Олег ШАЙТАНОВ: «Хочемо виступити у фінальному турнірі Євро»

Наставник збірної розповів про перемогу над командою Білорусі і задачу на турнір

Головний тренер жіночої збірної України з футзалу Олег Шайтанов прокоментував перемогу нашої команди в матчі відбору Євро-2019 над збірною Білорусі з рахунком 4:2.

— Звичайно, ми дуже хотіли сьогодні перемогти. Неправильно грали в першому таймі, тому пропустили два м'ячі. Але все ж таки зуміли вибратися із цієї ситуації з честю.

Не хотілося б переходити на індивідуальні помилки наших гравців. У кожного буває важкий день. У нас дуже сильний воротар, вона одна з найкращих в Україні. Щодо Титової, то в неї достатньо серйозне ушкодження.

Ротація була, і ми вважали, що так буде краще для команди. Дівчата знали, як грати, але, можливо, інколи емоції заважали їм це робити більш якісно.

Я вважаю, що дівчата проявили характер. Вони в перерві сиділи в роздягальні мовчки. З мого боку теж багато слів не було. Потім дівчата вийшли на майданчик і зробили свою справу.

Попереду вихідний. Треба відпочити. Ми хочемо виконати завдання й потрапити до фінального турніру Євро.

В останньому турі команда зіграє проти Казахстану. Для виходу з групи потрібно займати перше місце.