Кубок ліги по футзалу. Огляд матчів стартового дня першого туру

Обидва матчі пройшли у наруженій боротьбі

3671
0
У групі А змагання у Кубку ліги розпочалися протистоянням між херсонським «Продексімом» та покровським «Титаном». Перша та третя команди попереднього чемпіонату продемонстрували неймовірний трилер, поступово наздоганяючи одна одну у рахунку.

У складі господарів вимушено були відсутніми воротарі Кирило Ципун та Юрій Савенко, а також Ігор Корсун і Петро Шотурма, які нині перебувають у стані збірної. Тож, місце у воротах херсонців посів Ілля Бакінський. Відзначимо, що і покровці так само не застосовували у цій зустрічі Андрія Мельника в якості першого номера.

Олег Єрьомін відкрив рахунок у зустрічі вже на першій хвилині, однак, Клаудіньо доволі швидко відновив паритет. До середини тайму господарі вже були попереду. Голом за «мельників» відзначився Михайло Волянюк.

Однак, до перерви представники Дніпропетровщини зуміли забити одразу двічі. Чудовим ударом у дев’ятку відзначився той-таки Єрьомін, а третій м’яч своєї команди дальнім пострілом оформив Кожемяка. Наприкінці тайму Карлос Бароза почав експериментувати, використовувавши Клаудіньо в якості п’ятого польового. До голів це так і не призвело.

У другому таймі Волянюк відзначився дублем, і у херсонців залишалося майже 10 хвилин, щоб подарувати перемогу власним вболівальникам. Бразильський наставник знову випустив Клаудіньо замість Бакінського, однак, цим скористався Кожемяка, влучивши зі своєї половини поля у порожні ворота. Тож, 4:3 – команда Павла Пічкурова святкує тріумф у першому матчі Кубка ліги.

«Продексім» (Херсон) – «Титан» (Покровське) – 3:4 (2:3)
Голи: Клаудіньо (4), Волянюк (9, 31) – Єрьомін (1, 15), Кожемяка (18, 40)

Ігрова програма групи В стартувала одразу після завершення матчу у Херсоні. «АРПИ Запоріжжя» розраховував на реванш у протистоянні з «ХІТом» і команді Максима Павлюка вдалося це зробити.

У цьому матчі столичні не могли розраховувати на Сергія Журбу та Олександра Педяша, викликаних до стану національної збірної. Натомість, за команду Шувалова у своєму рідному місті дебютував Євген Іваняк.

Втім, з самого початку значно більше моментів створювали господарі. Втілити у взяття воріт свої нагоди їм вдалося на 16-й хвилині завдяки зусиллям Андрія Будіна.

Після перерви на вболівальників чекало значно більше голів. На 23-ій хвилині Єгор Сипливець, який попередній сезон провів у молодіжній команді «ХІТа» та викликався до юнацької збірної України, зумів відновити паритет.

Запоріжці з відповіддю не забарилися. Михайло Трубаров знову подарував господарям перевагу у рахунку, а ключовими хвилинами стали 32-га та 33-тя. Спочатку Коллінс Йапарама вдало реалізував вихід віч-на-віч з Іваняком і у наступній атаці Яссін Ессаргіні подарував господарям комфортну перевагу – 4:1.

Однак, підопічні Дмитра Шувалова мали шанс вибратися навіть з такої скрутної ситуації, але дубля Ореста Боргуна виявилося замало навіть для нічиєї. Тож, підопічні Максима Павлюка розпочинають свою ходу у Кубку ліги з перемоги.

«АРПИ Запоріжжя» (Запорізька обл.) – «ХІТ» (Київ) – 4:3 (1:0)
Голи: Будін (16), Трубаров (26), Йапарама (32), Ессаргіні (33) – Сипливець (23), Боргун (33, 38)