БУБКА: «Здобутки на Олімпійських іграх вселяють віру в майбутнє

Президент НОК підсумував виступи на Юнацьких іграх

БУБКА: «Здобутки на Олімпійських іграх вселяють віру в майбутнє
Президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка підбив підсумки Юнацьких Олімпійських ігор, які завершились в аргентинському Буенос-Айрес.
 
«Пишаюсь нашими юними олімпійцями! Приємно було бачити, з яким професіоналізмом, неймовірною самовіддачею і високою майстерністю наші спортсмени виходили на арени змагань, як вони підтримували один одного до, під час та після змагань.  В Олімпійському селищі і на трибунах олімпійського Буенос-Айреса не було більш дружної та злагодженої єдиної команди, яка щиро і самовіддано переживала усі перемоги та невдачі, працювала на один спільний результат. Сам не раз ставав свідком з якою наполегливістю українці боролися за кожний заліковий бал, метр, секунду.  Хочу подякувати нашим юним олімпійцям за надзвичайні емоції радості та відчуття гордості, які вони нам подарували протягом всіх Ігор. 23 нагороди, з яких 7 найвищого ґатунку – чудовий результат», - наголосив уславлений олімпієць.
 
«Головна задача, яка стоїть перед країною та усіма спортивними організаціями – зберегти і підтримати цю молодь, яка своїми досягненнями прославила Україну на увесь світ, щоб вже незабаром – в Токіо-2020, Парижі-2024 та Лос-Анджелесі-2028 саме ці обдаровані юні атлети піднялися на олімпійський п’єдестал і на честь їх перемог піднімався прапор і лунав гімн України», - наголосив Сергій Бубка.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — НОК Украины

(1 голос)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
    Комментарии отсутствуют. Вы можете стать первым.
Вы не авторизованы.
Если вы хотите оставлять комментарии, пожалуйста, авторизуйтесь.
Если вы не имеете учётной записи, вы должны зарегистрироваться.
© 2003-2020 Sport.ua
Продолжая просматривать SPORT.UA, Вы подтверждаете, что ознакомились с Политикой конфиденциальности