717
0

Жіноча Суперліга: Київ-Баскет і Динамо виграли у гостях

Переможна серія Київ-Баскета сягнула 36 матчів

Жіноча команда Київ-Баскета продовжує переможну серію у Суперлізі. Цього разу під гарячу руку підопічним Володимира Холопова потрапив Рівне-ОШВСМ. Команда Валерія Жартуна не змогла поставити перед суперником завдання, які неможливо розв’язати. Усе неможливе – можливо! Це гасло як не можна краще підходить для характеристики чемпіонок. Вони вже не програють у Суперлізі 36 матчів поспіль з урахуванням минулого сезону (програли тільки Фінал Кубка України ІнтерХіму).

Першу чверть команди відіграли у рівній боротьбі. Але потім Київ-Баскет завівся і вже на перерву команди пішли за 10-очкової переваги гостей. А на початку заключної чверті перевага Київ-Баскета зросла до +16. Звісно, лише тоді підопічні Володимира Холопова дещо скинули оберти, тримаючи суперника на безпечній очковій відстані. У підсумку п’ятнидцятиочкова перевага – 76:61 на користь Київ-Баскета.

У складі переможниць відмінно зіграла Євгенія Спітковська: 22очка + 10 рп, ще один дабл-дабл в активі Вероніки Любінець 15 очок + 11пб.

Рівне-ОШВСМ – Київ-Баскет 61:76 (18:18, 12:22, 17:23, 14:13)

Блискавки 20-го жовтня поступилися вдома київському Динамо. У цьому протистоянні боротьба була запеклою до останньої миті. За хвилину до кінця Жмурко скоротила відставання вінничанок до мінімуму 72:73. Але надалі Цюбик і Кійс проявили результативність, а господарки – ні. У підсумку 76:72 на користь Динамо.

Динамівська американка Кійс демонструє високі індивідуальні показники. У звітному поєдинку вона набрала 26 очок, зробила 19 підбирань. У її колеги по команді Оксани П'янтак також дабл-дабл - 12 очок+11пб.

Вінницькі Блискавки – Динамо-НПУ 72:76 (13:22, 16:18, 26:24, 17:12)