ЖИРНЫЙ: «Украинские биатлонисты были готовы выступать в России»

Вернувшийся в российскую сборную биатлонист прокомментировал запрет Министерства спорта Украины

biathlon.com.ua. Александр Жирный
© biathlon.com.ua. Александр Жирный
Биатлонист Александр Жирный, получивший разрешение от Федерации биатлона Украины вновь начать выступление за российскую сборную, прокомментировал запрет Министерства спорта Украины на выступления в России:
 
— Спортсмены были готовы выступать на соревнованиях. Все были огорчены решением, но поделать ничего не могли. Все решает власть. Принимают россиян в команду совсем другие люди - тренеры. И они всегда рады видеть русских биатлонистов в команде. С общением - тоже никаких проблем. Ребята принимают хорошо. Мы всегда друг друга понимали и не слушали эти бесконечные политические лозунги и призывы.
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport24

(10 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    yuryan
    yuryan, 18.09.2018 08:33
    +1
    Вата в голові це як пухлина - вивести її звідти дуже важко!
    rozvidbat
    rozvidbat, 14.09.2018 11:16
    +2
    ...спитайте Фуркада,чи він чув щось про біатлоніста жирного...))))
    думаю багато..)))
    rozvidbat
    rozvidbat, 14.09.2018 11:01
    +1
    жирний розквакався...
    таким біатлоністом ,як були ці два індивідуали з московії може бути каждий..)
    Назар Коханюк
    Назар Коханюк, 14.09.2018 08:07
    +1
    ...а Жирне воно говорить ????
    я думав воно до того що безноге тай ще і німе,а воно виявляється п@здить..)
    на протязі виступів за Україну ніодного інтерв"ю,бо що було коментувати - 13 місце найвищий результат,а тут на тобі спортсмен нев"@бєнний..¨
    Нехай краще розкаже,як його удмуртський землячок Сімаков просрав квоту чехові в останній естафеті - спеціально ,на фініші,виграючи хвилину і шість секунд...
    Жирний - йди накуй !!!
    killiastorm
      killiastorm, 13.09.2018 00:44
    +8
    Росіянам завжди було важко зрозуміти нормальні нації. Дружать і знаходять спільну мову козломорді лише з собі подібними, які відповідають їхньому рівню інтелекту. Це венесуельці, науру, монголи (степові) і декілька компактних груп істот з сірих зон.
    Зрозуміти мотив свинособаки, чому вона лізе всіх "освобождати", замість придумати ліки, чи наноприймач, чи хоча б дверку, яка б з першого разу закривалася, це загадка..
    Українцям на землях парашки нема чого шукати, хіба на сафарі відстрілювати цей непотріб.
    Oleg Bugaets
      Oleg Bugaets, 12.09.2018 23:56
    +7
    Ternopolskii1989, 12.09.2018 23:15
    Oleg Bugaets, 12.09.2018 22:59 Odessa_Gemthug, 12.09.2018 22:50 Oleg Bugaets, 12.09.2018 22:44 а він хоч знає про вторгнення російських військ в Україну? Неа, газеты и телевизор ты же единственный, кто в нашей стране смотрит.Ты дебил хоть прочитал, о чем человек во вьхе сказал. в Одесі не всі хами як ти-це я точно знаю Кстати, а ведь тебе очень хороший вопрос задали.Ну если ты не хамло, будь ласка, ответь, знает ли Пидгрушная или Семенов, что идет АТО (войну так никто и не рискнул объявить).
    -АТО вже давно як закінчилось-нині зовсім друга фаза
    Vit18
      Vit18, 12.09.2018 23:18
    +4
    Тобто зі слів Жирного українці зрозуміли радість росіян від приєднаного Криму?
    Ternopolskii1989
      Ternopolskii1989, 12.09.2018 23:15
    -4
    Oleg Bugaets, 12.09.2018 22:59
    Odessa_Gemthug, 12.09.2018 22:50 Oleg Bugaets, 12.09.2018 22:44 а він хоч знає про вторгнення російських військ в Україну? Неа, газеты и телевизор ты же единственный, кто в нашей стране смотрит.Ты дебил хоть прочитал, о чем человек во вьхе сказал. в Одесі не всі хами як ти-це я точно знаю
    Кстати, а ведь тебе очень хороший вопрос задали.
    Ну если ты не хамло, будь ласка, ответь, знает ли Пидгрушная или Семенов, что идет АТО (войну так никто и не рискнул объявить).
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 12.09.2018 23:05
    +2
    Слава Україні!
    Oleg Bugaets
      Oleg Bugaets, 12.09.2018 22:59
    +6
    Odessa_Gemthug, 12.09.2018 22:50
    Oleg Bugaets, 12.09.2018 22:44 а він хоч знає про вторгнення російських військ в Україну? Неа, газеты и телевизор ты же единственный, кто в нашей стране смотрит.Ты дебил хоть прочитал, о чем человек во вьхе сказал.
    в Одесі не всі хами як ти-це я точно знаю
    Odessa_Gemthug
      Odessa_Gemthug, 12.09.2018 22:50
    -7
    Oleg Bugaets, 12.09.2018 22:44
    а він хоч знає про вторгнення російських військ в Україну?
    Неа, газеты и телевизор ты же единственный, кто в нашей стране смотрит.
    Ты дебил хоть прочитал, о чем человек во вьхе сказал.
    Oleg Bugaets
      Oleg Bugaets, 12.09.2018 22:44
    +10
    а він хоч знає про вторгнення російських військ в Україну?
    Oleg Bugaets
      Oleg Bugaets, 12.09.2018 22:44
    +10
    а він хоч знає про вторгнення російських військ в Україну?
    killiastorm
      killiastorm, 13.09.2018 00:44
    +8
    Росіянам завжди було важко зрозуміти нормальні нації. Дружать і знаходять спільну мову козломорді лише з собі подібними, які відповідають їхньому рівню інтелекту. Це венесуельці, науру, монголи (степові) і декілька компактних груп істот з сірих зон.
    Зрозуміти мотив свинособаки, чому вона лізе всіх "освобождати", замість придумати ліки, чи наноприймач, чи хоча б дверку, яка б з першого разу закривалася, це загадка..
    Українцям на землях парашки нема чого шукати, хіба на сафарі відстрілювати цей непотріб.
    Oleg Bugaets
      Oleg Bugaets, 12.09.2018 23:56
    +7
    Ternopolskii1989, 12.09.2018 23:15
    Oleg Bugaets, 12.09.2018 22:59 Odessa_Gemthug, 12.09.2018 22:50 Oleg Bugaets, 12.09.2018 22:44 а він хоч знає про вторгнення російських військ в Україну? Неа, газеты и телевизор ты же единственный, кто в нашей стране смотрит.Ты дебил хоть прочитал, о чем человек во вьхе сказал. в Одесі не всі хами як ти-це я точно знаю Кстати, а ведь тебе очень хороший вопрос задали.Ну если ты не хамло, будь ласка, ответь, знает ли Пидгрушная или Семенов, что идет АТО (войну так никто и не рискнул объявить).
    -АТО вже давно як закінчилось-нині зовсім друга фаза
    Oleg Bugaets
      Oleg Bugaets, 12.09.2018 22:59
    +6
    Odessa_Gemthug, 12.09.2018 22:50
    Oleg Bugaets, 12.09.2018 22:44 а він хоч знає про вторгнення російських військ в Україну? Неа, газеты и телевизор ты же единственный, кто в нашей стране смотрит.Ты дебил хоть прочитал, о чем человек во вьхе сказал.
    в Одесі не всі хами як ти-це я точно знаю
    Vit18
      Vit18, 12.09.2018 23:18
    +4
    Тобто зі слів Жирного українці зрозуміли радість росіян від приєднаного Криму?
    rozvidbat
    rozvidbat, 14.09.2018 11:16
    +2
    ...спитайте Фуркада,чи він чув щось про біатлоніста жирного...))))
    думаю багато..)))
    I_LOVE_UKRAINE
      I_LOVE_UKRAINE, 12.09.2018 23:05
    +2
    Слава Україні!
    yuryan
    yuryan, 18.09.2018 08:33
    +1
    Вата в голові це як пухлина - вивести її звідти дуже важко!
    rozvidbat
    rozvidbat, 14.09.2018 11:01
    +1
    жирний розквакався...
    таким біатлоністом ,як були ці два індивідуали з московії може бути каждий..)
    Назар Коханюк
    Назар Коханюк, 14.09.2018 08:07
    +1
    ...а Жирне воно говорить ????
    я думав воно до того що безноге тай ще і німе,а воно виявляється п@здить..)