Підсумки 2 туру чемпіонату Києва з міні-футболу: два лідери

Після матчів 2 туру визначилися дві команди, які йдуть без втрат

2701
0
У «Місті Спорту» столичного Гідропарку відбулись матчі 2 туру Чемпіонату Києва з міні-футболу. Після цих ігор визначилася пара лідерів!

Іст-Вест Ментор 1:7 Альтернатива-Сервіт
Свою другу перемогу здобула команда «Альтернатива-Сервіт», яка розгромила угорсько-український клуб «Іст-Вест Ментор». Хлопці Миколи Костенко знову продемонстрували свою зіграність та відмінну реалізацію моментів.
Особливо у «Альти» старався Андрій Омельченко, який оформив покер! Така потужна гра дозволила Андрію очолити гонку бомбардирів чемпіонату з 5-ма м’ячами (Омельченко відзначився і у 1 турі).
Окрім нього у воротах суперників розписалися Олександр Уруцький та Іван Глуцький (двічі).

У «Іст-Вест Ментор», історичний перший гол в чемпіонаті Києва провів Юрій Акуленко. Відзначимо, що угорсько-український колектив знову потерпав через кадрові проблеми, а ось коли зберуться всі хлопці, ця команда вже буде виглядати по іншому!

Ковальська 2:3 МаксТім
Свою другу перемогу в чемпіонаті здобув «МаксТім», який героїчними зусиллями втримав переможний рахунок проти «Ковальської».
Команда Максима Макєєва здорово почала, а Олександр Мельниченко та Філіп Рижко зробили перевагу +2.
Капітан будівельників Олександр Рисенко скоротив відстань, а за хвилину хлопці з «Ковальської» не реалізували вихід «три в одного». І вже в наступній атаці Мельниченко зробив рахунок 3:1.

У другому таймі Олег Сіренко знову наблизив «Ковальську» до суперників, а потім було щось неймовірне – команда не реалізувала купу моментів перед воротами Кирила Рибкіна і зазнала другої поразки в чемпіонаті. А ось «МаксТім» йде впевнено – два матчі/дві перемоги.

Гріффін 1:1 Київміськбуд/Дніпро
Перша нічия чемпіонату була зафіксована у грі між потужними командами «Гріффін» та «Київміськбуд/Дніпро».
У першому таймі точилася доволі рівна боротьба, поки Михайло Гер не забив блискучий гол зльоту після подачі з кутового Віктора Мельника! Універсал «Київміськбуд/Дніпро» провів вже три м’ячі у чемпіонаті.

«Гріфффін» відповів у середині другої половини – Віталій Арановський вразив порожні ворота після прострілу Віктора Пантелейчука с правого флангу – 1:1.
Надалі були моменти у обох команд, проте нічия виглядає справедливим підсумком.

Domino`s 2:1 Фактотум
Історичну першу перемогу в Чемпіонаті Києва сезону 2018/2019 здобула команда мережі піцерій «Domino`s». Окрім цього, це була вольова перемога – на 3-ій хвилині Андрій Хомин вивів колектив юридичної компанії «Фактотум» вперед.

Але наприкінці першої половини Вадим Сафонов підправив м’яч у ворота і зрівняв результат.
А на 30-ій хвилині Максим Пухта реалізував штрафний, і завдяки рикошету «Domino`s» вже були попереду.
В останні хвилини гри  хлопці Віталія Сидоренка витримали справжній штурм, але голкіпер Сергій Павельчук та увесь захист діяли героїчно.

2:1 - «Domino`s» перемагають чинних чемпіонів України та здобувають історичні три очки в чемпіонаті Києва!

Турнірна таблиця після другого туру:

1. Альтернатива-Сервіт – 2 матчі / 6 очок (різниця +11)