Збірна України виборола бронзові медалі чемпіонату світу

Наші дівчата перемогли Німеччину

Збірна України виборола бронзові медалі чемпіонату світу
Жіноча збірна України U-23 здобула бронзові медалі чемпіонату світу з баскетболу 3х3 у китайському Сіані. У матчі за третє місце наші дівчата впевнено переграли команду Німеччини – 18:14.
 
На початку зустрічі на майданчику йшла рівна боротьба. Та згодом перевага українок стала помітною. Дальні влучання допомогли відірватися від суперниць. Надалі швидкими результативними комбінаціями наші дівчата впевнено довели зустріч до перемоги.
 
Нагадаємо, чоловіча збірна України U-23 дійшла до чвертьфіналу, де поступилася в овертаймі Франції. 
 
Матч за 3 місце
 
Україна – Німеччина – 18:14
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(5 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    sliva-slava
      sliva-slava, 07.10.2018 20:10
    -1
    killiastorm, 07.10.2018 19:52
    ===
    Чо?) Мало що зрозумів з твоєї узькоязичної говірки.
    Я говорю на Расєї є одна пабєда. Яку вам амери, українці і інші союзники виграли.
    Більше на Росії ніяких значімих пабєд і чесних пабєдітєлєй, які б заслуговували на те, щоб марати ними українські ресурси не наблюдається.
    слышь, а ты не пробовал в цирк? ну сразу , после дурки, туда и топай, может там больше получишь ,чем здесь за свой бред
    killiastorm
      killiastorm, 07.10.2018 19:52
    -2
    slava-sliva, 07.10.2018 18:16
    а вот оно значит как, победа России и там и здесь, а что же ты .... , проспало и не заскулило вовремя? ну как с утра после большой победы россиянина? смотри, лишишься заработка или у тебя сдельщина за каждое сообщение?
    ===
    Чо?) Мало що зрозумів з твоєї узькоязичної говірки.
    Я говорю на Расєї є одна пабєда. Яку вам амери, українці і інші союзники виграли.
    Більше на Росії ніяких значімих пабєд і чесних пабєдітєлєй, які б заслуговували на те, щоб марати ними українські ресурси не наблюдається.
    slava-sliva
      slava-sliva, 07.10.2018 18:16
    -5
    killiastorm, 07.10.2018 18:01
    ===
    Яких пабєдітєлях? Українки перемогли у матчі за бронзу. Слава Україні.
    А новини про всяку алкашню і простітуток нікому не цікаві.
    а вот оно значит как, победа России и там и здесь, а что же ты .... , проспало и не заскулило вовремя? ну как с утра после большой победы россиянина? смотри, лишишься заработка или у тебя сдельщина за каждое сообщение?
    killiastorm
      killiastorm, 07.10.2018 18:01
    +3
    slava-sliva, 07.10.2018 17:38
    а почему ни слова о победителях? ни про мужчин , ни про женщин ни слова, странно,очень странно, сказали "А", то говорите и "Б"
    ===
    Яких пабєдітєлях? Українки перемогли у матчі за бронзу. Слава Україні.
    А новини про всяку алкашню і простітуток нікому не цікаві.
    slava-sliva
      slava-sliva, 07.10.2018 17:38
    -5
    а почему ни слова о победителях? ни про мужчин , ни про женщин ни слова, странно,очень странно, сказали "А", то говорите и "Б"
    killiastorm
      killiastorm, 07.10.2018 18:01
    +3
    slava-sliva, 07.10.2018 17:38
    а почему ни слова о победителях? ни про мужчин , ни про женщин ни слова, странно,очень странно, сказали "А", то говорите и "Б"
    ===
    Яких пабєдітєлях? Українки перемогли у матчі за бронзу. Слава Україні.
    А новини про всяку алкашню і простітуток нікому не цікаві.