Йосіп ПИВАРІЧ: «Хотів простягнути руку Путіну, але він відвернувся»

Захисник «Динамо» – про скандальний епізод під час церемонії нагородження фіналістів ЧС-2018

Getty Images
© Getty Images
Захисник «Динамо» і збірної Хорватії Йосіп Піварич прокоментував епізод, коли під час церемонії нагородження фіналістів ЧС-2018 він не потиснув руку президенту РФ Владіміру Путіну.
 
– Як ви пам'ятаєте, тоді пішов дуже сильний дощ. Я був третім чи четвертим після нашого капітана Модріча і хотів теж простягнути руку Путіну, але в цей момент Путін розвернувся, і я пройшов повз. Не хотів затримувати процес.
 
– З одного боку декларують, що «футбол поза політикою». Але ось, наприклад, президент Хорватії Колінда Грабар-Китаровіч, дуже колоритна жінка, постійно підтримує спортсменів, зокрема, футбольну збірну. Як ти це сприймаєш?
– Це дуже приємно і важливо. Вона розуміє, яке значення це має для хорватського народу. Вона – дуже емоційна, вона – людина з народу. А політика, те, що вони зустрічалися з Путіним та що вони обговорювали, – нас не цікавить.
 

Подписывайтесь на канал >>> SPORT.UA в YOUTUBE

 

Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Футбол 24

(7 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    DYNKYIVPIK
      DYNKYIVPIK, 25.09.2018 13:11
    +1
    Андрей Овчаренко, 24.09.2018 19:01
    На Виду большое давление ответственности было - все-таки его команда была в гостях у страны, где официально каждый четвертый имеет проблемы с головой. Палачи Пыни могли что угодно сделать от отравления воды, до применения "новичка", а его команде еще предстояло играть. Поджог мразоте задницы и то хорошо.
    Можна що завгодно сказати, наприклад послатись на емоції від ейфорії перемоги над рашею, але вибачатись??!! За ЩО?? Перед ким?! Перед рашистами-терористами?!
    Анатолій Чорнобук
      Анатолій Чорнобук, 24.09.2018 20:39
    +3
    Хотів за руку а замість неї пеніс
    wondy
      wondy, 24.09.2018 19:58
    +5
    Теперь надо писать новую сенсацию- Путин не захотел пожать руку футболисту Динамо
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 24.09.2018 19:01
    +2
    DYNKYIVPIK, 24.09.2018 18:31
    А ми то думали, що це він не захотів подати руку путлеру… Відразу пригадується, як Піварич не побіг допомогти Вербичу у відбирання м’яча, внаслідок чого пропустили від Астани другий м’яч. А ще й Віда розшаркався у вибаченнях рашистам… Тоскно…
    На Виду большое давление ответственности было - все-таки его команда была в гостях у страны, где официально каждый четвертый имеет проблемы с головой. Палачи Пыни могли что угодно сделать от отравления воды, до применения "новичка", а его команде еще предстояло играть. Поджог мразоте задницы и то хорошо.
    Maxym Shevchenko
      Maxym Shevchenko, 24.09.2018 18:59
    +3
    Суркісня кенти медвечука, якщо скажуть то вони не лише руку пуйлу потиснуть, а й дупу розцілують, повним складом
    Vladislav Pohily
    Vladislav Pohily, 24.09.2018 18:59
    +6
    Там по видео было сразу видно, что никакой демонстрации со стороны Пиварича не было. Журналисты раздули сенсацию на ровном месте.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 24.09.2018 18:44
    +2
    Мы все хотим, чтобы нас поддерживали другие футболисты в отношениях с расеей. Хотеть не вредно, реальность совершенно другая. Всем этим сербам, хорватам, болгарам, венграм и далее по списку, глубоко плевать, что там делается на Востоке Украины, их интересует только количество нулей в денежной ведомости, увы....
    DYNKYIVPIK
      DYNKYIVPIK, 24.09.2018 18:31
    +6
    А ми то думали, що це він не захотів подати руку путлеру… Відразу пригадується, як Піварич не побіг допомогти Вербичу у відбирання м’яча, внаслідок чого пропустили від Астани другий м’яч. А ще й Віда розшаркався у вибаченнях рашистам… Тоскно…
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 24.09.2018 17:53
    +9
    prossjanaja, 24.09.2018 17:02
    а з нього зразу пробували зробити прихильника руху " хутін пуйло"
    Главное, что инцидент очень вовремя произошел, когда пердаки пидорашек еще не остыли от привета Виды Украине)
    prossjanaja
      prossjanaja, 24.09.2018 17:02
    +2
    а з нього зразу пробували зробити прихильника руху " хутін пуйло"
    Mykhailo Stepanov
      Mykhailo Stepanov, 24.09.2018 16:49
    +8
    pike1, 24.09.2018 15:27
    материал провокационный
    так чего ожидать от "желтого" издания?
    Avs
      Avs, 24.09.2018 16:30
    +1
    Промовчав би !!!
    Анатолий Воробей
      Анатолий Воробей, 24.09.2018 16:13
    -8
    Просто ху....ло, не захотело подавать руку подху.....ловнику. Не дорос паря.
    killiastorm
      killiastorm, 24.09.2018 16:06
    -5
    Пині навмисно вказали зайняти місце всередині. На початку його б всі обійшли стороною.
    pike1
      pike1, 24.09.2018 15:27
    +11
    материал провокационный
    pike1
    online
      pike1, 24.09.2018 15:27
    +11
    материал провокационный
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 24.09.2018 17:53
    +9
    prossjanaja, 24.09.2018 17:02
    а з нього зразу пробували зробити прихильника руху " хутін пуйло"
    Главное, что инцидент очень вовремя произошел, когда пердаки пидорашек еще не остыли от привета Виды Украине)
    Mykhailo Stepanov
      Mykhailo Stepanov, 24.09.2018 16:49
    +8
    pike1, 24.09.2018 15:27
    материал провокационный
    так чего ожидать от "желтого" издания?
    Vladislav Pohily
    Vladislav Pohily, 24.09.2018 18:59
    +6
    Там по видео было сразу видно, что никакой демонстрации со стороны Пиварича не было. Журналисты раздули сенсацию на ровном месте.
    DYNKYIVPIK
      DYNKYIVPIK, 24.09.2018 18:31
    +6
    А ми то думали, що це він не захотів подати руку путлеру… Відразу пригадується, як Піварич не побіг допомогти Вербичу у відбирання м’яча, внаслідок чого пропустили від Астани другий м’яч. А ще й Віда розшаркався у вибаченнях рашистам… Тоскно…
    wondy
      wondy, 24.09.2018 19:58
    +5
    Теперь надо писать новую сенсацию- Путин не захотел пожать руку футболисту Динамо
    Анатолій Чорнобук
      Анатолій Чорнобук, 24.09.2018 20:39
    +3
    Хотів за руку а замість неї пеніс
    Maxym Shevchenko
      Maxym Shevchenko, 24.09.2018 18:59
    +3
    Суркісня кенти медвечука, якщо скажуть то вони не лише руку пуйлу потиснуть, а й дупу розцілують, повним складом
    Андрей Овчаренко
      Андрей Овчаренко, 24.09.2018 19:01
    +2
    DYNKYIVPIK, 24.09.2018 18:31
    А ми то думали, що це він не захотів подати руку путлеру… Відразу пригадується, як Піварич не побіг допомогти Вербичу у відбирання м’яча, внаслідок чого пропустили від Астани другий м’яч. А ще й Віда розшаркався у вибаченнях рашистам… Тоскно…
    На Виду большое давление ответственности было - все-таки его команда была в гостях у страны, где официально каждый четвертый имеет проблемы с головой. Палачи Пыни могли что угодно сделать от отравления воды, до применения "новичка", а его команде еще предстояло играть. Поджог мразоте задницы и то хорошо.
    Владимир Копяк
      Владимир Копяк, 24.09.2018 18:44
    +2
    Мы все хотим, чтобы нас поддерживали другие футболисты в отношениях с расеей. Хотеть не вредно, реальность совершенно другая. Всем этим сербам, хорватам, болгарам, венграм и далее по списку, глубоко плевать, что там делается на Востоке Украины, их интересует только количество нулей в денежной ведомости, увы....
    prossjanaja
      prossjanaja, 24.09.2018 17:02
    +2
    а з нього зразу пробували зробити прихильника руху " хутін пуйло"
    DYNKYIVPIK
      DYNKYIVPIK, 25.09.2018 13:11
    +1
    Андрей Овчаренко, 24.09.2018 19:01
    На Виду большое давление ответственности было - все-таки его команда была в гостях у страны, где официально каждый четвертый имеет проблемы с головой. Палачи Пыни могли что угодно сделать от отравления воды, до применения "новичка", а его команде еще предстояло играть. Поджог мразоте задницы и то хорошо.
    Можна що завгодно сказати, наприклад послатись на емоції від ейфорії перемоги над рашею, але вибачатись??!! За ЩО?? Перед ким?! Перед рашистами-терористами?!
    Avs
      Avs, 24.09.2018 16:30
    +1
    Промовчав би !!!