Люксембург. Ястремская проиграла битву за финал

18-летняя украинка на тай-брейке третьего сета уступила Белинде Бенчич

Люксембург. Ястремская проиграла битву за финал
© Getty Images. Даяна Ястремская
Третья ракетка Украины Даяна Ястремская (№66 WTA) проиграла полуфинальный поединок на турнире в Люксембурге. 18-летняя украинка в трех сетах уступила 21-летней представительнице Швейцарии Белинде Бенчич (№47 WTA). 
 
Люксембург. Полуфинал
Даяна Ястремская (Украина) – Белинда Бенчич (Швейцария) – 2:6, 6:3, 6:7(5)
 
На первый сет Даяна вышла без надлежащей концентрации, особенно это было заметно на фоне соперницы. Бенчич играла практически безошибочно (2 невынужденные за сет), хотя и особо не обостряла. А вот у Ястремской не получалось хорошо побороться за важные мячи в концовках нескольких первых геймов. Часто она в выигрышных ситуациях плохо играла у сетки, чего за ней не замечалось на протяжении этих фантастических двух недель. Это привело к тому, что представительница Швейцарии повела с двумя брейками и украинка дальше практически не сопротивлялась, хотя и отыграла сетбол на своей подаче в седьмом гейме.
 
 
Во второй партии мы уже увидели другую Ястремскую. Ту, которая доминирует на корте и частенько загоняет соперницу далеко за заднюю линию. Счет первого сета 5:1 повторился зеркально, но Бенчич все-же сумела один брейк отыграть. В девятом гейме Даяна заработала двойной сетбол, а швейцарка с первого раза дважды расстреляла сетку. Спасибо ей за это.
 
 
Судьба матча решалась в третьем сете, и как это часто бывает у девушек, защищать свои подачи оказалось труднее, чем выигрывать чужие. Со счета 2:2 было проиграно 4 подачи подряд. Бенчич в середине третьей партии уже тяжело дышала и хуже передвигалась по корту. Ее спасением стал медицинский тайм-аут. В девятом гейме Белинда ценой невероятных усилий и явной ошибки линейного судьи удалось первой взять свой гейм. А уже на следующем геймболе Ястремской судья на вышке заставила переиграть очко, когда линейный крикнул чистейший аут от Бенчич. Цирк. К счастью, Даяна со второй попытки сравнялась на пяти. Публика, которая явно больше переживала за нашу теннисистку, была в экстазе.
 
Видимо, теннисистки поняли, что без тай-брейка не обойтись и легко набрали по шестому очку на своих подачах. В решающий момент полуфинала Ястремская показала фантастические бойцовские качества. Чего только стоит выигранная борьба за очко при счете 1:2. Даяна бегала за каждым мячом, падала, но все равно не сдавалась. К сожалению, первой матчбол заработала Бенчич, а Ястремская не сумела хорошо принять ее подачу.
 
 
В финале Бенчич сыграет против Юлии Гёргес.
 
Благодаря выходу в полуфинал, Ястремская поднимется на 5 позиций и с новой недели будет на 61-м месте в мировом рейтинге, если Жабер на обыграет Касаткину в Москве.
 
Видео полного матча здесь.
 

Подписывайтесь на канал >>> SPORT.UA в YOUTUBE

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(17 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Комментарии
    znak51
      znak51, 20.10.2018 12:16
    +3
    Молодець ! Вчора вже не було ні сил, ні здоров'я ( тейпи на руці і нозі, через це й подача і форхенд підводили), але який боєць, який характер ! Тому то Бенчіч після перемоги й заплакала, що зрозуміла - більше вона Даяну не обіграє, це був останній раз, а вона ж була в топ-10. Зараз відпочити, відновитися, залікувати травми і вперед, на АО ! Ми чекаємо від тебе, Даяно, прекрасного виступу !
    cloud_on
      cloud_on, 20.10.2018 11:11
    0
    Юрий Алпатов, 20.10.2018 10:43
    А вы еще учитывайте часовые пояса Гонг Конг, Люксембург. Плюс по моему она в Сша живет и трентруется. Это нереально. Ты живешь в вакууме. А главное для спортсмена это Сон. Помню когда то у Майкла Эсьена феерил конда в Челси спросили, в чем секрет. Вашего успеха- он сказал я сплю 14 часов в день.
    К этому надо готовится. А организаторам конечно минус. Шлемы как то хоть идут на встречу. А wta турниры это жесть. Хорошо хоть площадка закрытая в Люксембурге была))))).
    Ну так им же надо деньги тратить за каждый лишний день турнира. Вот и экономят на участниках..
    СЕРГЕЙ КАКУН
      СЕРГЕЙ КАКУН, 20.10.2018 10:51
    +4
    Молодец Даяна я вчера сильно переживал за тебя , но какое же удовольствие я получил смотря твоё выступление , особенно запомнился один розыгрыш где ты вытянула несколько мертвых мячей и весь зал встал и хлопал Бечич была в бешенстве даже ракетку бросила об корт, продолжай нас радовать и дальше.
    Юрий Алпатов
      Юрий Алпатов, 20.10.2018 10:43
    +1
    cloud_on, 20.10.2018 10:35
    Удивляюсь организаторам этих коммерческих турниров. Они ами пробовали играть каждый день .. Не странно, что Даяна не выдержала.. Какое напряжение для 18-тилетней девочки.. И физическое, и моральное.. Я думал, что она еще после первого трехсетовика сломается, а она потом еще двоих в пыль разнесла.
    А вы еще учитывайте часовые пояса Гонг Конг, Люксембург. Плюс по моему она в Сша живет и трентруется. Это нереально. Ты живешь в вакууме. А главное для спортсмена это Сон. Помню когда то у Майкла Эсьена феерил конда в Челси спросили, в чем секрет. Вашего успеха- он сказал я сплю 14 часов в день.
    К этому надо готовится. А организаторам конечно минус. Шлемы как то хоть идут на встречу. А wta турниры это жесть. Хорошо хоть площадка закрытая в Люксембурге была))))).
    Юрий Алпатов
      Юрий Алпатов, 20.10.2018 10:43
    +2
    cloud_on, 20.10.2018 10:35
    Удивляюсь организаторам этих коммерческих турниров. Они ами пробовали играть каждый день .. Не странно, что Даяна не выдержала.. Какое напряжение для 18-тилетней девочки.. И физическое, и моральное.. Я думал, что она еще после первого трехсетовика сломается, а она потом еще двоих в пыль разнесла.
    А вы еще учитывайте часовые пояса Гонг Конг, Люксембург. Плюс по моему она в Сша живет и трентруется. Это нереально. Ты живешь в вакууме. А главное для спортсмена это Сон. Помню когда то у Майкла Эсьена феерил конда в Челси спросили, в чем секрет. Вашего успеха- он сказал я сплю 14 часов в день.
    К этому надо готовится. А организаторам конечно минус. Шлемы как то хоть идут на встречу. А wta турниры это жесть. Хорошо хоть площадка закрытая в Люксембурге была))))).
    cloud_on
      cloud_on, 20.10.2018 10:35
    +1
    Юрий Алпатов, 20.10.2018 10:24
    Девочке 18 лет. Играя на жилах это пипец. Даяне необходим банально отдых. Это нереально для спортсмена. Она не робот. Шагнуть так вверх. У нее у Эли Марты все впереди. Класс я рад что у нас есть свой вид спорта который заставляет переживать.
    То как человек чувствует заднюю линию в 18 лет играя агрессивно это заслуживает уважение.
    Спасибо Даяна. Но теперь к тебе соперницы будут очень сильно готовятся и настраиваться. Необходимо очень много работать. Тренер очень классный мотиватор у тебя.
    Удивляюсь организаторам этих коммерческих турниров. Они ами пробовали играть каждый день .. Не странно, что Даяна не выдержала.. Какое напряжение для 18-тилетней девочки.. И физическое, и моральное.. Я думал, что она еще после первого трехсетовика сломается, а она потом еще двоих в пыль разнесла.
    Юрий Алпатов
      Юрий Алпатов, 20.10.2018 10:24
    +5
    Девочке 18 лет. Играя на жилах это пипец. Даяне необходим банально отдых. Это нереально для спортсмена. Она не робот. Шагнуть так вверх. У нее у Эли Марты все впереди. Класс я рад что у нас есть свой вид спорта который заставляет переживать.
    То как человек чувствует заднюю линию в 18 лет играя агрессивно это заслуживает уважение.
    Спасибо Даяна. Но теперь к тебе соперницы будут очень сильно готовятся и настраиваться. Необходимо очень много работать. Тренер очень классный мотиватор у тебя.
    vadoss777
      vadoss777, 20.10.2018 09:25
    +7
    До чего шикарный был теннис! Спасибо, Даяна! Вот к этому поединку она уже выдохнулась. Видно было, что сил уже нету, играла на морально волевых. Чуть не повезло, жаль, но играла шикарно. С таким прогрессом она к следующему концу сезона не то, что в 20-ку в 10-ку топов войдет. Пусть она и проиграла сейчас 46-ой, хотя повторюсь, усталость дала о себе знать, но до этого она обыграла Мугурузу, в одну калитку переиграла в финале Гонконга Ван Цян (первую ракетку Китая) на её же поле. Играет красиво и зрелищно, только опыта не хватает. Молодчина!!!!
    pmu123
      pmu123, 20.10.2018 08:22
    +4
    Как поется в любимой песни сына про капризную принцесу-нет побед без поражений без ошибок нет свершений...Молодец настоящий боец!
    Назар Коханюк
      Назар Коханюк, 20.10.2018 07:11
    +18
    грала шикарно,просто дівчинка боєць...люди їй аплодували ...кращого тенісу давно не бачив.
    Перемоги прийдуть - маємо велику перспективну тенісистку
    nm1607
      nm1607, 20.10.2018 05:53
    -3
    Sasha Zardunov, 20.10.2018 04:52
    Ничего страшного не произошло. Проиграла очень сильному игроку. Думаю просто у Даяны уже накопилась усталость , что и привело к потере концентрации в первом сете. Этот год у нее достой и выше всяческих похвал. Совершила настоящий прорыв.
    Звичайно, що нічого страшного не сталося, але Бенчіч не є дуже сильним гравцем. Тому я пишу, що зарано Даяну зараховувати до топів. Так, росте, прогресує і добре, але до топів ще далеко. У неї ще дуже багато недоліків. Тому не треба її вже трактувати на рівні 20-ки, чи 10-ки. На своєму рівні грає досить добре. Але це рівень другої половини сотні, і звичайно, що може ще не раз виграти у топів, але виграти і стабільно вигравати, це різні речі. Тому ще пахати і пахати.
    Sasha Zardunov
      Sasha Zardunov, 20.10.2018 04:52
    +9
    Ничего страшного не произошло. Проиграла очень сильному игроку. Думаю просто у Даяны уже накопилась усталость , что и привело к потере концентрации в первом сете. Этот год у нее достой и выше всяческих похвал. Совершила настоящий прорыв.
    VoOne1983
      VoOne1983, 20.10.2018 01:28
    +1
    Володимир Форик, 20.10.2018 01:15
    В першій половині сезону Даяні небагато захищати, так що є всі шанси нормально ще піднятися!
    А взагалі наші дівчатка наразі рулять!
    Даяна - топ у світі по 2000 р.н.
    Марта - топ по 2002
    Даша - по 2003
    Головне - всім здоров'я!
    Нажаль Марта має всі шанси на початку року вилетіти десь так в 3ю сотню
    ssssyab
      ssssyab, 20.10.2018 01:24
    -4
    Молодець!Справжня бандерівка!
    Володимир Форик
      Володимир Форик, 20.10.2018 01:15
    +7
    В першій половині сезону Даяні небагато захищати, так що є всі шанси нормально ще піднятися!
    А взагалі наші дівчатка наразі рулять!
    Даяна - топ у світі по 2000 р.н.
    Марта - топ по 2002
    Даша - по 2003
    Головне - всім здоров'я!
    VoOne1983
      VoOne1983, 20.10.2018 01:02
    +7
    nm1607, 19.10.2018 23:53
    Чогось мені пригадується Марта Костюк після АО: перемога на одному турнірі, зразу після цього півфінал другого а далі..... Даяна сьогодні боролася, але це був далеко не той теніс, який вона може показувати. Зрештою: Бенчіч всього навсього 47. Тому ті тези про 20-ку, 10-ку трохи поки що перебільшені. Можна надіятися. що втома і переліт з Гонконгу далися взнаки. Але побачимо.
    При всій повазі до Марти, але після АО вона грала в 60 тисячниках і суперники в неї були на порядок нижчі класом ніж в Даяни на останніх двох турнірах. І те, що Бенчіч зараз лише 47 в рейтингу - це зовсім ні про що не говорить. Вона потенційний топ гравець, просто трохи її травми вибили з колії.
    А от щодо гри Даяни, то вона просто молодчинка. Форхенд в неї просто вбивчий. Я взагалі не знаю в кого в WTA ще такий форхенд. Єдине з мінусів це те що занадто поспішає і багато очок програє на першій подачі суперниці, коли намагається першим ше ударом закінчити розіграш
    vit-2
      vit-2, 20.10.2018 00:24
    +1
    viktor112007, 19.10.2018 23:18
    шкода дуже. між дівчатами точилася справжня війна. було на що подивитися.
    мені здалося, Бенчіч тими мед. таймаутами трохи вивела Даяну з себе.
    і тренер нашу заспокоював, казав, no anger. але на те вона й молодість.
    у вирішальних моментах важко взяти себе в руки.
    але крім майстерності характер у Даяни огонь. боєць, яких мало.
    і в цілому за турнір можна поставити великий і жирний плюс.
    з такою грою і таким настроє віриться, що і надалі перемоги на турнірах не за горами.
    вона молодець, хто б там що не казав.
    в 18 років так грати - це щось.
    її 2 очко на тай-брейку, як мені здається, дуже багато її сил забрало. може, краще б вона його віддала навіть і сили б зберегла. бо набігалась тоді страшне. хоча це варте поваги. закохала своєю грою і віддачею у себе там всіх глядачів.
    Взагалі то Даяна після цього виграла ще 2 м'ячі і рахунок став 4-2, тому тут швидше не фізика, а психологія: після зміни сторін на таї у Даяни +1 / -5.
    vit-2
      vit-2, 20.10.2018 00:14
    +20
    Чекаємо Даяну в номінації прорив місяця жовтня WTA і активно голосуємо за неї, бо вона цього варта!
    vizuals
    online
      vizuals, 20.10.2018 00:04
    +18
    Запас психических сил не безбрежен. Слишком много 18 летняя девочка сыграла матчей до этого, и выиграла их. Чего только стоит матч с Лепченко. Ничего страшного, Сезон она завершает близко к топ-50, что даст возможность в следующем году быстро набирать рейтинг благодаря участию в основных сетках почти всех турниров.
    minolt152
      minolt152, 20.10.2018 00:00
    +2
    dudigo78, 19.10.2018 23:35
    в сумі Даяна за ВСІМА!!! показниками переграла Бенчіч, а в результаті програла(((
    Програла на власних помилках яких було занадто и перший подачи
    vit-2
      vit-2, 20.10.2018 00:14
    +20
    Чекаємо Даяну в номінації прорив місяця жовтня WTA і активно голосуємо за неї, бо вона цього варта!
    Stanislav Matusevych
      Stanislav Matusevych, 19.10.2018 23:16
    +20
    Нам повезло сегодня увидеть отличный теннис, к сожалению, совсем капельки Даяне не хватило до победы. Но ничего страшного. Это были прекрасные две недели для нее. Теперь нужно хорошенько отдохнуть и начать готовиться к новому сезону. Потенциал огромен, с тренерами порядок, а победы еще придут.
    Все равно Даяна просто молодчинка!
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 19.10.2018 23:16
    +20
    Дуже класний був теніс у виконанні обох дівчат.
    Апогеем було 2х2 від Даяни наприкінці - це було щось фантастичне.
    Але нажаль, трішечки не вистачило нашій зірочці.
    Але у неї, ще все попереду! Віримо. що ще буде багато перемог!
    Даяна - ти молодець! Спасибі тобі від усіх спортюашників за чудову гру і неперевершані емоції!
    Назар Коханюк
      Назар Коханюк, 20.10.2018 07:11
    +18
    грала шикарно,просто дівчинка боєць...люди їй аплодували ...кращого тенісу давно не бачив.
    Перемоги прийдуть - маємо велику перспективну тенісистку
    vizuals
    online
      vizuals, 20.10.2018 00:04
    +18
    Запас психических сил не безбрежен. Слишком много 18 летняя девочка сыграла матчей до этого, и выиграла их. Чего только стоит матч с Лепченко. Ничего страшного, Сезон она завершает близко к топ-50, что даст возможность в следующем году быстро набирать рейтинг благодаря участию в основных сетках почти всех турниров.
    comat
      comat, 19.10.2018 23:16
    +14
    Я выдохся смотреть...я не знаю, как эта 18 летняя девченка не выдохлась. Нужно отдать должное Бенчич, билась до конца...сучка
    Oleksandr Kelym
      Oleksandr Kelym, 19.10.2018 23:50
    +13
    Такий матч дорого вартує ! На таких матчах формується і майстерність, і характер!
    Браво, Даяна ! Блискуче завершення сезону!
    Не увійшла а просто УВІРВАЛАСЯ в сотню рейтингу - прямо в її середину !
    viktor112007
    online
      viktor112007, 19.10.2018 23:22
    +12
    та і додам, що були моменти коли суддівство підводило. бо Даяна на вирішальних очках як мінімум двічі попадала куди тра, и вишка казала типу нєа, ніфіга - і очко суперниці.
    що за турнір такий що без тих відеоповторів??? ніщеброди якісь чи шо?
    Остафійчук Олександр
      Остафійчук Олександр, 19.10.2018 23:18
    +12
    Програла. Програла з високо піднято головою, за такі поразки не може бути стидно. Молодець!!! і ще раз браво за останні два тижні
    kh_2018
      kh_2018, 19.10.2018 23:18
    +11
    Ни одного упрёка Даяне всё что она уже сделала Фантастика!
    В 1 сете сказалось отсутствие опыта, ну а потом уже знакомые качели, которые ели-ели перевесили в сторону Бенчич.
    Отдохнуть и набраться сил, победы точно ещё будут!
    nazar0301l
      nazar0301l, 19.10.2018 23:15
    +11
    шикарий матч ... чекаєм наступних турнірів
    Yurec23
      Yurec23, 19.10.2018 23:23
    +10
    Це майбутнє нашого тенісу!!! На наступний рік 15-ка як мінімум рейтингу забезпечено! Молодець, боєць, люблю Елінку але Даяна має міцніший характер! Останніх два тижні я жив з Одеситкою переживаючи. Величезний досвід здобула, молодчинка!!!!
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 19.10.2018 23:21
    +10
    Хтось бігає і мінусує усі комментарі, а я плюсую їх назад, викуси!
    viktor112007
    online
      viktor112007, 19.10.2018 23:18
    +10
    шкода дуже. між дівчатами точилася справжня війна. було на що подивитися.
    мені здалося, Бенчіч тими мед. таймаутами трохи вивела Даяну з себе.
    і тренер нашу заспокоював, казав, no anger. але на те вона й молодість.
    у вирішальних моментах важко взяти себе в руки.
    але крім майстерності характер у Даяни огонь. боєць, яких мало.
    і в цілому за турнір можна поставити великий і жирний плюс.
    з такою грою і таким настроє віриться, що і надалі перемоги на турнірах не за горами.
    вона молодець, хто б там що не казав.
    в 18 років так грати - це щось.
    її 2 очко на тай-брейку, як мені здається, дуже багато її сил забрало. може, краще б вона його віддала навіть і сили б зберегла. бо набігалась тоді страшне. хоча це варте поваги. закохала своєю грою і віддачею у себе там всіх глядачів.
    Sasha Zardunov
      Sasha Zardunov, 20.10.2018 04:52
    +9
    Ничего страшного не произошло. Проиграла очень сильному игроку. Думаю просто у Даяны уже накопилась усталость , что и привело к потере концентрации в первом сете. Этот год у нее достой и выше всяческих похвал. Совершила настоящий прорыв.
    Андрій Ванчак
      Андрій Ванчак, 19.10.2018 23:28
    +9
    Який дивний жіночий теніс - виграш по всім показникам не означає виграш всього матчу!!! Нонсенс, але такі вони жінки...
    Oksana Parawak
      Oksana Parawak, 19.10.2018 23:19
    +9
    Класні емоції цього тиждня!!! Дякую Даяна!! тепер за Світоліну вболівати будем!!! удачі нашим дівчатам))
    Vladislav Pohily
      Vladislav Pohily, 19.10.2018 23:19
    +9
    Хоть и поражение, но сказать плохого слова не могу. Отличное завершение сезона. Прогресс колоссальный. Не хочется загадывать, но если продолжит в таком духе, следующий сезон видится очень и очень перспективным. Топ 20 вполне реальная перспектива.
    vit-2
      vit-2, 19.10.2018 23:48
    +8
    dudigo78, 19.10.2018 23:35
    в сумі Даяна за ВСІМА!!! показниками переграла Бенчіч, а в результаті програла(((
    По статі може не так вже й помітно, але ті хто дивилися гру ясно бачили що в 3-му сеті в Даяни були проблеми з реалізацією своїх гейм болів (здається, 2 гейми на своїй подачі з 40-15 програла українка) і брейкпойнтів.
    Перемог без поразок не буває, хочеться вірити що це той самий варіант.
    Даяні треба буде навчитися справлятися з своїми емоціями, особливо після тактичних медичних пауз суперниць - за останні 2 дні 3 випадки з 3-х програні власні подачі українки.
    vadoss777
      vadoss777, 20.10.2018 09:25
    +7
    До чего шикарный был теннис! Спасибо, Даяна! Вот к этому поединку она уже выдохнулась. Видно было, что сил уже нету, играла на морально волевых. Чуть не повезло, жаль, но играла шикарно. С таким прогрессом она к следующему концу сезона не то, что в 20-ку в 10-ку топов войдет. Пусть она и проиграла сейчас 46-ой, хотя повторюсь, усталость дала о себе знать, но до этого она обыграла Мугурузу, в одну калитку переиграла в финале Гонконга Ван Цян (первую ракетку Китая) на её же поле. Играет красиво и зрелищно, только опыта не хватает. Молодчина!!!!