Алієв стане головним тренером дитячої академії Меліоратора

Відомий футболіст повернеться до тренерської діяльності

Алієв стане головним тренером дитячої академії Меліоратора
В цю суботу, 15 вересня під час поєдинку чемпіонату Київської області між бучанським «Меліоратором» та «Зорею» з Владиславки буде офіційно оголошено про відкриття футбольної академії «Меліоратор», куратором та головним тренером якої буде відомий український футболіст Олександр Алієв.



 
Перше відкрите тренування за участю зірок українського футболу та медіа простору відбудеться в Бучі на стадіоні «Ювілейний» 23 -го вересня о 12:00.
 
Нагадаємо, що раніше Алієв тренував аматорський ФК «Хмельницький».
Подписывайся на наш канал в Telegram и узнавай все самые свежие новости первым!

Источник — Sport.ua

(6 голосов)

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Новости партнеров
Загрузка...
Комментарии
    aksel88
    online
    aksel88, 15.09.2018 20:03
    0
    Алиев не смущается идти и делать что то с самых низов Он не просил себе какую-то должность в ДК, не пытался найти тепленькое местечко. Да было дело, скатился, но вроде повзрослел...А что ему еще делать??? Быть помощником вице президента ДК или клоуном на ТВ???
    hidalgo65
    hidalgo65, 12.09.2018 18:11
    +3
    ждём Милевского в помощники
    Oleg Tigrotank
      Oleg Tigrotank, 12.09.2018 18:00
    +2
    его роже больше подойдет форма ЛДНР, а не футбольная...
    lasua
    online
    lasua, 12.09.2018 17:23
    +1
    Olezha74, 12.09.2018 17:11
    цікаво... , ну, в нього ж для цієї роботи звичайно ж є диплом педагогічного вузу за відповідною тематикою.
    зачем ему какой-то диплом? усы и лапы его диплом! а потом в стране футболистов нет
    Olezha74
      Olezha74, 12.09.2018 17:11
    +2
    цікаво... , ну, в нього ж для цієї роботи звичайно ж є диплом педагогічного вузу за відповідною тематикою.
    stopor2016
    online
      stopor2016, 12.09.2018 16:18
    +10
    Собирайтесь дети в Бучу ,
    я Вам чучу отчубучу (А.Алиев).
    Vladislav Budyachenko
    online
      Vladislav Budyachenko, 12.09.2018 15:54
    +5
    Страшно представить с чего будет начинаться разминка у ребят, аперитивчик, так сказать.
    LobanovskiyV
    online
      LobanovskiyV, 12.09.2018 14:48
    +7
    Ну где Алиев, а где дети???Это даже не смешно, а печально...
    Avs
    online
      Avs, 12.09.2018 14:27
    +16
    Перше тренування дітки розпочинаємо з 50 грамів.!!!
    msn00
      msn00, 12.09.2018 14:24
    +9
    Я б в жизни не отдал своего сына на воспитание этому гаденышу....
    Александр Тимченко
    online
      Александр Тимченко, 12.09.2018 14:23
    +2
    Серьезно все поставили успехи не за горами
    уух
      уух, 12.09.2018 14:20
    +8
    хмельницких базарников он уже натренировал, осталось воспитать бучанских академиков
    Avs
    online
      Avs, 12.09.2018 14:27
    +16
    Перше тренування дітки розпочинаємо з 50 грамів.!!!
    stopor2016
    online
      stopor2016, 12.09.2018 16:18
    +10
    Собирайтесь дети в Бучу ,
    я Вам чучу отчубучу (А.Алиев).
    msn00
      msn00, 12.09.2018 14:24
    +9
    Я б в жизни не отдал своего сына на воспитание этому гаденышу....
    уух
    online
      уух, 12.09.2018 14:20
    +8
    хмельницких базарников он уже натренировал, осталось воспитать бучанских академиков
    LobanovskiyV
    online
      LobanovskiyV, 12.09.2018 14:48
    +7
    Ну где Алиев, а где дети???Это даже не смешно, а печально...
    Vladislav Budyachenko
    online
      Vladislav Budyachenko, 12.09.2018 15:54
    +5
    Страшно представить с чего будет начинаться разминка у ребят, аперитивчик, так сказать.
    hidalgo65
    hidalgo65, 12.09.2018 18:11
    +3
    ждём Милевского в помощники
    Oleg Tigrotank
    online
      Oleg Tigrotank, 12.09.2018 18:00
    +2
    его роже больше подойдет форма ЛДНР, а не футбольная...
    Olezha74
      Olezha74, 12.09.2018 17:11
    +2
    цікаво... , ну, в нього ж для цієї роботи звичайно ж є диплом педагогічного вузу за відповідною тематикою.
    Александр Тимченко
    online
      Александр Тимченко, 12.09.2018 14:23
    +2
    Серьезно все поставили успехи не за горами
    lasua
    online
    lasua, 12.09.2018 17:23
    +1
    Olezha74, 12.09.2018 17:11
    цікаво... , ну, в нього ж для цієї роботи звичайно ж є диплом педагогічного вузу за відповідною тематикою.
    зачем ему какой-то диплом? усы и лапы его диплом! а потом в стране футболистов нет
    aksel88
    online
    aksel88, 15.09.2018 20:03
    0
    Алиев не смущается идти и делать что то с самых низов Он не просил себе какую-то должность в ДК, не пытался найти тепленькое местечко. Да было дело, скатился, но вроде повзрослел...А что ему еще делать??? Быть помощником вице президента ДК или клоуном на ТВ???