Цього разу підопічні Єзерського виграли 3:0

1034
0
Павел Курбанов
Юнацька збірна України (футболісти не старші 2002 року народження) зіграла другий товариський матч із однолітками з Азербайджану.

Сьогодні команда Володимира Єзерського, у якої 16 вересня розпочався останній збір перед кваліфікацією Євро, провела другий контрольний поєдинок проти збірної Азербайджану. Нагадаємо, що перша зустріч, яка відбулася 18 вересня, закінчилася перемогою нашої команди з рахунком 7:0.

Вдалося українцям впевнено здолати суперника й у другому спарингу, щоправда, трохи скромніше — 3:0.

У першому таймі фланговою передачею Едварда Кобака й неузгодженими діями захисників з воротарем скористався Богдан В'юнник.

По перерві забивали Данило Гончарук (з передачі Євгена Рязанцева) та Віктор Блізніченко (гольовий пас на рахунку того ж Гончарука).

Товариський матч
Україна (U-17) — Азербайджан (U-17) — 3:0 (1:0)

Голи: В'юнник (19), Гончарук (57), Блізніченко (65).

Україна (U-17): Турбаєвський, Егбуджуо (Тлумак, 46), Емере (Волинець, 60), Забарний (Бражко, 60), Вівчаренко (Авдєєв, 46), Соловйов (Глушач, 46), Ванат (Гончарук, 46), Шевченко (Кучерявий, 34), В'юнник (Блізніченко, 46), Скорко (Кудь, 60), Кобак (Рязанцев, 46).

Азербайджан (U-17): Шабанов, Бачаліашвілі, Ахмадов, Хасанзаде (Юсіфлі, 64), Мусаєв, Рзаєв, Мухтаров, Байрамов, Абдуллаєв (Гулузаде, 81), Аббасзаде (Махаррамов, 64), Шикхаміров.

20 вересня. Київ. НТК ім. В. Баннікова. 200 глядачів.

Арбітр: О.Тітов (Донецька обл).

Попереджені: Рязанцев (49), Тлумак (89) — Шикхаміров (75), Рзаєв (89).

Нагадаємо, що на шляху до континентальної першості, фінальна частина якої пройде в Ірландії, українській команді доведеться спочатку зійтися в кваліфікаційних протистояннях з однолітками із Боснії і Герцеговини, Ісландії та Гібралтару. Матчі цієї стадії змагань відбудуться восени поточного року — 10-го, 13-го та 16 жовтня в Боснії і Герцеговині.

До еліт-раунду Євро-2019 потраплять по дві кращі збірні з кожної із 13-ти груп, а також чотири колективи, що посядуть треті місця й матимуть найкращі турнірні показники в зустрічах із топ-парами. Поєдинки еліт-раунду ЧЄ відбудуться в березні, а фінальна частина змагань — у травні 2019 року.