Дніпро програв в першому матчі Кубка Європи ФІБА

Матч-відповіть відбудеться за шість днів

2306
1
ФБУ
«Дніпро» поступився на виїзді грецькому «Лавріо» в першому матчі першого раунду кваліфікації Кубка Європи ФІБА.

Дніпряни почали перший офіційний матч нового сезону на виїзді з психологічно важливого триочкового влучання Закурдаєва. Воно додало гостям впевненості на початку. Попри рівноцінну відповідь Ніксона, гості продовжували наполегливо атакувати та знову вийшли вперед. Згодом українці вже на 8 очок випереджали господарів. Та закріпити й зміцнити стартовий успіх не вдалося. Господарі таки перехопили ініціативу. З середини стартової 10-хвилинки «Лавріо» невпинно скорочував різницю. Ще за 4 хвилини до кінця чверті рахунок вирівнявся – 14:14. Дніпряни трохи збили запал господарів, однак все ж програли за підсумками чверті 4 очка.

Ситуація змінилася в другій половині другої 10-хвилинки. З триочкового Мішули, який надав гостям позитивного імпульсу. Згодом влучання Тимофеєва та ще один триочковий Мішули повернули невелику перевагу дніпрянам. Господарі пробували повернути собі контроль над поєдинком, але їм знову завадив точний триочковий Мішули. На велику перерву команди пішли вже за п’ятиочкової переваги українців.

Та про остаточний перелом говорити було занадто рано. Уже з поновленням гри греки впевнено стали знову набирати. Українці, правда, не дозволяли супернику надто багато. Гра вирівнялася. На заключну чверть команди пішли за одного балу переваги на користь господарів.

Заключну чверть греки почали точним триочковим Ніксона. Після нього господарі вже не віддавали перевагу. Згодом вона зросла до 8 очок. За три хвилини до кінця основного ігрового часу українці скоротили відставання до двох очок. Але на більше сил не виявилося. Греки ж взялися збільшувати різницю й змогли завершити перший поєдинок з 9-ма очками переваги.

При цьому «Дніпро» перевершив суперника за загальним відсотком реалізації – 50,91 проти 38,24, та за підбираннями – 38:34. А українець Олександр Мішула став найрезультативнішим на майданчику – 23 очки.

Кубок Європи ФІБА
Кваліфікація. Раунд 1. Матч 1

«Лавріо» (Греція) – «Дніпро» (Україна) – 82:73 (26:22, 14:23, 20:14, 22:14)

Відповідь за шість днів у Дніпрі.

Сенсации не случилось. Определена вторая финалистка Олимпиады-2024
Олимпийские игры | 01 августа 2024, 23:59 20

Донна Векич в двух сетах уверенно переиграла Анну Каролину Шмидлову в 1/2 финала

Сенсация? Свентек – без золота Олимпиады-2024. Известна первая финалистка
Олимпийские игры | 01 августа 2024, 15:05 15

Чжэн Циньвень переиграла Игу в полуфинале и поборется за золотую медаль в Париже