "який крутий матч". Бо гра по змісту звичайнісінька. Не день Квітової. Хоча і Світоліна заслужила перемогу, бо впевнено користалася помилками суперниці. Це частково було схоже на всім відомий футбольний матч Барселона-Рубін чи стиль футбольної збірної Греції зразка 2004 року. Просто треба вдало відзахищатися, і чекати на фарт у потрібний момент. Нейтральному вболівальнику такі матчі не дуже цікаві, експертам не мають що захопливо коментувати, але від того свято перемоги Греції у 2004 не було сумнівним чи неповноцінним. Бажайте Еліні успіху на шляху до вершини турніру в Сингапурі, а не ображайте одні одних.
    cloud_on
      cloud_on, 21.10.2018 14:00
    +12
    Stanislav Matusevych, 21.10.2018 13:52
    Правильней, конечно, было бы сказать "Квитова сенсационно проиграла Свитолиной". Чудовищное количество простых ошибок от чешки Элине очень помогло. Плюсов сегодня я увидел два.
    1. Малое количество собственных невынужденных.
    2. Пошел-таки набор мышечной массы.
    Но все равно ход игры зависел лишь от Квитовой. Элина снова возвращала мячи только в центр корта, причем до многих сильных (даже не особо направленных) ударов ногами не успевала и просто выкидывала на ракетку. И тут абсолютно невозможно было угадать, будет у Квитовой виннерс или невынужденная.
    Тем не менее, результат добыт и это хорошо. Прошлогодние очки Элиной уже точно защищены. Посмотрим, как будет дальше.
    Она не просто в центр играла, а под неудобную руку. Это видно было. И несколько раз попадала очень хорошо. То, что Квитова в хреновой форме - это е личные проблемы. Нам и своих хватает. ТАк что лично я удовлетворен. Кстати, сам орал на телевизор, когда Эля начинала что-то придумывать. Укороченные или сильно косые. Сегодня победить Квитову возможно было именно максимальной простотой. Что она и сделала. Поздравляю..!
    peter-sh
      peter-sh, 21.10.2018 13:58
    +12
    Переглянувши статистику, переконався, що мої враження від матчу не є хибними - План Еліни на матч був по мінімум помилок головне перебити сітку і чекати коли супротивниця помилиться. Еліна практично не атакувала. Після Матчів Даяни - виглядає це доволі нудно. Однак видно, що Еліна робить висновки зі своїх поразок і розуміє, що на даний момент її стан не дозволяє їй "виносити" сеперниць в яскравому стилі. А розумний теніс ще ніхто не відміняв. Еліна розуміля, що вона не може тягатися в потужності з Квітовой, тому робила розумно - перекидала м'ячики на сторону чешки та чекала помилки останньої.
    vit-2
      vit-2, 21.10.2018 20:04
    +11
    Не знаю, мені гра Еліни сьогодні сподобалася:
    - в захисті надійно;
    - лише 1 подвійна помилка за гру - в стартовому геймі на своїй подачі (у чешки аж 7 подвійних);
    - в плані психології на рівні (лише 1 програна подача на старті, а далі виграла пару геймів на своїй подачі із 0-30, і врятувала усі 3 брейкпойнті, які були в суперниці);
    - старалася діставати м'ячі.
    Хай кажуть Петра сьогодні дуже багато помилялась, але співвідношення віннерси / помилки в неї 0 (29 / 29), а в іншої чешки, яка начебто зіграла дуже добре - Плішкової +1 (22/21). Інша справа що подача Петру підводила, це так. Еліна старалась, боролась і зберігала холоднокровність навіть під час частих 0-30 на своїй подачі, не даючи чешці повернутися в гру. Для свого теперішнього стану - поступового набору ваги, і зовсім не за рахунок м'язів, Еліна зіграла цілком пристойно. Гра почалась із віннерса Елі, інша річ що, можливо, саме часті помилки від чешки як раз і сприяли обережній тактиці українки. А от якби Петра грала б у своїх кращих традиціях, то вірогідно і Еліна не відсижувалася б у захисті і змінила б свою тактику на більш атакуючу.
    Здоров'я Еліні. Вірю що вона може ще додати по ходу турніру.
    solova63
      solova63, 21.10.2018 15:51
    +11
    Сто лет уже не отписывался на спорт.юа..
    Хотя читаю регулярно.
    -----------------------------------------------------------------------
    Матусевич, тебе там корона не жмет? Раньше ты так не общался! "я трачу свое время...", "посмотрим сколько ты продержишься без бана...", "большинство - неадекваты..." и прочие перлы.
    Ты не слишком возомнил о себе? А, Станислав? Раньше ты был намного проще и скромнее.Со стороны это очень заметно, поверь!
    Oksana Parawak
      Oksana Parawak, 21.10.2018 14:30
    +11
    Stanislav Matusevych, 21.10.2018 14:18
    Перемогофилы, я смотрю, разбушевались. Еще несколько дней назад зрадофилы крыли Элину, на чем свет стоит, теперь их антиподы вещают о прекрасной игре. Попытки объективного подхода, я смотрю, мало кому интересны. Ох и нарид у нас...
    Ні Станіслав, гри не було "прекрасної". Просто перемогоа є перемога, відповідно Еля більше заслуговувала, і менше помилась.
    Не треба стрибати до небес а просто порадуватись за неї що їй Бог поміг.
    І не треба кидатись в безодню від програшу... можна просто підтримувати свої співвічизниць..я думю що дужу важка праця!!!
    Треба жити "Зараз", радіти зараз, підтримувати зараз , переживати зараз !!
    І менше Дизморалити!!! Чесно це дуже надоїдає і нервує!!!
    PS ХАЙ ЩАСТИТЬ Елінці(андердог наш український ггг)
    ancientgreek
      ancientgreek, 21.10.2018 13:52
    +11
    Андрій Ванчак, 21.10.2018 13:49
    Еліна зіграла стабільно, без будь-яких змін за останній час в кращу сторону - знову гра без загострень, всі м'ячі по центру, там де була чешка, так що дякуємо Богу, що Петра в хреновій формі. До наступних матчів треба покращувати гру однозначно, але радує, що є впевнена стабільність, успіху дальше, Еліна!!!
    Не можу з вами погодитися. Еля грала не в центр, як вона завжди робила (і програвала), а під праву руку. Це, зрештою, і привело до такої кількості помилок з боку чешки. Все-таки, винесла урок після гри з Бузарнеску. Як виявилося, все що потрібно - грати під незручну руку і буде щастя!
    romprest
      romprest, 21.10.2018 13:51
    +11
    Молодець! Так тримати! Скажу чесно, не очікував, проте надіявся. І, як завжди, триматиму кулаки і далі!
    vit-2
      vit-2, 21.10.2018 13:51
    +11
    Усіх із перемогою Еліни!
    Можна сказати що сьогодні грала Еліна зразка 2017 року.
    Хай перемога здобута в захисті, частково на помилках суперниці і надійній грі на задній лінії, але якщо цей теніс приносив результат, то, як кажуть, нове це добре забуте старе. Хай так буде і далі.
    П.с. Хтось сьогодні хату на Петрі програв
    Алекс Жаирс
    Алекс Жаирс, 21.10.2018 14:17
    +10
    Вас не поймёшь,когда Элина проигрывает сделав кучу не вынужденных её обвиняют в этом поражении,
    когда её соперница делает ошибки Элину снова обвиняют,теперь уже,что выиграла не так.
    Все делают ошибки,но выигрывает тот,кто сделал их меньше-сегодня это была Свитолина с чем её и поздравляю,но главное достижение этой победы в том,что,будем надеяться,к неё вернётся психологическая уверенность и надеюсь,что эта победа на турнире не последняя.
    it_is_cool
      it_is_cool, 21.10.2018 13:53
    +10
    Скажу то, что видел: Квитова превосхолила Свитолину в виннерсах, но ещё больше в ошибках (невынужденных в первую очередь). Элина молодец, что в конце не дрогнула, наладила таки первую подачу, и в итоге выиграла. Как поменять, абсолютно заслуженно. Фирменный защитный теннис Элины заставил сломаться соперницу, которая, мягко говоря, неив форме сейчас. В прочем, как и наша Эля далека от своих лучших кондиций.Надеюсь, всю свою мощь она приберегли именно на этот турнир и ещё не раз всех порадует, а кое-кого (судя по постам здесь) и удивит..Умничка, только побед, Слава Украине!))
    znak51
      znak51, 21.10.2018 17:17
    +9
    Поздоровимо Еліну, є захист минулорічних очок, і вже проглядається відродження тої Світоліної, що була в березні. Подача за 160, та ще й націлена під бек, щічки та ручки поповнішали. Ще багато роботи, підкачати ноги, та й руки далі, бо силу ударів не можна зрівняти з Даяною, повернути швидкість руху, пдтягти дроп-шот, та гру біля сітки, але,якщо підбере нормальну команду, це не проблема. А поки з перемогою!
    ivars99
      ivars99, 21.10.2018 15:28
    +9
    Да ладно вам, хорош гнобить Матусевича. Ну облажался человек. Первый раз что ли...
    vit-2
      vit-2, 21.10.2018 14:22
    +9
    bandera1996, 21.10.2018 14:13
    Уважаемый, Святослав Матусевич. Прекращайте писать то в чём вы на уровне "эксперта" не разбираетесь. Просто, уже от вашего "ГОРЕ" экспертного мнения начинает подгорать. Наша первая ракетка выиграла не в лучшей форме самой неудобной сопернице, а вы продолжаете убеждать всех, что это не её заслуга.
    Поверьте, вы 70 % читателей sport.ua уже за..али своим мнением. Создайте блог и пишите там, так будет лучше для всех
    Станіслав, усім ніколи не вгодиш, тому не звертайте уваги на деякий негатив у свою сторону. Переконаний що більшість місцевих вболівальників із задоволенням читають Ваші коментарі і статті.
    presburg
      presburg, 21.10.2018 13:54
    +9
    Александр Кривобок, 21.10.2018 13:48
    после игр Даяны, тошнит от пассивной игры Свитольки, ни какого агресивного атакующего стиля, просто тыцкалка мяча сопернице и надежда на ошибку. С победой....
    Вот хоть штото в жызни докажы сам а потом пускай тебя тошнит сколько хочеш!!!Елина когда играет и атакует то пихдите што проиграла а теперь выиграет от очень неудобной соперницы и снова пиздиш..не штоб порадоватся так он дерьмом кидается
    lenata_p
      lenata_p, 21.10.2018 13:54
    +9
    LAZIO, 21.10.2018 13:43
    Шоо?.. Веділи???...це вам не той!!
    Браво Еля!!!!!!!
    Наш брат, Лацио, не полетел случайно в Сингапур?
    Будет ждать Элину в старом добром Риме?
    Победителей не судят - старая истина.
    Эля потратила ровно столько сил, сколько надо было для победы.
    Как она сказала после матча - ноги так устали, что я думаю только о хорошем массаже.
    Хорошего ей восстановления и побед нам на радость.
    Кому не нравится - есть другие каналы.
    peter-sh
      peter-sh, 21.10.2018 13:50
    +9
    Ну і заголовок. Чому це сенсаційно? На цьому турнірі кожна учасниця може перемогти кожну. Дуже рівний склад. Тому, як на мене пафосні заголовки типу "сенсаційно", "ніхто не очікував", "несподівано".... є недоречними.
    Тим більше що більшість вболівальників очікують від Еліни достойного виступу на турнірі, і навіть сподіваються на перемогу.
    Єліна молодець - успіхів!
    Sport.ua - Переставайте писати "тупі" заголовки до новин (доречі щодо заголовків у вас це відбувається систематично). Привертайте більше аудиторії не венсаційними заголовками новин там де жодної сенсації немає, а якісним контентом та цікавою подачею новин, а не простою калькою з інших ресуосів.